Kod njenih

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesam. Bili smo na podu da ne bi škripao krevet. Kad smo podivljali, više nismo obraćali pažnju. Prebacili smo se na fotelju, pa na krevet...
Nemam pojma šta su njegovi mislili o tome, ali meni i njemu je bilo extra. mislim da smo se čuli baš, baš...
 
Jesam.Njeni su bili u sobi do.Ne znam da li su se sexali.Ali ne verujem,jer sam ja žario i palio i lomio.U njihovoj sobi.

Stara majka je posle skuvala kafu za sve

Zario, palio i lomio u sobi njenih roditelja?
E bas ti je fazon...
U cemu je car da te cuju njeni roditelji? Koja je ljepota toga?

Nikada ne bih mogla imati sex u stanu u kom su moji roditelji, ne bi mi bilo prijatno, ne bih se opustila...
 
А кад ти кажем да та два месеца нисам ни видео женско уопште,све ти је јасно:hahaha:

Е,да, лепа си:rumenko::rumenko::rumenko:

Sta ti je strast, uffff........ ali, i da musko ne vidim dvadeset mjeseci, ne bih negdje gdje su mama i tata, osim da je poslednja prilika, tada nisam sigurna sta i kako bi bilo...
Pitam se kakva bi njihova reakcija bila... kakve bi kritike tek tu pale...
Divan li je zivot daleko od roditelja...

Ti to meni?:rumenko:
 
Sta ti je strast, uffff........ ali, i da musko ne vidim dvadeset mjeseci, ne bih negdje gdje su mama i tata, osim da je poslednja prilika, tada nisam sigurna sta i kako bi bilo...
Pitam se kakva bi njihova reakcija bila... kakve bi kritike tek tu pale...
Divan li je zivot daleko od roditelja...

Ti to meni?:rumenko:

Jao jao kako mi ide glumljenje finoce, jao jao trep trep.:hahaha:
 
Sta ti je strast, uffff........ ali, i da musko ne vidim dvadeset mjeseci, ne bih negdje gdje su mama i tata, osim da je poslednja prilika, tada nisam sigurna sta i kako bi bilo...
Pitam se kakva bi njihova reakcija bila... kakve bi kritike tek tu pale...
Divan li je zivot daleko od roditelja...

Ti to meni?:rumenko:

Па било ме срамота на аеродрому:rumenko::rumenko::rumenko:

теби,теби
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top