koji je vash omiljeni auto...../?

Ja bih najradije voleo jednog Lamborginija SV iz 1994 al posto je to auto skupo meni dovoljan jedan Mercedes E 230 iz 1987.Pa kad ga spustis pa nabacis alu. felne niskoprofilne gume zatamnis stakla spojler napred spojler nazad plus jedan mali turbo ma auto bude bolji od bilo koga brzog i skupog auta.
 
Bleak WinterFullMoon:
pa ne nalazi se sve sto je dobro u materijalnom svetu...postoje i lepsi snovi za sanjanje od glupih automobila....

Pa, ne nalazim smisao zivota u mat. stvarima, ali kad su vec pitali za kola.......A o tome mogu samo da sanjam jer nema sanse da bi mi roditelji ikada dozvolili da upravljam i raspolazem takvim kolima.
A sto se tice lepih snova za sanjanje.......znam. :wink:
 
QchCK*a:
Bleak WinterFullMoon:
pa ne nalazi se sve sto je dobro u materijalnom svetu...postoje i lepsi snovi za sanjanje od glupih automobila....

Pa, ne nalazim smisao zivota u mat. stvarima, ali kad su vec pitali za kola.......A o tome mogu samo da sanjam jer nema sanse da bi mi roditelji ikada dozvolili da upravljam i raspolazem takvim kolima.
A sto se tice lepih snova za sanjanje.......znam. :wink:


drago mi je da se razumemo :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
Cheaf:
mario80:
ima li IKO ovde VOZACKU DOZVOLU? hehehehehehehe....ajte deco u luna park umesto sto tupite kur*ac.... 8)
Ma ja da nije da nemam vozacku nego i pilotsku.Oces da vidis.HA 8)

a ja imam dozvolu za guranje kolica (samo u C-marketu) i dozvolu za hodanje sa shetalicom :lol:
A ja imam dozvolu za setnju samo se nesmem setati po pisti. :D
 

Back
Top