KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E dobri moji prijatelji zanima me kako se Skorpija slaze sa Vodolijom.....Ja sam skorpija a on vodolija....pa kakva je to kombinacija!!!!!!! Ima li nade za nas.... :):):):):):):):)
Svacije misljenje je pozeljno!!!!!!!!
 
Zdravo svima.
Vidim da je ovde Psihologue najiskusniji i da daje odgovore,pa bih zeleo da mi objasnis nesto.
Ja se ni najmanje ne razumem u astrologiju,pa me zato cudi sto mi se cesto desavalo da kad me neka devojka pita koji sam znak,i ja im kazem Riba,one me pogledaju onako zgrozeno i razocarano... U cemu je stvar? Ajd da se jednom desilo,a kamoli vise puta...
Da li bi mogao da mi objasnis ovo? I eventualno neki savet da mi das?
U podznaku sam Vaga (ako ti to znaci nesto). Cao!
 
MAWETZKA

Devica i Devica
Koliko su ovo dvoje ljudi stvoreni jedno za drugo, doista je vidljivo i iz njihove priče kako su se upoznali i zaljubili jedno u drugo. Verovatno će Vam započeti pričati o tome kako su se prvo nekoliko meseci pogledavali vrlo sramežljivim i sakrivenim pogledima, da bi se nakon možda godinu dana upoznali i hodali još nekoliko godina da bi se na kraju i oženili, jer je to prikladno radi okoline u kojoj žive.

Naime, njihova ljubavna priča neće gotovo nikada nalikovati na ljubavnu priču, nego više na ispovijest ljudi koji su zajedno zato jer je to u redu, a ne zato što se vole. Oni su oboje vrlo stidljivi i ni jedno od njih ne voli pričati o sebi. U krevetu ih neće vezivati neke velike strasti i vatra koja iz njih sijeva, već će se oboje postepeno navikavati na partnera, međusobno analizirajući i raspravljajući o najboljim ili najprikladnijim načinima da naprave nešto zajedno, a sigurno neće nikada raspravljati o kvaliteti seksa koji upražnjavaju. Oni su dobri supružnici jedan drugome i ne razmišljaju o promenama u vezi, jer su uvijek zadovoljni postojećim stanjem.
Dobra veza koja obećava dugotrajan brak, iako ne i vatren i strastven.

Devica i Vaga
Mogli bi se privući ovo dvoje ljudi već na prvi pogled, iako će malo vremena proći da shvate kako i nisu baš jedno za drugo. Devici će odmah na početku zasmetati narcisoidnost, plitkoća i nezrelost Vage, u gotovo svim životnim segmentima koje će dotaknuti, pa će se pitati što joj je uopće trebalo sve to silno udvaranje toj Vagi, jer ionako ništa ne vrijedi. Vaga je totalno nespremna za bilo kakve nenadane kompromise u životu, stoga će se vrlo teško moći naviknuti na Devicu koja je tvrda i nepristupačna za sve ljude, i totalno različita od nje. Bolja kombinacija je ako je muškarac Vaga u vezi sa nježnom i ženstvenom Djevicom koja će mu u većini slučajeva dati točno ono što njemu treba. Iako su muškarci Vage dosta nepovjerljivi i ljubomorni na svoje partnerice, sa Djevicom neće imati problema te vrste, jer je ona izuzetno vjerna i brižna, a posebno dobra majka, pa nikada neće ni imati potrebu ne vjerovati joj na riječ. Ako je kombinacija muškarac Djevica i žena Vaga situacija je mnogo lošija i takva veza teško da će uspjeti, jer će je on uvijek zakinuti u emocijama.
Ovo i nije jako loša kombinacija, samo što neće biti ni posebno strastvena ni posebno promjenljiva.


Devica i Škorpion
Kada se sretnu Djevica i Škorpion, oni će samo gledati na to kako da jedan drugoga pobijede u svemu čega se dotaknu. Radi se o vrlo neobičnoj iako čestoj, kombinaciji dvaju znakova koji su iznimno tvrdoglavi i natjecateljski po svojoj naravi, pa neće biti čudno da se odmah na prvom sastanku posvađaju oko sasvim nevažnih sitnica koje ni jednom ni drugom baš ništa ne znače. Problem nastaje kada se Djevica, prije ili kasnije, mora naučiti kompromisima a ne svađom i nametanjem pristupiti Škorpionu i dati mu njegovo pravo da vlada u vezi, jer je sigurno on mnogo jači od nje i mnogo se bolje nosi sa svakodnevnim problemima nego Djevica. Doduše Djevicu će uvijek privući Škorpionov erotizam i mašta koje ga krase, jednako kao i velika količina energije koja ga okružuje, dok će Škorpiona uvijek privući Djevičin seksipil i čistoća koje ona nikada posebno ne naglašava. Oboje imaju problema sa izražavanjem svojih osjećaja prema drugoj strani, pa će se dobro slagati u braku jer neće previše tražiti, a i malo će davati. Kompromisna i čvrsta veza.
Relativno je podnošljiva kombinacija žene Device i muškarca Škorpiona ali obrnuta situacija nije dobra ni za jednu ni za drugu stranu.
 
