koje auto je najbolje za sex

Cek’, cek’!

KOJE AUTO?
Hajde da se pozabavimo ovim jezickim problemom. TAJ AUTOMOBIL = TAJ AUTO
Dakle – ne moze KOJE auto, vec KOJI auto.
Moglo bi se reci KOJE VOZILO, ali ovo nikako.
Setih se onog lapsusa “Nasi kosarkasi izlaze… Prati ih svecano policijsko auto”.
Ili sam mozda ja luda? Ma, to je sigurno… Jako sam smorena danas.
 
Snezna_kraljica:
goodday:
Snezna_kraljica:
pomalo ponizavajuce [/color]:?
samo ako su gume niskoprofilne
Hvala na savetu. Gledacu da gume budu visokoprofilne.
ma sa terencem nikada necesh pogresiti...
s'obzirom da raspravljamo o sexualnim performansama nashih dragih chetvorotochkasha nastavicu u tom maniru-MONSTER TRUCKS....ovo obecava

vazna napomena: potpisani ne zna da vozi...ali zna chemu sluzi karburator...otprilike
 
Snezna_kraljica:
Cek’, cek’!

KOJE AUTO?
Hajde da se pozabavimo ovim jezickim problemom. TAJ AUTOMOBIL = TAJ AUTO
Dakle – ne moze KOJE auto, vec KOJI auto.
Moglo bi se reci KOJE VOZILO, ali ovo nikako.
Setih se onog lapsusa “Nasi kosarkasi izlaze… Prati ih svecano policijsko auto”.
Ili sam mozda ja luda? Ma, to je sigurno… Jako sam smorena danas.
Mislim da je riječ AUTO srednjeg roda, prema tome bi trebalo reći TO AUTO, a automobil je druga riječ, obje izvedene iz grčke riječi AUTOS.
 
Mrzim sex u autu, i više ga ne praktikujem. Iz pređašnjeg iskustva najbolji su karavani. Tu praktično imaš krevet. Za sve ostale automobile devojka mora da bude niža od 170 i lakša od 50kg. Sada vozim Alfu, super je, ali samo za vožnju.

Sneguljice bavi se nečim u šta se razumeš, molim te!
 
Snezna_kraljica:
-Eva-:
Mislim da je riječ AUTO srednjeg roda, prema tome bi trebalo reći TO AUTO, a automobil je druga riječ, obje izvedene iz grčke riječi AUTOS.
U Vujaklijinom recniku pise da je AUTO skracenica od AUTOMOBIL. E, sad, da li rec zadrzava rod reci od koje je nastala? Pitanje je sad..... Nista mi ne pada na pamet.... Smor... :roll:
Tamo OKLEN JE EVA, AUTO jee rod rodjeni. I to srednji. :P
NARAVNO da je ispravno - TAJ AUTO!
 
kojote:
Snezna_kraljica:
-Eva-:
Mislim da je riječ AUTO srednjeg roda, prema tome bi trebalo reći TO AUTO, a automobil je druga riječ, obje izvedene iz grčke riječi AUTOS.
U Vujaklijinom recniku pise da je AUTO skracenica od AUTOMOBIL. E, sad, da li rec zadrzava rod reci od koje je nastala? Pitanje je sad..... Nista mi ne pada na pamet.... Smor... :roll:
Tamo OKLEN JE EVA, AUTO jee rod rodjeni. I to srednji. :P
NARAVNO da je ispravno - TAJ AUTO!
Moj cimer, koji studira knjizevnost, kad se nadje u takvoj dilemi uvek kaze da je DUBLET (moze i jedno i drugo)
A najbolji(e) auto je VW Buba 1200 stara!
 
Snezna_kraljica:
goodday:
ma sa terencem nikada necesh pogresiti...
s'obzirom da raspravljamo o sexualnim performansama nashih dragih chetvorotochkasha nastavicu u tom maniru-MONSTER TRUCKS....ovo obecava

vazna napomena: potpisani ne zna da vozi...ali zna chemu sluzi karburator...otprilike
Predlazes mi da zaustavljam kamiondzije? Gospode... :? :roll:
cccc....ja i ti se kapiramo ko kornjacha i nosorog...
ali nema veze
 
Snezna_kraljica:
Bad_Wolf:
Snezna_kraljica:
Ja mislim da je to jako neudobno. Mada sam slusala od drugarica da je to sasvim ok i normalno. Meni se, pak, cini da je to pomalo... nisko, nabrzaka, pomalo ponizavajuce :?
Nemas pojma.
Nisam rekla da nemam pojma, tako da je tvoj komentar suvisan. :P

Nisi, JA sam rekao da nemas pojma! Samo je suvisna moja tvrdnja da je tvoja glupost evidentna.
 
Bad_Wolf:
Snezna_kraljica:
Bad_Wolf:
Snezna_kraljica:
Ja mislim da je to jako neudobno. Mada sam slusala od drugarica da je to sasvim ok i normalno. Meni se, pak, cini da je to pomalo... nisko, nabrzaka, pomalo ponizavajuce :?
Nemas pojma.
Nisam rekla da IMAM pojma, tako da je tvoj komentar suvisan. :P

Nisi, JA sam rekao da nemas pojma!
Vidi stvarno :P
Samo je suvisna moja tvrdnja da je tvoja glupost evidentna.
Ala smo nadrkani danas! :shock: Ne mogu da verujem.... Doveo je moju izuzetnu pamet u pitanje samo zato sto sam napravila gresku. 8) A mislim da je ocigledno da je greska u pitanju, a ti si jedan, jedan.... ma, baksuz! :P Sram te bilo..... Mucim se ovde sa operama i koncertima, imam ispit za dva dana, kako i da ne pobrljavim od svih silnih pametnih pitanja koja se ovde postavljaju? Dajte da malo odmorim misli i dam sebi oduska, a onda mislite o meni sta hocete. :idea:
 

Back
Top