Koji?

Nemate vi para ni za mercedes i bmv na sta lici, mozda mozete da kupite samo BMW iz 90 i to vam je to! A za pristijan mercedes ti treba dans minimun 17000 yura da ga kupis! Zato kupi yuga i imaa se vozis barem jos 15 god minimum i nema problema! A kada napravim auto da ide na struju onda ce te imati popust pri kupovini kod mene! :)
 
Nemate vi para ni za mercedes i bmv na sta lici, mozda mozete da kupite samo BMW iz 90 i to vam je to! A za pristijan mercedes ti treba dans minimun 17000 yura da ga kupis! Zato kupi yuga i imaa se vozis barem jos 15 god minimum i nema problema! A kada napravim auto da ide na struju onda ce te imati popust pri kupovini kod mene! :)

Pogledaj malo oglase,imas C i E klase za lepe novce.E sad ako hoces nesto novije i atraktivno sigurno da ti treba dosta para.Drug je kupio polovan CLK za 35 000.
 
uff najgora su matora kola! u stvari, mene zabole, eto samo sam vas pitala, ja inache nemam ni vozachku dozvolu :mrgreen:
shto da vozim kad me voze :twisted:

Noviji automobili su danas mahom postali konfekcija.Ni priblizno izdrzljivi kao automobili iz 80-ih i 90-ih godina.Jeste da su tehnoloski usavrsena,da nema vise dresina od 3000 kubika i 70 konja ali po meni daleko izdrzljivija.
 
Nemate vi para ni za mercedes i bmv na sta lici, mozda mozete da kupite samo BMW iz 90 i to vam je to! A za pristijan mercedes ti treba dans minimun 17000 yura da ga kupis! Zato kupi yuga i imaa se vozis barem jos 15 god minimum i nema problema! A kada napravim auto da ide na struju onda ce te imati popust pri kupovini kod mene! :)

A otkud ti znaš ko koliko ima i ko za šta ima?
 
pa ondak kupi Lamborghini...misim...:confused:

...uostalom, glupo je težiti automobilima koje niko nema...originalnost i individualnost se izražava i na druge, kreativnije načine...:ok:

...

...edit...ako mi se auto dopada, ako ispunjava moja očekivanja, jebbe mi se da li će da ga vozi komšija, ortak, cela ulica...voziću ga i ja...
 
Poslednja izmena:
Audi ili Mercedes?

shta je bolje po vama i zashto? :)

Ipak sam ja dobro rekao na nekoj drugoj temi da si pogrešila podforum. :D Na pitanje koje si nam postavila,a nalazi se iznad ovog teksta ja sam ti sasvim lepo odgovorio u skladu s pitanjem,iako je pitanje totalno neodredjeno jer porediš različite klase i kategorije,a osim toga proizvodjači se nikad i ni u kom slučaju ne porede medjusobno. ;)

Ali ok,bez obzira na to ja sam odgovorio da mi se Audi više dopada. "Vorsprung durch technik" je uobičajena Audijeva parola iliti slogan i ima sledeće značenje : "Vodič kroz tehnologiju" ili "Napredak kroz tehniku".


Odgovor je jasan : "Vorsprung durch Technik".

... Iako ni jedan ni drugi ne odgovaraju mom ukusu u potpunosti.Oba od sportskih performansi nemaju ni ono "S" . :)

E onda si ti pitala sledeće,iako si pre toga dobila odgovor :

ok, ja te pitam jel vishe volish jabuku ili krushku, ti kazzesh da volish banane, a ja imam samo jabuku i krushku

Tema je toliko neodredjena i konfuzna,pa je prikladnije pitanje za ovaj podforum,svakako i to : Ko voli koje voće ... Ili recimo : Vulkanska prašina nad Evropom. :)
Da li ste se vakcinisali protiv iste i da li to uopšte planirate ? :D
 
Ipak sam ja dobro rekao na nekoj drugoj temi da si pogrešila podforum. :D Na pitanje koje si nam postavila,a nalazi se iznad ovog teksta ja sam ti sasvim lepo odgovorio u skladu s pitanjem,iako je pitanje totalno neodredjeno jer porediš različite klase i kategorije,a osim toga proizvodjači se nikad i ni u kom slučaju ne porede medjusobno. ;)

Ali ok,bez obzira na to ja sam odgovorio da mi se Audi više dopada. "Vorsprung durch technik" je uobičajena Audijeva parola iliti slogan i ima sledeće značenje : "Vodič kroz tehnologiju" ili "Napredak kroz tehniku".




E onda si ti pitala sledeće,iako si pre toga dobila odgovor :



Tema je toliko neodredjena i konfuzna,pa je prikladnije pitanje za ovaj podforum,svakako i to : Ko voli koje voće ... Ili recimo : Vulkanska prašina nad Evropom. :)
Da li ste se vakcinisali protiv iste i da li to uopšte planirate ? :D

Bolje bi bilo da je podučiš malo o automobilima, nego da je ćeraš s foruma :rtfm::rtfm::mrgreen:
 
Meni Audi deluje kao VW na steroidima,imam neke planove da pazarim A6,iako bih najradije vozio japanca zbog delova,servisa i 'brojcane nadmoci' mislim da je svabo logicniji izbor bar na ovim prostorima.
Inace,Honda Accord :D
 

Back
Top