Devica i Strelac

Ovo je vrlo platonska i neobična veza, pa makar se samo radilo o prijateljima, jer od njih ljubavnici nikada ne mogu ni postati. Djevica je vrlo inteligentno biće, što će vrckavog i nemirnog Strelca odmah privući k njoj kao da se radi o privlačnosti magneta. Strelac je oduševljen znanjem i metodičnošću Djevice koja će ga odmah šarmirati svojim posebnim intelektom, a Devica će opet ostati šokirana količinom iskustva koje Strijelac posjeduje, a da nije nužno mnogo putovao po svijetu. Iako je ljubav posljednja stvar sa kojom će se Strelac zamarati, Devica bi ga mogla vrlo lako uvjeriti kako je ljubav najljepša stvar na svijetu ako je koristiš logično i u umjerenim količinama, što bi on čak i mogao prihvatiti, jer prevelikih iskustava Strelci baš i nemaju, pa bi joj mogao u tome čak i popustiti. Oboje su pomalo nezainteresirani za seks, a jednako tako i oboje misle da je inteligencija mnogo važnija od ljubavi i to su stvari koje će to dvoje ljudi vezati kao prijatelje i dugo vremena nakon što im se veza ugasi, jer će uvijek ostati dobri prijatelji.
Ovo nije dobra veza za brak, već je više orijentirana na prijateljstvo i poštovanje, pa je takvom treba i održavati.

Devica i Jarac
Ovo dvoje ljudi bi se mogli izvrsno slagati u svim životnim segmentima, pogotovo u poslu. Već i na prvi pogled ovo dvoje ljudi su vrlo slični jedan drugome, pa nije ni čudno da će se već na prvom sastanku zaljubiti jedan u drugoga onako kako se nikada prije nisu. Ako je žena Devica tada će ona biti u potpunosti zadovoljena, barem u onom dijelu koji se tiče novaca i materijalnih dobara, jer je njoj materijalna stabilnost najvažnija stvar na svijetu, bez obzira na ljubav i sve što ide s njom. Muškarac Jarac biti će zadovoljan sa pažnjom i svime što dobiva od svoje Device pogotovo sa onime što će ga uvijek dočekati kada dođe umoran sa posla, a to je uredan i miran dom. Devica je rođena majka i dobro će se brinuti o djeci, domu i cijeloj Jarčevoj obitelji, nikada ne zaboravljajući rođendane, imendane i važnije datume u životima svojeg partnera. Ako je kombinacija obrnuta, žena Jarac i muškarac Devica, tada će situacija biti nešto složenija jer su oboje prilično tvrdoglavi i neskloni promjenama i prilagodbama bilo kome, pa i ljubavi.
Dosta dobra veza, ali traži mnogo obostranog rada i prilagođivanja.
 
Devica i Vodolija

Teško da će se ikada ovo dvoje ljudi moći složiti u ičemu osim u seksu.
Ako se i kada se pronađu, ovo dvoje ljudi neće imati mnogo toga za pričati jedan drugome, bez obzira što su oboje vrlo inteligentni i pričljivi po prirodi, ali će zato završiti odmah u krevetu i to je spona koja bi ih mogla čak i dosta dugo držati jednoga uz drugoga. Nešto je bolja situacija ako je žena Djevica a muškarac Vodenjak, jer u tom slučaju ona dobiva potpuno slobodu u svom životu da radi što god želi dok joj partner nije uz nju, ali i on traži jednako tako za uzvrat. S obzirom da žene Djevice i nisu posebno sklone ljubomori, one će svakako svojem Vodenjaku dati sve što treba, i ugodnost doma i dobar seks, pa Vodenjak u tom slučaju neće imati potrebu zadovoljavanja svojih seksualnih potreba negdje drugdje. Ako je muškarac Djevica, a žena Vodenjak, tada bi se mogli često sukobljavati, pogotovo u pitanjima njene slobode, jer muškarac Djevica nije uviđavan kao ženski dio tog znaka, pa će je sigurno ograničavati u svim njenim aktivnostima.
Loša i nemirna veza koja nema mnogo šansi za dugovječnost.

Devica i Ribe

Devica i Riba su dvoje ljudi koji bi mogli funkcionirati u vrlo dobroj vezi, pogotovo ako će se prepoznati odmah na prvi pogled. Kod njih će se uvijek dogoditi ljubav na prvi pogled, jer će Devica odmah pasti na šarm Ribe i bez velikog razmišljanja će se oboje vrlo neobavezno i opušteno upustiti u vezu. Ribi će svakako odgovarati to što je Djevica sa obje svoje noge čvrsto privezana za zemlju, što razmišlja uvijek svojom glavom a ne osjećajima kao ona i to će je sigurno dosta dugo vremena zadržati uz Devicu bez obzira na to da li ima ljubavi u njoj ili ne. Devica će pak s druge strane, uživati u mašti i neprekidnim pričanjima Ribe o njenim životnim željama i ljubavima sve dok jednog dana ne uvidi da njena Riba voli izmišljati više nego što je to njoj prihvatljivo i tada bi Devica mogla otići u potragu za nekim novim iskustvima. No ipak ova dva znaka dobro pristaju jedan drugome, dobro komuniciraju jedan sa drugim i što je najvažnije mnogo razgovaraju, te sve pokušavaju riješiti normalnim raspravama i razgovorima. Njihova veza neće uvijek biti strastvena kao na početku, ali će uvijek ostati nježna i romantična, baš kao i prvog dana.
Ako Ribi uspije u Devici probuditi uspavane strasti i zainteresirati je za seks, tada će veza ova dva znaka biti iznimno duga i plodna. Dobra kombinacija.
 
