Којег лидера ДС-а финансира Шабачка ауто-мафија

Мислим да ти то знаш, зато што си радио или још радиш код њега односно он је продао дон кофи јешама,а ц производ је ушао са неким ацовим (Ђукановићем) пајтосом,онај на црти је неборисе тадија.
Тадија на црти је упознао твог послодавца преко овог срђе шапера и тако се родило пријатељство,ако сам погрешно спојио извини,
Ја само чујем да је брадоња из ДС узимао лову од кримоса.
 
SURbel:
MAXIMUS!

Bice da si me sa nekim zamenio...

I dalje ne znam ko je vlasnik don kafe i C...

A sada me zanima i kako, zasto i sa kim si me zamenio? :)


Ок извини,
друже бел из самосталне угоститељске радње грешка.власник би требало да је
чмарко бајчепић,ромски трговац коњима и ВЕЛИКИ плеј бој пријатељ оног са црте..
 
*BILJA*:
Mada, imas donekle pravo, ovo sto sam pitala, mislim da je neprimereno, i da moze da bude trach, zato cu je obrisati, ali sam sigurna da sam u pravu:)

Ма неееееееее......Биљо,,,, уопште се не односи на тебе, погледао сам целу тему од почетка............ ово што си ти написала је ситница........ :razz: :razz: :razz:
 
eremita:
Ма неееееееее......Биљо,,,, уопште се не односи на тебе, погледао сам целу тему од почетка............ ово што си ти написала је ситница........ :razz: :razz: :razz:
Da, razumela sam, samo sam obrisala onaj komentar sto pomalo zadire u privatnost korisnika:)
 
MAXIMUS !:
Ево да се Мита не љути ставићу акценат сада на ДС
Који лидер ДС пореклом из Шабца прима "донације"од Шабачке ауто-мафије.
Колико је бројчано јак одбор ДС из Шабца и чијим деловањем је то тако.
Шта су контра услуге ДС-а шабачкој мафији?
Ко је власник ауто италије из Шабца и у каквом је односу брадати лидер ДС са истим?
Тој синко мој све тачно речено. Потанко стручно и речито сас необориви докази. По томе ја видим да си ти од ових паметнијих сас форум. Исто то ми причао један шофер што га баба стопирала ономад на џаде. Мучи се да заради поштено и млого.Ја га питала од чијих је а он реко да је од Мирчића. Знам је њему деду. Е тој ти је поштење од човека. О интелигенције да не тупим. А не ко те демократе издајници. Што продаше онолике земље које радикали ослободили. Јунаци бабини. Два пут да гласам на избори колико су поштени.
 
Којег лидера ДС-а финансира Шабачка ауто-мафија


Nisam sinoc primetio,ali evo ...jadno je da neko ne zna da se "shabacka" pise malim slovom.
Da,da...to su ti "Veliki Srbi" koji ni pravopis maternjeg jezika ne znaju. I to OSNOVNE STVARI,koje se uce od prvog do cetvrtog razreda osnovne skole.
(da je u okviru jednog posta,pa da kazes desi se pogresi neko...ali u naslovu...tesko)
 
Па ни код бебе нема више џабе и она се пустила у промет,мислим учи занат...
Шалим се мало, зна бака све,е па она је још од Калабића добила...цвеће,
ваљда оно што се на шубари креће или дрма,ко зна шта њу све дрма?
 
Korner zastavica:
Којег лидера ДС-а финансира Шабачка ауто-мафија


Nisam sinoc primetio,ali evo ...jadno je da neko ne zna da se "shabacka" pise malim slovom.
Da,da...to su ti "Veliki Srbi" koji ni pravopis maternjeg jezika ne znaju. I to OSNOVNE STVARI,koje se uce od prvog do cetvrtog razreda osnovne skole.
(da je u okviru jednog posta,pa da kazes desi se pogresi neko...ali u naslovu...tesko)

Нема грешке акцентирано због уочљивости,буди будан још ћеш много тога чути!
 
MAXIMUS !:
Нема грешке акцентирано због уочљивости,буди будан још ћеш много тога чути!

Aha...ok,izvukao si se. :D:D
Mogao si sve velikim slovima,nema tu akcentovanja samo prvog slova. Jesi video kako eremita akcentuje velikim slovima,ja to najvise volim da citam. :D
 
Chedo Kokardic:
DS je stranka sa kojom se najbolje rade sve kriminalne kombinacije jednostavno ljudi vole lovu od sopstvene zene i dece. Zato mafijasi hrle ka DS-u jer ti ljudi nemaju ni casti, ni obraza, ni savesti, ni morala . Kod njih je sve na prodaju i sve je dozvoljeno samo da bi se dzep napunio sa sto vise para.

Stvarno,krajnje NEMORALNO!
Ako je tako kao sto kazes,glasacu za SRS!
 
Korner zastavica:
Aha...ok,izvukao si se. :D:D
Mogao si sve velikim slovima,nema tu akcentovanja samo prvog slova. Jesi video kako eremita akcentuje velikim slovima,ja to najvise volim da citam. :D

А шта је ту неправилно у томе како ја акцентујем ??? Можда није по Правопису ???

п.с. Ако је учесник максимус желео да нам поручи да је "Шабачка мафија" институција - онда може и великим словом, зашто да не ???
 
Chedo Kokardic:
DS je stranka sa kojom se najbolje rade sve kriminalne kombinacije jednostavno ljudi vole lovu od sopstvene zene i dece. Zato mafijasi hrle ka DS-u jer ti ljudi nemaju ni casti, ni obraza, ni savesti, ni morala . Kod njih je sve na prodaju i sve je dozvoljeno samo da bi se dzep napunio sa sto vise para.


Glasaj za koga god zelis, samo nemoj glasati za stranku koja saradjuje sa mafijom i rasprodaje nam drzavu.
 
eremita:
А шта је ту неправилно у томе како ја акцентујем ??? Можда није по Правопису ???

п.с. Ако је учесник максимус желео да нам поручи да је "Шабачка мафија" институција - онда може и великим словом, зашто да не ???

Хвала Мито.Мислим,па ко је странка која највише сарађује са мафијом од оснивања па до краја, мислим до јаја,ускоро ће бити сигурно неких измена јер после избора неће бити много спонзора а ни спонзоруша?
Ко о чему баба о уштипцима,ку...о поштењу а војска о скраћењу има и додатак
Петровић о мафији,пази мајку му ко слон у стакларској радњи...
Да му нађу главу на путу неби знали од чега је.Ко би казао да је исти демо крата.
 

Back
Top