Kolege sa Pravnog fakulteta...

Da, deli, ali ga je tesko navatati. Ako ti je frka, juri i Vucicku, veruj mi, i ona daje, ali ne zadnje termine, to nikako.

Radulovicka je super. Nemoj je menjati nikako. Meni je cak bolja od Stojanovica, ne smara. I mnogo je realna, ne gleda ocene, nista... Nemoj se brinuti nikako oko nje, niti je menjati. Ovo ti ne kazem bzvz, znam , slusala sam ispite kod nje.
 
ja sam isto dobila radulovicku i to prvi dan roka,ali neka,mozda i stignem,nego mi je frka za politicku,ona mi je tri dana kasnije i to kod begovica!nema teoretske sanse,moram nekako da uzmem aleksandru za kraj roka pa makar dosla pred saltere u 5h!!!! e,blesav nam je fakultet skroz naskroz,ali dobro,nema drugog resenja!:) pozz svima!
 
Idi kod Radulovicke obavezno, to ti je plus sto je pocetak roka. Zena je skroz ok, ima strpljenja, cak i pomaze.
A sto se tice Begovica..pa i on je spustio kriterijume, ali kazu da ima blesav odnos prema studentima i da se bahato ponasa, sto je opet nekako destimulativno...utice na psihu.
I da.. nemoj uzimati Aleksandru za zadnji dan. Pitaj sta se desilo u aprilskom roku. Ispit je trajao od pola 10h do otprilike 00:30h uvece, bar dok sam ja bila tu. A ja sam vise ka pocetku po broju indexa. Namerno nije htela da odlozi, jer mrzi studente koji cekaju zadnji dan. Tako da bih ti preporucila i Labusa, ili bar 2,3 dana pre roka Aleksandru.
 
Pa mislim da ti je pametno da dodjes jako rano ujutru...tipa 6h. Da ne lupam. Bila sam na 3 promene u zivotu, za koje sam dolazila jos nocu, i jedva sam ziva ostala. Dosta mi ih je za ceo zivot. A to sad kad je na salterima, stvarno ne znam. Mada sam cula da je bar manje rizicno. Dodji oko 6-7h. Jer ce se sigurno mnogo pre 14h podeliti.
 
Micotakis:
Pa mislim da ti je pametno da dodjes jako rano ujutru...tipa 6h. Da ne lupam. Bila sam na 3 promene u zivotu, za koje sam dolazila jos nocu, i jedva sam ziva ostala. Dosta mi ih je za ceo zivot. A to sad kad je na salterima, stvarno ne znam. Mada sam cula da je bar manje rizicno. Dodji oko 6-7h. Jer ce se sigurno mnogo pre 14h podeliti.
Hvala ti :)
bila sam danas do faxa i pitala nekoliko ljudi koji su cekali...u principu, vec oko 11h je bila guzva, ali nishta posebno..mada je dobro doci ranije.
 
superw:
I onda se promeni ZPP i...? :)

bez obzira na promene osnova ostaje ista.
poslednje promene zpp-a ubrajaju se u velike, a opet je 90% stvari isto kao sto je bilo pre njih.
svako recimo moze da trazi nesto na sta ima pravo i ne ukazavsi na osnov u materijalnom pravu jer sud poznaje pravo, ali je jako bitno da poznaje procesna prava i obaveze, posledice svojih procesnih radnji i propustanja, rokove, obaveznu sadrzinu pojedinih zahteva...i uopste sam postupak. ja recimo imam u planu da zpp jednog dana naucim gotovo napamet.
 

Back
Top