mawetzka:
Rekla sam da sam devica/skorpija...
I pitala sa kojim znacima se slazem kao prijatelj, a koji mi odgovara za vezu...
I to sve malo opsirnije...

Kombinacija koju posedeuješ rođenjem ima naravno svojih prednosti i mana..
U ljubavi daqješ sve od sebe a naravno isto toliko tražiš..
Škorpija deluje posesivno mada ti to nisi..
Umeš da budeš ljubomorna ali samo ako muškarac radi stvari
koje te iriritiraju...Ne voliš u društvu da te stavlja u drugi plan,
što znači moraš mu biti sve i sva...
Muškarci sa ovakvom tvojom kombinacijom obično nemaju strpljenja
i gube brzo interesovanje jer neznaju na čemu su nikada...
 
Bik – Lav:

Kako bik ima istančan osećaj za lepo po tom pitanju mu lav savršeno odgovara, privući će ga njegova lepota, snaga i strast. S druge strane lav će kod bika pronaći potrebnu finansijsku sigurnost. Lavova otvorenost i bikova konzervativnost s jedne strane mogu biti dobra kombinacija, ali ako su previše izražene te karakteristike mogu biti kobne za njihovu vezu. Najčešće su živahna kombinacija ali kratkog veka trajanja.

Da bi ova veza opstala sto duze potrebno je da muskarac bude u znaku Lava..
 
Škorpion i Vodolija

Ako se ovo dvoje ljudi ikada i uspije sresti, tada će njihov prvi susret zasigurno izgledati kao apokalipsa ili u najmanju ruku kao udar groma, jer ako zbilja postoje znakovi koji ne mogu biti jedni s drugima, onda su to sigurno Škorpion i Vodolija.. Ne samo da su ovi ljudi potpuno različiti, već su im i životna načela potpuno opozitivna i dijametralno suprotna, jer sve ono što je Vodoliji belo i pozitivno, Škorpionu je crno ili negativno.

Ma koliko se god trudili da pronađu zajednički jezik, oni će uvijek ostati nedorečeni i nikada se neće uspjeti usuglasiti sa drugom stranom, tako da će se nerijetko svađati nasred ulice oko toga koji film će ići gledati u kino, i tko će platiti karte za to. Često će se posvađati i oko najbanalnijih sitnica, kao što su plaćanje namirnica u dućanu ili oko toga tko je više toga napravio u nekom zajedničkom poslu, pa će se ljudi u njihovoj blizini često naći usred neke njihove svađe, ni ne shvaćajući da oko sebe šire nemir i lošu energiju. Pomalo će na kraju jedan drugoga početi izbegavati i veza će se raspasti prije ili kasnije.

Nemoguća i nezamisliva veza.
 
Hvala Feces.To sam znala i bez tebe..
Meni je problem to sto ne mogu da stisam Lava.NIkako.Ispod casti mi je.
Kapiras sta hocu da kazem?Ima li sanse da ikada nadjem nekog ko ce se sloziti samnom?Bez fizickih obracuna,recimo...
 
On Vaga/Blizanac ti Lav/Skorpija

pazi ti kao Vaga a on kao Lav - tu mora doci do jakog antigalaktickog dejstva Saturna.Ali vasi podznaci njegov Blizanac a tvoj Skorpija jos ako je recna Skorpija - mogu da Vas spasu jedino ako imate trojku sa devojkom koja je dupli Ovan/Ovan,i to preko dana nikako nocu jer je Sunce tada u ambivalentnoj fazi preko Meseca ka Amebama iz Oriona.Kao sto sam zakljucujes,nece ti biti lako.Mlad si momak,pun patnje,ali nemoj to da te sekira.Evo Bekhend ima Paralelu u Ascedentu pa pobedjuje na Rolan DGarasu.
 
Psihologue:
Škorpion i Vodolija
...jer ako zbilja postoje znakovi koji ne mogu biti jedni s drugima, onda su to sigurno Škorpion i Vodolija.. Ne samo da su ovi ljudi potpuno različiti
Ma koliko se god trudili da pronađu zajednički jezik, oni će uvijek ostati nedorečeni i nikada se neće uspjeti usuglasiti sa drugom stranom.
Nemoguća i nezamisliva veza...
16.gif

Pa ovo uopšte nije tačno.
57.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top