koji moj

u nekim situacijama svake trece svetlosne godine dolazi do sudaranja dve razlicite grupe invalida i tada se spajaju dva tumaraca i nastaje treca grupa u kojoj su njih dvoje predvodnici novog copora;)
 
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?

Previse su ljudi nervozni... i previse nekulturni... za neku normalnu pricu sa njima... sa pojedinima, fala bogu... :)
 
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?


ma sta ti je.... to je klasika, popljuj drugog da ti bude bolje........... imam gomilu takvih primera...... takvi ljudi mi nisu jasni i zasto imaju tu potrebu da spustaju druge i milion puta sam rekla da se vise necu zbog toga nervirati zbog takvih, al evo sad naleteh na ovu temu i vec sam se iznervirala jer sam se setila situacije od prosle nedelje............. :otkacio:
 
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?

Nisam primetio takve... :D
Nisi budala, jednostavno previše razmišljaš i suviše uzimaš u obzir loše ljude, pridaješ im više pažnje nego što bi trebalo, meni mnogi pametni ljudi kažu da to ovde na forumu nije korisno, tako čovek zaista rizikuje da osvoji titulu budale, a u stvarnom životu otvori oči, zloće su svuda oko nas...

Koji moj? Gde je? :eek:
Uf...uplaši me, čoveče, već sam mislio da se opet negde odšunjao sam...bez mene. :rumenko:
 
ljudi moraju biti tako odvratni jedni prema drugima? i zasto uvek svi gledaju da podmetnu nogu umesto pruze ruku coveku? i jel se bolje osecate kad popljujete tudje grehe jer vam onda vasi izgledaju manji?\
ili sam ja budala sto mi ovakva pitanja uopste padaju na pamet?

Odlična tema. Svako prvo treba da pođe od sebe pa tek onda da drugima lupa etikete. Ako išta mrzim u životu to je pljuvanje, podmetačina, cinizam, bezobrazluk...
A najgore od svega je kad se neko sprda sa nekim samo da bi izlečio sopstvene komplekse.
Ne podnosim kvarne ljude, gledam da ih zaobiđem u širokom luku i maximalno se distanciram od takvih likova.

Btw, ni ja nisam cvećka, puno puta mi se desilo da nekoga uvredim, ali se posle živa pojedem. :dash:
Obično se izvinem zbog sopstvene gluposti i prepustim toj osobi da odluči hoće li mi oprostiti ili ne. Ako mi ne oprosti osećam se kao skot i danima razmišljam o tome. :sad2:
 

Back
Top