Koje srpsko vocje najvishe volite ? :-/

Cheaf:
Keeper:
chu SRPSKO voce :)
ajmo sad i jadno voce da nacionalizujemo ......

ja volim grozdje .... iscedjeno ... uz primese alkohola :)
MA nemoj,ja vise volim sljivu ali u tecnom stanju. :D

Mmmmm...Shljiva u technom stanju......Ubica na mesto br3!Ali vishe ne konzumiram to sranje....Bezi br3 posle od toga nemozesh da se oprovasih dva dana...Ma Guarana je zakon.
 
Cheaf:
Keeper:
chu SRPSKO voce :)
ajmo sad i jadno voce da nacionalizujemo ......

ja volim grozdje .... iscedjeno ... uz primese alkohola :)
MA nemoj,ja vise volim sljivu ali u tecnom stanju. :D
ne volim alkoholna pica... jedino moze da prodje taj ,,sok'' od grozdja... To je jedino pice koje volim...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
d4ch4:
Cheaf:
Keeper:
chu SRPSKO voce :)
ajmo sad i jadno voce da nacionalizujemo ......

ja volim grozdje .... iscedjeno ... uz primese alkohola :)
MA nemoj,ja vise volim sljivu ali u tecnom stanju. :D

Mmmmm...Shljiva u technom stanju......Ubica na mesto br3!Ali vishe ne konzumiram to *....Bezi br3 posle od toga nemozesh da se oprovasih dva dana...Ma Guarana je zakon.
He,he :wink:
 
Srpsko voce... :shock:
Ja volim SVE voce... ali recimo da su prve na top listi jabuke - crvene, slatke i zelene, kisele, mislim ne zelene=nezrele nego zelene zrele... ma znate na sta mislim... onda idu plave sljive, ili ljubicaste, upravo onakve kao na slici... ali dok jos nisu mekane...
Tresnje... grozdje... ma, je l' kazem da volim sve :wink:
 
Johnny[SM:
]Kako voce moze biti srpsko???I oni u Sloveniji mogu da uzgajaju sljive...i grozdje..kao i oni u nemackoj, velikoj britaniji i dr...Ili smo mi polozili autorska prava na VOCE!? :roll:

Pa i cela Evropa gaji kukuruz, a kukuruz je americki :roll: .......Nije bitno gde se gaji, nego odakle potice.

A, da li su i oni u Indiji ili Brazilu polozili autorska prava na indijski, odnoso brazilski orah ? :roll:
 

Back
Top