KOJE NOVINE CITATE?

"Blic" svakodnevno i "Politiku" nedeljom.
Blic jer je zanimljiv i dovoljno dobar da na njemu ljustim krompir (sto recimo nikad ne bih radila na Kuriru, jer su novine toliko njes*a)
Politiku nedeljmom, zbog dodatka :)
____________________________________
Inače redovno čiram i:
"Cool girl", "Bravo girl", "Girl", "Bravo", "OK" i "Huper" (ok, ovo poslednje manje-vise)
 
Morala sam pod prinudom da citam svu dnevnu stampu i sad mogu da kazem da mi lezi najvise Politika i Danas. Naravno, jer najvise polazu na kulturu.
Kolege me zayebavaju za Danas, nisam sigurna zasto.
Jedini ok zenski magazin, iako citam i druge, je Elle.
 
super su novosti
samo su malo dosadne s onim štrokavim prelomom i nejednakim fontom...
a i onaj svet plus (jes teko zove nedeljni, ne, Život plus) je bajat...sve nešto o čokoladi i depilaciji, ništa filozofski :D
 
LPhoklica:
ZeNoN:
Kao sad skoro niko ne cita Novosti A one su najcitanije novine

Novosti?
Jesi li siguran?
Uvek sam mislila da je najčitaniji Blic, eventualno Politika, što se tiče dnevnih.

To je zato što na Blic i Politiku ide 5 ljudi, a Kurir pročitaš pa ostaviš u Gsp 8)


btw. to što sve novine dnevne imaju slične vesti je jer se jedni te isti događaji pokrivaju od strane svih tih novina, zamisli selektivnu KZŠ... :shock:
 
Blic
i Politiku (samo nedeljom,zbog Magazina)

Moji kupuju i Kurir :roll: :roll: :roll:
Kad nemaju cime da popune stranice oni "izvade" neku reportazu iz arhive i odjednom osvane u novinama "STRASNO: ANOREKSIJA! 95% DECE U SRBIJI DRZI DIJETU" i sl.
 
Immaculate79:
Pitajte Milku...Ma bre POLITIKA


bigthumb.jpg
 
Danas u Blicu, biser, pa još naslov:

"Novi ekstazi stvara zavisnost i ubija"
ALARMANTNO (!!!)


Kao da su nam rekli: budite bez brige, ono što ste do sad koristili ne stvara zavisnost i ne ubija.

Stvarno ljudi...
 

Back
Top