Koja je...2.put

Ma ne, pojeo sam ***** i sad ste sve uvredjene. Ja volim da zajebavam ali ne da vredjam. *******, par puta si pomenula neke dijete, i sta da zamislim? Da si Angelina Jolie? Imas simpa glavicu i to je fakat koji se vidi i to ne mogu da ti osporim.
 
snoshaj efendija:
Ma ne, pojeo sam ***** i sad ste sve uvredjene. Ja volim da zajebavam ali ne da vredjam. *******, par puta si pomenula neke dijete, i sta da zamislim? Da si Angelina Jolie? Imas simpa glavicu i to je fakat koji se vidi i to ne mogu da ti osporim.
ma da,cupamo kose od besa :roll:
zamisljaj ti i dalje to sto zamisljas ako hoces dodaj i 10kg na to,da budes siguran
a ova fotografija u profilu je zapravo skinuta sa neta,toliko od mene
laku noc
 
Aphroditi:
Hvala dame, ali Betty, nema potrebe da mi se revansiras. :-P :lol:
Ja to najozbiljnije mislim, pogotovo posle onog dekoltea.:lol:
Kog dekoltea? :?
Glasam za Betypavicu, opasno je yeburljiva :)
E, da! iz istog razloga i za Nunu2 :razz:

P.S. A kako da glasam i za kučku?
je l' etotako? Aha! :wink:
 
ohh... sve se nadam dosadiće vam da me zezate da sam kučka
kojote... vidim tebi posebno zanimljivo... mislim, da me zamišljaš kao kučku

mislim... baš ste maštoviti
nemam reči... a one snošajeve teorije su inferiorne
iz prostog razloga... nemojte brinuti, odmah ću objasniti

išao je na onu najnižu varijantu da zabavi ljude i sebe... tako što je ocrnio neke pojedince
najlakše je tako biti interesantan

ehh, drugo je pitanje zašto ljudima prija takva vrsta zabave... meni je to prilično nisko

i ti kojote se već dosadan sa tim tvojim hejterskim fazonima... daj za promenu napiši nešto lepo
ako umeš...
 
evo priznajem... ružna sam i neprivlačna, koprcam se u svojoj bedi... zato i tražim sebi slične, bedne i jadne muškarce... ali i oni mi brzo dojade jer su tako bedno dosadni, pa ih menjam svaki dan

volim svakog dana drugog muškarca, ne drži me mesto... zbog tako česte promene partnera nikada nisam uspela da razvijem posebno zadovoljavajuće seksualne veštine... a u svemu se krije moja izrazita naklonost ka ženskom polu... nema ništa lepše od dobro frizirane :roll: vagine
 
:shock: Jel bila već jedna ista tema? Kao da sam u nekoj sličnoj odgovarala, ali je bila i anketa VALJDA... Eh, Zona Sumraka.

P.S. A i ti Efendija, gde si ovde našao da budeš konkretan i iskren u odgovoru.
 
Ha,Ha, znao sam da je Efendija moj covek.
Yebote jedini je on dao post kakav sam trazio, e sad bi bio malo red i ja da se nadovezem.

Gazdarica.
Dobrog tela ali jako ruznog lica.Emotivna, ali jako dobro krije sve svoje emocije.Vise voli da prica o sexsu nego da ga upraznjava.Najvise bi volela da bude Playboy zacica, i grdno se kaje sto u mladjim danima nije bila sponzorusa.

Devilishgirl.
Sve to slicno, samo sto je ova crnka, ali to ne znaci da je pametnija.Ona cak sta vise ima mnogo mracniji um.Preferira sado-mazo sex, i velika je ninfomanka, tako da kad enma sexsa, jedino joj preostaje da prica o njemu.Za nju je sex bukvalno smisao zivota.

Hanibal.
Da ,prava koketa koja bi da je uvek u centru paznje.No nikako ne prihvata kritike vec sa njom moras samo ulepo.No bez obzira na to, mislim da je malo zaostala u intelektualnom razvoju i da je josh uvek jako neozbiljna.Fizicki se i dalje tobro drzi (nema debele noge) jer zna da dok je tako svi ce je ceniti i postovati.

LUDICA.
Polako ulazi u fazu "matora devojka" i ozbiljno razmislja o tome da kupi macku.Jako ceni sebe i ne dozvoljava nikakve kritike.Ako bih nekoj davao ocene u krevetu onda bi ona dobila najvecu.

Kučka
Extremno blago i stidljivo stvorenje.Medjutim njoj se te njene osobine ne svidjau jako se trudi sa sebe prikaze u drugacijem svetlu.

