Koji znak je najinteligentniji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne postoji najinteligentniji znak,postoje razne vrsta inteligencije shodno s tim svaki znak je inteligentan na svoj nacin.Tipa ;vodenim znacima preovladava emotivna inteligenija,zemljanim racionalna itd. ...da ne lupam vise jasno vam je sta mislim. :wink:
 
Nadya:
hehehe... Hitler je bio ovan :? :D

Ajnstajn i Mikelandjelo su ribe bili... kao i ja :wink:

mada, nisu ribe uvek pametne... uvek su gnjecave i tako... moja sreca da imam u podznaku skorpiju inace bi ne znam... istopila se na suncu... :lol: :wink:

A kao skorpija je bolja od ribe, pa si ti kao super prosla jer si podznak ... bla, bla... gluposti!
Skorpije su dosadne!
 
Apsolutno su to VODOLIJE nema INTELIGENTNIJEG znaka-Vodolije na planu inteligencije,ne da dominiraju vec s njima i ne treba, ulaziti u ovu pricu(nas vredja ovakva dilema)Moram ipak priznati da i Vodolije imaju jednu manu,vecina su Intelektualni snobovi-.
 
Belatrix:
*Natasa*:
Cheaf:
Znam samo da su rakovi najlenji.Ovo pisem zbog mene zato sto sam ja rak. 8)
Kakve to veze ima sa inteligencijom??????????????
tacno..i dodaj vodolije.
Mada je potrebna analiza celog horoskopa, narocito pogledati 3 i 9 kucu...
Znak u kojem se nalazi ascedent i znak u kome se nalazi Merkur zajedno sa Saturnom i Jupiterom su najvazniji za odredjivanje mentalnih sposobnosti.
DAscedent Blizanac uvek daje poseban intelekt,ali ascedent devica ima jos veci potencijal.
90% pisaca psihologa,pisaca naucnika su u poznaku device.
Mnogo planeta u blizancima znaci velika moc misljenja,u devici takodje.
Uran nema nikakve veze sa visokom inteligencijom,on prevazilazi visoku inteligenciju i prelazi u sferu vidovitosti.
Ali ipak covek treba da veruje u svoju inteligenciju i da je razvija.
P.S. Zao mi je sto nisam devica ili blizanac u podznaku ali snalazim se i ovako.
 
INTELEKT JE JAK AKO SU NAGLAŠENI VAZDUŠNI ZNACI I MERKUR.VELIKI BROJ PLANETA U 3 I 9 KUĆI. SATURN(DUBINA) MARS (KRITIKA), SUNCE (SVEST) IMA JOŠ TOGA.
POZNAK BLIZANCI, DEVICA VAYDUŠNI ZNAK

PODELA ZNAKOVA
FILOZOFSKI:VODOLIJA, DEVICA, JARAC
PEDAGOŠKI:LAV,DEVICA, VAGA
UMETNICKI:VODOLIJA, DEVICA, VAGA, STRELAC, RIBE
MUZIKALNI:STRELAC, VAGA, BLIZANCI, BIK, VODOLIJA
 
Evo,ako ja smem oko ovoga nekoga da pitam...neko je pomenuo polozaj kuca i planete koje su u njima...polozaj Merkura i aspekti....
Mnogo me zanima sve ovo...neko je spomenuo i tip inteligencije...
Ja sam Blizanac/Vaga
sa Mesecom u Lavu u 11 kuci
Merkur (na 5.stepenu) u konjukciji sa
Venerom(na 2. stepenu) u Raku u 9 kuci...Mars je u Blizancima u 8.kuci na 1.stepenu...Jupiter u Vagi u 12.kuci
U 3. kuci mi je samo neka planeta kao cirilicno slovo DZ...sa krsticem dole,ne znam koja je :roll:

Ako ima neki poznavalac....bio bi mu mnogo zahvalan ako mi odgovori...narocito oko tipa inteligencije i tih stvari.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top