Koji internet browser koristite????

Koji internet browser koristite?

  • Chrome

  • Opera

  • Mozilla

  • Safari

  • Internet Explorer

  • Maxthon

  • Neki drugi......


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Volim jake argumente...

pa sad sve je stvar ukusa... korsitio sam chrome skoro mesec dana u svim varijantama i tvrdim da je safari za klasu bolji od njega... a ekstenzije su gluposti...ono sto valja manje vise mozes da stavis ko tab na bilo kom browseru i da mu pristupas brze i bez sminke zbog koje i mnogi vole chrome...

mozda ce ga popraviti necu da gresim dusu, ali za sada chrome je samo projekat u razvojnoj fazi....nacifran :lol:
 
nesto sam reinstalirao sistem i to sa xp sp1 :hahaha: ,usao i probao IE6,koja je to bolest,skidam sp3 (316MB) on pukne na 150MB i kaze da je ceo fajl skinut,par puta kresovao iz cista mira pri otvaranju stranica,tako da koji god koristite bolji je od njega :mrgreen: .

inace ja sam na Chrome-u,brzina,jednostavnost,nema glupih adds-on kao kod lisice,navikao se i ne menjam
 
nesto sam reinstalirao sistem i to sa xp sp1 :hahaha: ,usao i probao IE6,koja je to bolest,skidam sp3 (316MB) on pukne na 150MB i kaze da je ceo fajl skinut,par puta kresovao iz cista mira pri otvaranju stranica,tako da koji god koristite bolji je od njega :mrgreen: .

inace ja sam na Chrome-u,brzina,jednostavnost,nema glupih adds-on kao kod lisice,navikao se i ne menjam


memes-challenge-accepted2.jpg
 

Back
Top