V.A.
Definitivno najinteligentija zenka na ovom forumu.Ipak gradjena kao motka, te isfrustruirana sto muskarci ne znaju da cene pamet, vec kod zena gledaju prvo u sise.

i tako nastavice se... :twisted:
 
Jao kako li sam mogao da zaboravim Suzy.

Suzy.
Devojka verovatno lepe gradje, ali extremno zakrzljala u mozak.Bukvalno sve pokusava da dovede u kontekst sa sexom.Misli da je otkrila ameriku ako ce voditi ljubav u moru.Jaka na jeziku, a kukavica na delu.
 
nemoj suzy da diras.......dewojka je zapravo dobra u dusi:roll:

meni smetaju kako bese....struja i hanibal i ta ekipa/ pogledajte vilo koju temu i videcete ko swe/, posto vode beskonacne rasprave u kojima posle x strana nista ne kazu ili posle treceg posta tamu pretvore u chat o swojim kozmetickim proizvodima i sl.
 
Beti,dala sam oglas da mi se ugrade silikonske grudi,lupi me nacisto postideo ovom svojom izjavom tako da moram.
jbg...ocu i ja da budem savrsena !!!!!!

dakle....ako neko to radi jevtino i cisto da mi se pothitno javi(pa javljaju se vec u ogromnom broju) jer za sada niko nije zainteresovan za mene.

lupi,prosvetitelju moj !!! prvo dete cu nazvati po tebi : Cvetko
 
hej bre
koji su ovde uslovi da se bude naj-naj.:)))))
da se dobro "kokas"
da se dobro svadjas
da imas najmanje 100 muskih obozavalaca
da stalno gundjas
da se stalno cerekas...........


uh .uh

izgubih dan nabrajajuci..............


mislim mogla bi i ja da se javim ...............sta velite.....bil'?
 
e sad da se javim posto sam spominjana :p
@efendija-da naljutila sam se ali zapravo na samu sebe jer sam mislila da si ipak normalan ,na areni glumis ne znam kakvog drugara,postavljas me za moderatora(verovatno da vidis kako vlast deluje na mene :lol: ) na pp sve super i onda se odjednom pojavis i poseres se na sve to.eto ljutim se na sebe.ali necu vise.
@grok-ako negde pricam o kozmetici onda je to na zenskom kutku gde ti svakako nije mesto,a zenama to nije smetalo.savet:najbolje uzmi ulje "relax" od clarins,etericna ulja za masazu nanose se na vlaznu kozu,opusta i uspavljuje.bices zen -tako te vise necemo nervirati :p
@loop-sve ok i da volim da flertujem al da sam neozbiljna -glupost!pricaj mi malo o ozbiljnosti :roll: .al ni to nije strasno ali ono sto si napisao za gazdaricu te je srozalo!to kazes ti koji nikad nisi imao smelosti da stavis fotografiju u profil!sram da te bude,nevaspitani pubertetlijo!!!
 
snoshaj efendija:
Raindog. Mnogo gazena a malo pazena. Revoltirana ali nema losu dusu. POvremeno dobija napade da zeli da briljira i pobedi u dijalogu ali se brzo povlaci. Verovatno jace gradje, jakih bokova, krupnih kostiju (ne mora da znaci).
Kad joj se uvuces pod kozu, mozes da dobijes sve. U vezi moze dosta da otrpi. Voli da se pravi blesava, kao ne zna o cemu joj neko nesto govori. Seoski sindrom.


ahahahhahahahahah:lol::lol::lol:
jao fala efendija :lol:, evo prvi put da si me nasmejao :lol:
chudi me samo kako i mene nisi ocenjivao u krevetskoj kategoriji, al neka bolje da ne znam :lol:
 
hahaha, Hani slatko si me nasmejala.
A bash sam pazio da te ne uvredim, nego sam zaboravio da ti je Gazdarica frendica.
Evo povlacim rec, i stavljam fotografiju u profil.
I sram me jeste :roll:

2 V.A.
lupi,jel zelis i mi da kazemo nesto o tebi?
Naravno, ali tamo negde na zenskom kutku gde ja to necu procitati.
I nasao sam ti sponzora za silikone, ali mora ces posteno da ih odradis.
Ma bolje ti to plati parama, op je jeftinije ;)
 
snoshaj efendija:
Nema na cemu. Ja licno mislim da nema. Ovo je samo moje misljenje na osnovu vasih stavova koje iznosite na forumu i slikica u profilu (bile one vase ili ne). U principu, ako slika nije vasa a stavite neku sa neta, obicno ukaze na vase mane.To sto je na slici, nedostaje vama.

hehehehehehe,sta li ova moja slicica govori o meni??????????????
 

Back
Top