Koja ptica predstavlja mesec u kojem ste rođeni i šta to znači?

septembar — Jastreb
Pogledajte prilog 1543432


Ptica koja simbolizuje septembar je jastreb. Postoje mnoge podvrste jastrebova, a ljudi mogu izabrati onu sa kojom se najviše poistovećuju.

Ljudi rođeni u septembru marširaju uz ritam sopstvenog bubnja. Retko ćete ih videti da prate trendove ili da nešto rade jer je to „kul“. Takođe, onima čiji rođendan pada u ovaj mesec, možda će biti teško lagati, ili će možda doći sasvim prirodno. Septembarski ljudi tretiraju sve jednako i ljudi cene tu pouzdanost. Ljudi oko njih im se dive, bilo zbog njihovog rada, etike ili poniznosti.
Није лоше...више погођено него за Девицу.
 
Ništa , i prezime mi je ptičje, ja bi ovde horoskop nekih krupnijih životinja, ne ptičice :)
Мени су соколови, јастребови и орлови предивне птице. Моћне, лепе, застрашујуће у налету...и предатори.
Добро, може и црни пантер ако ћемо о животињкама :mrgreen:
 
Mislim da su mu sledeći gmizavci. Krznari dolaze poslednji.
@Sensei стварно, дај животиње по месецима рођења, само да није онај кинески мајмун, не готивим мајмуне :rotf:
mislio sam prvo cvet, ili kamen, al može i životinja (ako već to nisam radio :think:)
 
maj — Slavuj
Pogledajte prilog 1543428


Ptica meseca rođenja za maj je slavuj.

Ove ptice imaju bogatu i moćnu pesmu koju pevaju noću. Rođeni u maju obično vole da ulepšaju dan onima oko sebe. Imaju zarazno dobro raspoloženje i pokušavaju da ostanu pozitivni u većini situacija.

Uvek pokušavaju da budu ljubazni prema onima oko sebe.
Ovo je, rekla bih, najtacnije.:)
Za ljude rođene u maju, prihvatanje raspoloženja drugih je prirodno za njih i oni unose empatiju i razumevanje u većinu razgovora.
I empatija i razumevanje.
 

Back
Top