Ko peva ovu pesmu?

Meni treba pomoc oko jedne pesma, novija iz 2010 ili 2009 .... vrti se na VH1 ... peva je neka francuska pevacica cini mi se po imenu, Cecile ili tako nesto... .i u refrenu se pominje ako se ne varam About me ? hvala, poznata je, a ne mogu da se setim :)
 
Stvar u pozadini, pocinje na oko 4:20, zna li mozda neko sta je?

Ako imas Sony Ericsson upotrebi TrackID, ili postavi neki drugi klip, posto je ovaj blokiran, pa cu ja da pokusam.

A je l' zna neko mozda ovu pesmu:
kao neka balada, peva zena, ide otprilike ovako "here i am, here i go...", ako neko slusa radio Index, cucete je na onoj reklami kada kaze "hitovi 70-tih - pa ide ta pesma, hitovi 80-tih - pa ide here i go again on my own od Whitesnake, pa onda valjda Vlado Georgiev itd, a mene zanima ta prva. Trazim po Google-u, ali mi izlazi samo neka religiozna, a pesma je bas poznata...
 
Treba mi pomoc.Pokusavam da se setim pesme koja je isla '90.-ih
nemam pojma ko je izvodi(grupa bi trebalo da je u pitanju),samo se secam spota-da tip i riba igraju u diskoteci
pod je u raznobojnim kvadraticima
i ona spusta svoju tasnicu ispred nje i nesto smesno kao igra....
Obuceni su u stilu 70-ih :think: mislim....
Dodatak:
muzika je neki pop-disco tako nesto...
 
Nije Alcazar.
Nema sanse da se setim neke reci,samo mi se melodija vrti po glavi od juce :dash:
Cini mi se da je neki Britanski bend,muski,
kroz spot se pojavljuju (samo) tip i riba a jedino se te scene u diskoteci jasno secam.
Podseca na '70 stil oblacenja i frizura,i pesma je malo vise pop,nije dance nije brzi ritam.
I mislim da se na pocetku '90-ih pojavila,dosta se vrteo spot na tv-u.

edit:
Pronasla sam je :zskace: uz pomoc jedne forumasice :)
Nije spot ovde,al' ovo je ta pesma :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, da li neko zna da mi kaze ko peva ovu pesmu, u pitanju je neka beogradska grupa, secam se da je bio spot na TV-u, ali se ne secam ni imena grupe ni naziva pesme. Refren ide ovako.. Halo 011 zovem ja, preko Pariza, Londona zovem iz Majamija, halo Beograd, da li se cujemo, molim lepo, nemoj da psujemo... Hvala puno unapred!
 
Da li neko zna kako se zove pesma i izvodjac, spot je isao i na nasoj televiziji pocetkom devedesetih godina, reci se ne secam, ali u pitanju je poznati pevac, srednje visine, sa izrazitim brkovima, koji vozi formulu i trka se u tom spotu, ta melodija je cesto koriscena kod auto reklama i kod nas.
 
Nije Alcazar.
Nema sanse da se setim neke reci,samo mi se melodija vrti po glavi od juce :dash:
Cini mi se da je neki Britanski bend,muski,
kroz spot se pojavljuju (samo) tip i riba a jedino se te scene u diskoteci jasno secam.
Podseca na '70 stil oblacenja i frizura,i pesma je malo vise pop,nije dance nije brzi ritam.
I mislim da se na pocetku '90-ih pojavila,dosta se vrteo spot na tv-u.

edit:
Pronasla sam je :zskace: uz pomoc jedne forumasice :)
Nije spot ovde,al' ovo je ta pesma :)

Eh bar da si rekla da musko peva u muskom bendu mozda bih isao u dobrom pravcu ovako ni na kraj pameti:lol:
 
POMOC!!

da li neko zna koja je ovo pesma :

Bila jednom jedna ljubav tuzna, pretuzna
pamtis li je reci mi da znam....
Da l' i tebe nekad neka pesma razbije
pa pozelis opet da je sve ko ranije
Da 'l i tebi nekad dodje da se napijes
da poludis, da te nema,
da se sakrijes...

Ko prepozna neka mi odg posalje na mail: comi90@hotmail.com

Hvala punooo
 
Bila jednom jedna ljubav tuzna, pretuzna
pamtis li je reci mi da znam....
Da l' i tebe nekad neka pesma razbije
pa pozelis opet da je sve ko ranije
Da 'l i tebi nekad dodje da se napijes
da poludis, da te nema,
da se sakrijes....

da li neko zna koja je ovo pesma???

ako mozete odg mi posaljite na mail: comi90@hotmail.com

hvala
 
Ima jedna pesma o nekoj Keri(ne od Europe), ne znam joj ni naziv, ni reci, ni ko peva...
Spot je neki decko crta srce i tu je neka mala devojcica,
a onda oni porastu u pevaca i valjda tu Keri,
vreme ih razdvojilo gle cudu...
Pesma je iz osamdesetih na engleskom,
ako ovo iko cita i konta o cemu pisem neka mi odgovori... Hvala...
 
Da li neko zna kako se zove pesma koju pevaju jedan crnac (on u pesmi repuje) i devojka/zena mislim da je isto crnkinja. Inace je pesma na engleskom i na pocetku se cuje vise glasova (mozda nesto kao hor crnaca), neke od reci su hands on i neka rec na r koja se cesto spominje. Bilo kakva pomoc je dobrodosla . Unapred Hvala!
 

Back
Top