Koja je najbolja gimnazija u beogradu???

Jel mogu da pitam sta je za vas merilo dobrote?
Jer vidim svi pisete ,,Cuo/la sam da je ova dobra i nije teska,,
Sta podrazumevate pod dobrim?!
Izem ti skolu koja nije teska i kazete da je dobra, pa ne ides u skolu da se igras i protupljujes nego da ucis pobogu!
Naravno da skole trebaju da budu teske i jos vise trebaju da rebnu nego nemogu jer ce i njihovi da stradaju:lol:
 
Ja idem u sestu, ima ok profesora,ali ima i onih koji ti zagorcaju zivot,npr Slavica Kalinic biologija,Joca ubica matematika...Mada oni super predaju ali su najvece picajzle sto se tice odgovaranja,za dva sve znas...

Ooo da...ali Slavica je meni extra jer mnooogo dobro predaje...stvarno sto se toga tice je ja mislim najbolji profesor...Joca mi ne predaje na svu srecu...
U sestoj i kec treba da se zaradi,ali opet je extra :D
 
A sta kazete za XII gimnaziju?z:)

Pa sudeći po prošlogodišnjim rezultatima prijemnog, okačenim na sajtu Ministarstva:
-negde 40 odsto upisanih je imalo 75 i manje poena na prijemnom, tako da se sa priličnom sigurnošću može reći da nije štreberska škola.
-iz 26 osnovnih škola je došlo troje ili više ljudi, tako da može da se smatra da je društvo šaroliko i zanimljivo.
-svi u školi su isti smer (opšta gimnazija) i ima 240 ljudi po godini.

Sve navedeno može da se posmatra sa pozitivne i negativne strane, zavisi šta kome više odgovara.
 

Back
Top