Koji je ciji nick?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma znam da bi ti dala, al' ja ne bi uzeo... Ja volim cestite devojke kao sto je blondika :mrgreen: :P

... a kako drugacije nazvati predstavljanje pod milion nickova kako bi namamila sto vise muskaraca nego nimfomanijom? ;)

Bas sam pravi zlocko! :twisted:
 
Ja nisam definitivno, ali jeste neki korisnik Verat-a, pa se eto poklopilo da sam sa istog IP-a poslao poruku pre ko zna koliko vremena...

A i nikad se nisam ovde prestavio kao gost, niti cu ikad... Ja stojim iza svojih reci i ne krijem se iza raznih neregistrovanih korisnika...
 
Incognito:
Ja nisam definitivno, ali jeste neki korisnik Verat-a, pa se eto poklopilo da sam sa istog IP-a poslao poruku pre ko zna koliko vremena...

A i nikad se nisam ovde prestavio kao gost, niti cu ikad... Ja stojim iza svojih reci i ne krijem se iza raznih neregistrovanih korisnika...

e ajde cuti kad te molim, pametniji si kad cutis!
 
Incognito:
Ja nisam definitivno, ali jeste neki korisnik Verat-a, pa se eto poklopilo da sam sa istog IP-a poslao poruku pre ko zna koliko vremena...

A i nikad se nisam ovde prestavio kao gost, niti cu ikad... Ja stojim iza svojih reci i ne krijem se iza raznih neregistrovanih korisnika...

da da... :roll:


Ljudi tema je jasna....sto znaci ...nema chata ...
Ko oce chat nek ide na Ko je na liniji
Al naravno, to za vas moderatore ne važi
Dupli aršini ...heh
 
maaaaaa breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja samo pevaaaaaaaaaaam
ja samo sviraaaaaaaaaaaaam
ja nemam razlog da se nerviraaaaaaaaaam
jer imam...
koji me ljubiiiiiiiiii
koji me voli kada zivot zaboli.........
 
A ajde ti Lilu odaberi nick koji ces da koristis... ne mogu da iskucam sve tvoje registrovane i neregistrovane nickove...

Il' ti je to Vanila samo paravan nick pod kojim se pojavljujes kad se negde zametne kavga... Da ne kompromitujes svoj pravi nick?

cccc... ajd tishina... t.c.
 
e pa ne moze tako, kazes pa zakljucas, i SaTiN i Vanilla... pa? i milion neregistrovanih... sto? pa ti nikada neces imati toliko inspiracije... zato ti je nick takav kakav je... Incognito... to je mashta Inco... svi znaju da sam to ja... i ebiga, razbijam monotoniju. Meni je bas sweet... i menjetju nickove sve dok budem mogla da ih menjam! a sad zakljucavanje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top