Koje su sexepilnije na oci

treba ti kurrcem izbiti agresivnost iz glave...:mazi:

...naćiće se već neko...:sad2:

нисам ни очекивала другачији одговор
курaц алфа и омега
кaд не знаш шта ћеш, то је твој последњи метак
мора да су ти уста пуна курцa иначе
јер шта друго знаш у животу да кажеш
 
dobro...

...samo sam rekao da bi trebalo da naučiš da poštuješ drugačije mišljenje...ili da daješ makar manje agresivne odgovore kad se s nečim ne slažeš...

одакле ти идеја да постоје агресивни одговори
јбга, сваки одговор који вас не мази и уљуљкава у илузије
вама је агресиван
 
ко те то слаг'о?
што волите да живите у илузијама

Što bi me neko slagao. Zbog čega ti odmah milsiš da ja na život gledam sve kroz pink naočare, ako mislim tako? To nisu iluzije, već stvaran život. Nekada se desi tako, nekada drugačije, ali nije iluzija.

па и мишљене може бити погрешно
и треба га истребити ако је такво.
ко те то слаг'о да све може да се каже без пардона?

MIšljenja draga moja, mogu samo da budu oponentna, možemo da se ne slažemo u istima, možemo da se složimo da se ne slažemo u istom, ali nemaš pravo da TI budeš ta, koja će da selektuje šta je ispravno, a šta pogrešno, jer svako ima pravo da misli kako želi. Možeš da se složiš da se ne slažeš sa mojim mišljenjem, ali da je pogrešno ili nije, to nemaš pravo, da sudiš.
Istrebiti....hm...jel po tebi da "istrebimo" pola Foruma, jer misli "pogrešno", u konotaciji, da je sve pogrešno, ako ne misli kao ti? :think: Sa kim bi onda diskutovala ovde, ako nas sve istrebiš, postrebiš, itd. ? :rotf:
Naravno da sve može da se kaže bez pardona, ali je bitno na koji je način rečeno. Možeš biti posve bezobrazan u finoj formi (što nije preporučljivo, pa ne,moj odmah da se uhvatiš za taj primer) ili lepo rečeno u gruboj formi. No, kažem ja ...vidiš, da je sve stvar intelekta a ne kose na nečijoj glavici. :cmok:
 
:per:

...zna se šta izaziva agresivnost u istih...pemes il hard core post (ne poruka na forumu
a055.gif
)...
 

Back
Top