Ko me banovao i zasto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravo pitanje je na koliko si banovan.Ko te je banovao i nije toliko bitno.
Ako je neki manji ban i nije strasno,ako je permanent onda vec imas problem.
Mislim da je najmanji ban od nedelju dana,u svakom slucaju otvaranje ove teme i nije bio najpametniji potez koji si mogao da napravis.
Par pp-a bi ti verovatno pre zavrsilo stvar,ovako ces samo privuci paznju na sebe a to nije dobro.
 
father:
Pravo pitanje je na koliko si banovan.Ko te je banovao i nije toliko bitno.
Ako je neki manji ban i nije strasno,ako je permanent onda vec imas problem.
Mislim da je najmanji ban od nedelju dana,u svakom slucaju otvaranje ove teme i nije bio najpametniji potez koji si mogao da napravis.
Par pp-a bi ti verovatno pre zavrsilo stvar,ovako ces samo privuci paznju na sebe a to nije dobro.
Jel ti mislis da mene nesto zabolelo sto sam banovan? ::lol: Hocu samo ljudima da pokazem sta se desava na ovom forumu...
 
Petar_Pan2:
Pa to ja tebe pitam... zasto svaki dan izleces iz vedra neba sa nekim uvredama, lazima i ostalim? Bavi se necim drugim...

nisu ni lazi ni uvrede...cinjenica je da si svaku temu upropastio kacenjem slika svog automobila, uletanjem sa komentarima "a jel ti mislis da si intelektualac", "ne bi ni kera pustio da digne nogu na tvoj fakultet"...mislim, daj...
kad si poslednji put napisao nesto u skladu sa temom?
a uvlacis sve ljude u svadju jer niko nije lud da to trpi...
i tako svaki put nastane haos...pogledaj nasta lici forum sad...pera pa pera...
sta nas bre boli q i koja kola vozis, i sta mislis o visokom obrazovanju i sto si banovan?
 
pa znam da su rasta,inco i lilu supermoderatori,i da su iznad obicnig moderatora.
isto tako mislim da neki moderatori mogu da banuju (politika npr) a neki ne...ali ne znam koji...

a admin je iznad raste,lilu i inca :D

e da znam da ima admin koji je administrator,i administrator koji je supermoderator. :?

nista meni nije jasno,al je neko od njih banovo pericu...ja sam rekla sta mislim ko je,tako se svojevremeno izdesavalo na politici,ali mozda nisam upravu ovaj put...

ko da je bitno uostalom :lol:
 
aj sad ozbiljno...
Kao shto ti je tjale rekao,ako si popio perm ban e onda tje se to vetj teshko srediti,mada ne verujem da si iz prve popio ban,poshto sam ja cvaj puta bio banovat pa nie bio perm...a ja sam mnogo gori bio :D dakle isqliraj,dodji za nedelju-dve i netjesh vishe biti banovat...
 
anakin:
nisu ni lazi ni uvrede...cinjenica je da si svaku temu upropastio kacenjem slika svog automobila, uletanjem sa komentarima "a jel ti mislis da si intelektualac", "ne bi ni kera pustio da digne nogu na tvoj fakultet"...mislim, daj...
kad si poslednji put napisao nesto u skladu sa temom?
a uvlacis sve ljude u svadju jer niko nije lud da to trpi...
i tako svaki put nastane haos...pogledaj nasta lici forum sad...pera pa pera...
sta nas bre boli q i koja kola vozis, i sta mislis o visokom obrazovanju i sto si banovan?

Slazem se sa gore navedenim postom........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top