Koja je po vama bolja?

aaa...pa fakticki ni mene ne gledaju kao clana porodice:lol: tako da....ma bas me briga,jebeni obicaji,a sta ako se na primer moja devojka ne slaze sa nekim od ukucana,mozes misliti, jaka stvar,nije to njihova devojka,nego moja,sta ima ko da se ljuti,posle nekom smeta,itd.... svoje stvari za sebe,da ne bi doslo do nesporazuma:) samo sto jos uvek moze neko da mi prigovori,zato sto me izdrzavaju,ali jos malo...nece ni to moci:)
 
Dragi muskarci,
bolje mjesto ne postoji za ovo pitanje sem vaseg foruma!
Da li volite da vam djevojke sa kojima ste, u duzoj ili kracoj, vezi budu kao clan porodice (iako niste vjencani, cak ni ne zivite zajedno)- znaci ono tipa sa vasom mamom i tatom je ok, prica s njima o svemu, pravi torte sa vas rodjendan, pomaze vasoj mami kad je slava, spremanje kuce, ide sa vama na porodicne ruckove, posjete...?
Ili vise volite djevojke koje se pojave samo na nekom bitnijem dogadjanju porodicnom i prica joj je dobar dan, kako ste, dovidjenja?

Da vas cujem vasa obrazlozena misljenja...:)
koji je to meni truleks
kao druzis se sa njegovim roditeljima, super ortakinja sa kevom, ludo se zabavljate i mesite zajedno kiflice i uvijate sarmu...missim :neutral:

definitivno sam tip dva,minimum razgovora,tek onoliko koliko je potrebno...realno roditelji i familija su potpuno druga stvar i ne treba bas previse mesati to sa vezom...nit bih ja u suprotnom slucaju dozvolila neko previse zblizavanje mojih roditelja i decka,sta vise uspesno sam to sprecavala do sada...moji roditelji moja stvar,bas kao i veza...

...da mesim tortu sa kevom mu...qq :bljak:
 
Dragi muskarci,
bolje mjesto ne postoji za ovo pitanje sem vaseg foruma!
Da li volite da vam djevojke sa kojima ste, u duzoj ili kracoj, vezi budu kao clan porodice (iako niste vjencani, cak ni ne zivite zajedno)- znaci ono tipa sa vasom mamom i tatom je ok, prica s njima o svemu, pravi torte sa vas rodjendan, pomaze vasoj mami kad je slava, spremanje kuce, ide sa vama na porodicne ruckove, posjete...?
Ili vise volite djevojke koje se pojave samo na nekom bitnijem dogadjanju porodicnom i prica joj je dobar dan, kako ste, dovidjenja?

Da vas cujem vasa obrazlozena misljenja...:)

Uvek,naravno,tip br 1.To su devojke "za u kuću","prave",što se kaže.
Nedavno mi se oženio ortak.Rekao sam mu,još one večeri kada nas ,prvi put,upoznao sa devojkom-da je našao pravu.Video sam to po njenoj tako prirodnoj neposrednosti,neopterećenosti....ni traga od foliranja,ni traga od uobraženosti,ni traga od glumatanja.Njoj sam rekao da je divna.Mislila je da je to obična učtivost i kompliment,međutim,zaista sam tako mislio.
Danas su u srećnom braku,koji će ,iskreno verujem,da dugo potraje.
Naravno,ima tu još faktora koji utiču i ukazuju na ishod,no,nisu obuhvaćeni temom...
 
Dragi muskarci, Slusaj bre..:rtfm:bolje mjesto ne postoji za ovo pitanje sem vaseg foruma!
Da li volite da vam djevojke sa kojima ste, u duzoj ili kracoj, vezi budu kao clan porodice (iako niste vjencani, cak ni ne zivite zajedno)- znaci ono tipa sa vasom mamom i tatom je ok, prica s njima o svemu, pravi torte sa vas rodjendan, pomaze vasoj mami kad je slava, spremanje kuce, ide sa vama na porodicne ruckove, posjete...? Prvo pred oltar :rtfm:
Ili vise volite djevojke koje se pojave samo na nekom bitnijem dogadjanju porodicnom i prica joj je dobar dan, kako ste, dovidjenja? Za cije ,bre, babe zdravlje... najbolje je ovako, pa ako mi se javi da uspeva motanje oko malog prsta....:zper::zcepanje:
 
Dragi muskarci,
bolje mjesto ne postoji za ovo pitanje sem vaseg foruma!
Da li volite da vam djevojke sa kojima ste, u duzoj ili kracoj, vezi budu kao clan porodice (iako niste vjencani, cak ni ne zivite zajedno)- znaci ono tipa sa vasom mamom i tatom je ok, prica s njima o svemu, pravi torte sa vas rodjendan, pomaze vasoj mami kad je slava, spremanje kuce, ide sa vama na porodicne ruckove, posjete...?
Ili vise volite djevojke koje se pojave samo na nekom bitnijem dogadjanju porodicnom i prica joj je dobar dan, kako ste, dovidjenja?

Da vas cujem vasa obrazlozena misljenja...:)

vise volim ove druge !!!!!!!!!!!
 

Back
Top