KOJI ZNAK JE PO VAMA UBEDLJIVO NAJBOLJI

Ima vise natalnih. Zanimljiva je karta treceg Rajha iz 1933 - Mesec u najgorem polju zajedno sa Uranom. Strada narod, pucanje na svom frontovima, rusi se i telo i psiha. Deseto jako, dolaze do vlasti ali Saturn daje visinu ali poput Plutona kasnije srusi i odvuce u ambis. Pivo, gledajuci po zadnjoj karti iz 1990 vidi se sklonost kolicini - Mesec u Ribama ali polozen u deveto ublazava, posledice se same saniraju. To znaci pivo je dobro, nema mamurluka :lol: Kada su poceli i samu istoriju bavarskog treba gledati u ranijim, narocito period industrijske revolucije.

Podznak Lav Jupiter na Asc

http://www.astrologyweekly.com/countries/germany.php

Gotovo svuda stoji Sunce u znakovima koji nisu Ovan. Za jednu zemlju koja je stupila u napad tokom proteklog Urana u Ovnu (kao i Japan koji je, takodje, u znaku Ovna, a obe zemlje su poznate po odlicnim automobilima) tesko je pomisliti da Nemacka nije u znaku Ovna, osim ukoliko je ovo neko novo pravilo :)

pozdrav!
 
Usle su i druge drzave u rat koje nisu znak Ovan. Saturn i Uran su se zadrzavali oko Algola u prvoj polovini 20 veka uz dodatak Plutona sa kraja 19-og, a pocetak i sama odskocna daska za drugi rat se moze gledati preko Hitlera i Nemacke koji imaju naglasenog Ovna i polje osam.
Nemacka je podznak Lav sa Jupiterom na Ascedentu kada je postala Federativna Republika 1990. I to ima smisla, trenutno je najaca zemlja u Evropi koja vlada ( Lav) sa jakim kapitalom (Jupiter). Arijevska rasa jeste Ovan i zanimljivo je u vezi iste pogledati kartu Carstva 1871 sa Neptunom u Ovnu, poljem 9, Saturna, Meseca u sedam i Marsa.
 
Usle su i druge drzave u rat koje nisu znak Ovan. Saturn i Uran su se zadrzavali oko Algola u prvoj polovini 20 veka uz dodatak Plutona sa kraja 19-og, a pocetak i sama odskocna daska za drugi rat se moze gledati preko Hitlera i Nemacke koji imaju naglasenog Ovna i polje osam.
Nemacka je podznak Lav sa Jupiterom na Ascedentu kada je postala Federativna Republika 1990. I to ima smisla, trenutno je najaca zemlja u Evropi koja vlada ( Lav) sa jakim kapitalom (Jupiter). Arijevska rasa jeste Ovan i zanimljivo je u vezi iste pogledati kartu Carstva 1871 sa Neptunom u Ovnu, poljem 9, Saturna, Meseca u sedam i Marsa.

Mozemo posmatrati i ulazak Urana u znak Ovna i izuzetne zemljotrese u Japanu, odnosno Nemackoj.
 
Mi bikovi smo najaci, zivimo zivot preko frekvencije ljubavi, preko iste radimo, delamo, budimo se i spavamo.
Drugi o istoj samo pricaju ili je osete uglavnom u pubertetu pa se zaljube gubeci razum. Bikovi su ljubavna garda.

Tako da smo mi najbolji znak jer svi znakovi naglasavaju ljubav kao priimarnu osobinu. Hvala dovidjenja :aha2:
 
Dodati moram, glas za Bikove!

Ljubav je Bikovima važna.
Bik ume da oneobičava emocije i voljenja, dinamičan je voljenik, volilac. Ne voli da stagnira, lenjost mu zapada samo kada nije trenutno osnažen da voljivo zagrli život, situaciju ili naredni potez.

Bikovi imaju jakost Emocije.
Spretni su u tome.
Jaki su u slabosti ljubavi.
 
Mi bikovi smo najaci, zivimo zivot preko frekvencije ljubavi, preko iste radimo, delamo, budimo se i spavamo.
Drugi o istoj samo pricaju ili je osete uglavnom u pubertetu pa se zaljube gubeci razum. Bikovi su ljubavna garda.

Tako da smo mi najbolji znak jer svi znakovi naglasavaju ljubav kao priimarnu osobinu. Hvala dovidjenja :aha2:
UU jeste... BIKOVI SU SUPER.. ALI MISKI BIKOVI
:ok:
 
Po mom misljenju LAV je najbolji horoskopski znak...
Razlog iako je uglavnom pozeljan u drustvu, ljudi ga gotive,
iako dominira drugim horoskopskim znacima lako,
on uvek ima potrebu da ima bar jednog slicnog, ali ne tako takticnog i drustveno prihvatljivog Ovana u svojoj blizini,
kada krene pesnicenje ili neka frka, samo LAV ce za svog Ovan skociti i stati mu u odbranu,
pa makar deset bajkera bilo u pitanju,
uvek ce ga podrzati, razumeti, diviti se i voleti ga, i ceniti...
Pridruzice mu se u ludostima, ostati zbog njega kasno u noc, popiti jos vise, bodriti hrabriti, nervirati se zbog njegovih problema,
Ovan ce mu ovo vracati na drugi nacin, kada nadje prave Lavove, finansira njihovu drustvenu egzistenciju,
jer je to jedan od nacina da se iskaze, savetovati, i deliti iskustvo, biti jedini siguran oslonac u zivotu...
Ziveli Lavovi zato sto niste izdajice, i zato sto nas trpite i razumete,
i zato sto niste pi*ke... :D
 
