Ko vam najviše nedostaje od bivših forumaša?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Akimoto:
Aj nemoj,nek ti oci uvek sjaju...

Des Nikolaj,'bem ti panaiju!!!! :D

Eno pravim HAOS na ljubav i sex ...tema Slike forumasica ..... srecom nisi moderator da me banujes ....a @rastamann je odavno od mene digao ruke i da se nervira .....mada lepo je videti neke likove koje nisam odavno video na forumu ..... zajebancija kao nekad ... ti mi druze budi pozdravljen .... nadam se da je tvoj TRIO dobro ..... sigurno je vec jedan krenuo u skolu .... sve najbolje od Nikole sexulanog manijaka :lol::wink:
 
Prolazi Pera Bilder pored jedne zgrade i tu na prvom spratu jedan papagaj iz dana u dan mu vice ''Pero?''Tek ce ti ovaj''Sta je?''Kaze njemu papagaj ''Pederu''I prodje tako opet par dana Pera ispred te zgrade a papagaj njemu isto''Pero?''-Pera ''Sta je?''Posto se to ponovilo jos nekoliko puta u toku nedelje Pera popizdi i ode do gazde tog stana i kaze mu''Slusaj ne naucis li svoju pticurinu pameti ja cu tebe pa ti vidi?''Ovaj se odseko dovati papagaja za gusu i rece mu jos jednom mu se obrati tako i reci mu bilo sta uvredljivo videces kako se leti slomljenih krila iznad macije jazbine.
Prodje koji dan Pera prolazi papagaj na terasi ga gleda i kaze mu ''Pero?''Ovaj cuti,papagaj ce ponovo ''Peroooo?''ovaj i dalje nista tek ce ti papagaj 3 put iz sveg mozga ''Perooooooo,Perice Petre Pero javi se.''Pera stade''Sta je?''Tek ce ti njemu papagaj''ZNAS TI STA JE.''
 

Back
Top