Koji auto da kupim?

Sta god kupovao ako mozes kupi ga vani, jer sta sam vidio da ovi domaci lopovi rade i kako od jeftinog krsa naprave auto koji dobro izgleda, da cak i ja ne provaljujem koji to dosta dobro poznajem.

Jer to su veliki novci da bi ih dao nekom govnaru lopovu koji je smece prepakirao i nasminkao pa utopio za velike novce.

U Srbiji ne treba kupovati auto dok ne izadje zakon da neko nayebe za podvalu.

Kako god, moj savet ti je ako ti je auto i malo sumnjiv ne kupuj ga.

Cekaj malo,po tvojoj prici su svi prevaranti i lopovi! Mozda ima i postenih ljudi koji tako zaradjuju dinar ali kad vi dodjete da kupite auto onda se cenjkate i pricate pricu kako tamo negde ima jeftinije(kod prevaranata) i kako ocekujete nizu cenu. Sad smo dosli do kljucnog momenta:vecina vas tj.95% ne shvata da preko nisu sisali vesla i da sve sto valja kosta mnogo vise nego sto vi zamisljate.Ono sto vi vidite na internetu sa povoljnom cenom a da valja je prodato 5 puta dok vi dodjete tako da vam ostaju samo krsevi pa se uglavnom vracate praznih ruku jer su kola preko skupa(jer vi hocete savrsen auto). Opet cete svi potrcati u Nemacku jer su tamo kao najbolja kola a kad vas rebnu na carini(najskuplji katalog za carinjenje),onda cete pricati da je bolje da ste ovde kupili kola jer su jeftinija. A kako? To su 90% auti sa lizinga,firmina a koja se prodaju na licitacijama i gde kad kupis 20 auta nije ista cena kao za jedan a vi tu nos ne mozete da promolite. Ako cete jos slobodno pitajte.
 

Back
Top