Po mom misljenju LAV je najbolji horoskopski znak...
Razlog iako je uglavnom pozeljan u drustvu, ljudi ga gotive,
iako dominira drugim horoskopskim znacima lako,
on uvek ima potrebu da ima bar jednog slicnog, ali ne tako takticnog i drustveno prihvatljivog Ovana u svojoj blizini,
kada krene pesnicenje ili neka frka, samo LAV ce za svog Ovan skociti i stati mu u odbranu,
pa makar deset bajkera bilo u pitanju,
uvek ce ga podrzati, razumeti, diviti se i voleti ga, i ceniti...
Pridruzice mu se u ludostima, ostati zbog njega kasno u noc, popiti jos vise, bodriti hrabriti, nervirati se zbog njegovih problema,
Ovan ce mu ovo vracati na drugi nacin, kada nadje prave Lavove, finansira njihovu drustvenu egzistenciju,
jer je to jedan od nacina da se iskaze, savetovati, i deliti iskustvo, biti jedini siguran oslonac u zivotu...
Ziveli Lavovi zato sto niste izdajice, i zato sto nas trpite i razumete,
i zato sto niste pi*ke... :D
fawa :rumenko:
 
Nije ni u tome stvar, vec sam primetila da kad god je neka frka,
samo Lav i Ovan skoce za prijatelja, partnera itd.
i tu su uvek, bez obzira da li je to Jarac, Vodolija, Rak...
Svi se drugi povlace...

Primer Vaga, na poslu ima blanko ugovor, da bi mogli da joj daju otkaz kad hoce,
Ovan uzme taj ugovor popuni ga(razlog ne moze da snosi posledice, jer bi firma morala da prizna prvo svoje krivicno delo pa da dokaze moje),
i na taj nacin Vagi sacuva posao, Vagi povaca svojom akcijom platu koja je minimalna 21500din. na 28000din. prijavama razlicitim inspekcijama,
Vagu odbrani od razlicitih malverzacija na poslu,
kako Vaga vraca..? Trazis od te iste Vage da stane na tvoju stranu i prijavi i ona inspekciji vracanje novca i pogresne obracune plata,
Vaga kaze Imam decu, necu da izgubim posao... Ovan kaze Ja to zbog tvoje dece i radim, i zbog druge dece da ne dodju u situaciju da rade i po 18h dnevno, a da ih placaju minimalno i jos traze 3000din... Zatim Ovan dobija otkaz-falsifikovanje potpisa upravo zbog ovih aktivnosti, i dalje svojom aktivnoscu Vagi odrzava platu na istom nivou, samo zbog pravde iako je dokazala da je pip...
Slicna situacija Lav pruza Vagi odredjene usluge, besplatne jer su kolege, vozi je npr. za Bg. plati klopu kad nema novca, cigare, sok, brani je od napada, ogovaranja itd.
Lavu nepravedno fcelnici firme uskrate obavljanje delatnosti, iako mu zakon dozvoljava, on zamoli Vagu za minimalnu uslugu koju ne sme da uradi,
ali vrlo verovatno nece biti otkrivena, i da bude ne mogu joj nista, Vaga to ne uradi, vec pocinje da preti...
Nakon raskida sa Ovnom koji je Vagi donosio korpice sa vocem, posvecivao svu paznju, voleo,
Vaga se vise nece javljati na ulici, bez obzira na svoju krivicu, a pritom ce Ovna odrzavati u zabludi o vecnoj ljubavi pre nastupa kraha...
 
Nije ni u tome stvar, vec sam primetila da kad god je neka frka,
samo Lav i Ovan skoce za prijatelja, partnera itd.
i tu su uvek, bez obzira da li je to Jarac, Vodolija, Rak...
Svi se drugi povlace...

Moje iskustvo je drugačije, ja sam naišla na to da su škorpije uvek tu za prijatelje i porodicu (ali ne bilo koje samo za prave prijatelje), dok sam upoznala masu samoživih ovnova, a lavova ne znam dovoljno da bih mogla nešto uopštenije da kažem ali ima ih raznih a za raka je poznato da se jače bori za druge nego za sebe mada ima i njih raznih...
Sve zavisi i od ostalih aspekata ali za škorpije sam stvarno to uočila , ne kažu za džabe da su oni najbolji prijatelji i najgori neprijatelji....
Nešto nemam neki znak koji mi je najbolji tj. koji mi najviše odgovara , svaki me je bar jednom razočarao (osim devica pošto od njih baš ne znam ni jednu),
reče mi neko jednom da je bitnije da vam se podznaci slažu (zemlja u podznaku meni najviše odgovara), jel to tačno?
 
Poslednja izmena:

Back
Top