Kojim jezikom govorite ?

Јели турчине црногорски, имате ли ви у тој вашој ЧИРГОЛОВИЦИ варијанту ћирилице или вам онај полицијски распоп Мираш шкраба још на српској ћирилици и глумата цркву некакву?

Је ли те то Peśo од милоште назвао даиџа или амиџа када су те осунетили лани или си шупак мераклија?

Ајде одговорите дукљани, зашто вам се она длакава глумчина са брадурином од Мираша служи и даље српском ћирилицом на свим наводно службеним документима? Научио док је био Србин?
Odgovorio bih ti kad bih od smrada uspio pročitat ovo tvoje baleganje.
 
Odgovorio bih ti kad bih od smrada uspio pročitat ovo tvoje baleganje.

Оно јес, ђе се год помене чиргиловица, дукљани, Мираш, турци и црногорци...смрди до неба..лијепо си примијетио, али смрдиш и сам па се не обазири, ово је твоје.Што ти Мираш пише србскијем језиком и ћирилицом Караџића Вука?
 
Ni dosle ovi forum nije bio osobito "mirisan", ali sad odista zaudara. Odoh dok neko ne izbači ovi izvor smrada i makar malo provjetri forum.

Чим ти одеш...смрад ће се смањити али неће нестати док вас год дукљанских турака има ође на на форуму...ајд и не враћај се ни у дом а камоли на форум.
 
Путују игумане, не питај за манастир. Пољуби твог прецедника Секулу Дрљевића.

Ма ђе ће путоват, ово му је радно мјесто..иде да промијени усране гаће јер се удави од сопственог смрада, јавиће се брзо под Морачанин, Дукљанин или неким сличним ником...видјећеш ускоро. Забринуло га што сам му видио жену и ћерку на нашем скупу, па се унередио.
 
Svaka čast
Govoriš srpski tečno ka' i svaki Crnogorac. To vam je genetski :ok:
Ovo te čitaš, koliko gođ ti sličilo srbskome, nije to što misliš. Sva sličnost potiče od upliva crnogorskoga jezika na vaš jezik od početka doseljavanja Crnogoraca u Srbiju do danas, a osobito od vremena kad je oni ćopavi bečki špijun dobar dio našega jezičkoga blaga pokra i proglasio vašijem. Kad biste iz srbskoga jezika izbačili sve crnogorsko, ali i sve hrvatsko postali biste bezmalo mutav narod. No, slobodno vi koristite što ste prisvojili, vazda smo bijedne pomagali. Mi znamo što je naše, to ni nećete uzest, a znamo i što je vaše i što mi vama nećemo uzimat. A, kako ćete što vi nazivat nije od značaja, vaše se broji ka kučka kad zalaje.
 
Ovo te čitaš, koliko gođ ti sličilo srbskome, nije to što misliš. Sva sličnost potiče od upliva crnogorskoga jezika na vaš jezik od početka doseljavanja Crnogoraca u Srbiju do danas, a osobito od vremena kad je oni ćopavi bečki špijun dobar dio našega jezičkoga blaga pokra i proglasio vašijem. Kad biste iz srbskoga jezika izbačili sve crnogorsko, ali i sve hrvatsko postali biste bezmalo mutav narod. No, slobodno vi koristite što ste prisvojili, vazda smo bijedne pomagali. Mi znamo što je naše, to ni nećete uzest, a znamo i što je vaše i što mi vama nećemo uzimat. A, kako ćete što vi nazivat nije od značaja, vaše se broji ka kučka kad zalaje.

Опет си дошао да убаздењаш форум...пи лојава потирице ушљива...ђе се гасиш прика?

Заради ли више ту дневницу или радиш 24 сата?
 

Back
Top