Ko vam najviše nedostaje od bivših forumaša?

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
...a od cega je zavisilo ko ce biti primljen?

Bilo je uvlakača koji su imali na svačiji post po neku primedbu i još da dodaju nekih 10-20 redova "njihovih misli".
Oni su tražili da budu primljeni a mi smo ćutali...kada su videli da ih ne zarezujemo ni 5 % e onda su počeli da k*njaju (da sad ne nabrajam šta).
Neku su tada (a i sada su) postali moderatori i supermoderatori.
 
Samo jedna i na Umu imam tačno određenu osobu. :)

Ali, elem, što reče jedan već kolega tu, pre mene...Prenikovanje je majka bitisanja tu očito, takoC da....:mrgreen: :manikir:

Šalu na stranu, nedostaje mi puno dragih ljudi, koji su negde pre mene se registrovali ovde, ili tik posle mene. Vrlo pametni ljudi, inspirativni, zbog kojih je vredelo i super biti tu. Gde je bilo što šta da se pročita, nasmeje, orasploži, gde su bili ljudi, koji su umeli da (sa) slušaju. Neke dobre vibracije, dobra energija. Osećala se dobronamernost u vazduhu.

Uopšte, gledajući realno, prva godina registracije, mi je bila najbolja tu. Svi ljudi mahom iz tog perioda, mog pisanija tu, su bili mahom duhoviti, razdragani, veseli i neopterećeni, stvarajući divnu atmosfericu, na pdf- ima, na kojima smo se najčešće sretali kao društvo. To su bila lepa vremena...fale mi ljudi, iz tog nekog perioda, mog boravka tu. Ostaje nada, da ću jednog dana opet, ugledati neki takav nadimak/ e i obradovati im se. Čak i da promene imena, ja prepozaću ih po pisaniju, to će biti dovoljno.

A, ovo sve kasnije i u zadnje vreme..budi Bog s nama. :mrgreen:

Toliko.
 

Back
Top