Koje uslove treba da ispuni neka država da bi ušla u EU?

autorska:

Koje je uslove ispunila Bugarska, Rumunija, Hrvatska pa su ušle u EU ?

a koje treba Srbija ?
napravili su Rumunija i Bugarska dil sa NATO paktom tj. Amerikom da ih ugura u EU preko reda a da oni budu deo NATO pakta i baza za budući napad na Rusiju..Hrvatsku su gurali Vatikan i Nemačka verovatno....

mi trebamo da sačekamo u neutralnoj poziciji da vidimo kako će se događaji razvijati na svetskom nivou
 
napravili su Rumunija i Bugarska dil sa NATO paktom tj. Amerikom da ih ugura u EU preko reda a da oni budu deo NATO pakta i baza za budući napad na Rusiju..Hrvatsku su gurali Vatikan i Nemačka verovatno....

mi trebamo da sačekamo u neutralnoj poziciji da vidimo kako će se događaji razvijati na svetskom nivou

sve tri države koje sam naveo nisu ni primakle tome da budu po EU standardima,
a oberučke su ih prihvatili

p.s.

da se razumemo, Hvala Bogu da nas ne prihvataju u (EU)
 
sve tri države koje sam naveo nisu ni primakle tome da budu po EU standardima,
a oberučke su ih prihvatili

p.s.

da se razumemo, Hvala Bogu da nas ne prihvataju u (EU)
sve te tri države su daleko ispred nas po ekonomiji, obračunu sa korupcijom, stanju demokratije, slobodi medija, saobraćajnoj i drugoj infrastrukturi....
 
ne pita se Srbija i mučenička Bugarska, Rumunija, Hrvatska
vec je doslo vreme da se pita. Nijedna ozbiljna drzava i ne pomislja na clanstvo u EU............posebno zadnje 2 godine kada je i najglupljima posralo jasno da je EU americka kolonija, tacnije, topovsko meso.......................PA IZVOLITE ONDAK U EU.
 
sve te tri države su daleko ispred nas po ekonomiji, obračunu sa korupcijom, stanju demokratije, slobodi medija, saobraćajnoj i drugoj infrastrukturi....
Hrvatska ekonomija je piš. Ne znam za druge dve. O demokratiji u EU ni govora jer im SVE određuje EU komisija. SVE. Slobode medija nema jer je tamo cenzura. Vidi primere blokade ruskih medija u Evropi.
 
Величанствен одговор Русије на лицемерно понашање запада.

Након што су Француска и друге земље колективног запада блокирале седницу Савета безбедности УН на 25. годишњицу нелегалног бомбардовања СРЈ, Русија је донела следећу одлуку:

”Русија ће од сада на свакој седници Савета безбедности УН помињати агресију НАТО-а на Југославију”, изјавио је заменик сталног представника Русије при УН Дмитриј Пољански.

”Тиме што су једној сталној чланици СБ УН ускратили право да сазове састанак, наше западне колеге су се озбиљно превариле. У Савету безбедности више неће бити ‘обичајног посла’. Убудуће ће се пред камерама сваки пут помињати агресија НАТО-а, што ће такође бити укључено у записнике свих предстојећих састанака Савета безбедности” - додао је Пољански.

Браво.
 

Back
Top