Ko je ubio Arkana!?

stradao je kad je pomislio da je jaci od drzave koja ga je stvorila,tacnije poceo se mesati u stvari koje nije smeo,nije shvatio na vreme da je potrosen i vise neupotrebljiv a istovremeno je mislio da je dorastao drzavnoj mafiji !!!
 
Mr No:
Ako sam ja dobro cuo i lepo se secam... pok. I. Stambolic je bio spreman, tj. prihvatio da bude neko ko ce sakupljati novac ispred DOS- a 2000. godine za finansiranje pobede na izborima. Eh, sada... da li je nesto vec bilo sakupljeno...
Meni licno nije bas logicno da je tadasnja vlast (do 2000.) godine, stajala iza tog ubistva. Mada, ne mora da znaci da mi je logika ispravna.
Prvo su ga Djindjic i DOS angazovali za predsednickog kandidata i to su prosirili medju narodom. "To je na suđenju posvedočio Branislav Kovačević, lider Koalicije "Šumadija". Kovačević je rekao da je Stambolić pristao da bude predsednički kandidat ukoliko budu ispunjena dva uslova – da ga podrži cela opozicija i da mu jedini protivkandidat bude Milošević. Ipak, 4. avgusta 2000. odlučeno je da kandidat DOS-a bude Koštunica. Stambolić je nastavio da podržava opoziciju. Po svedočenju Kovačevića, nije bio sujetan."

Ako je vec 4. avgusta odluceno da kandidat na izborima bude Kostunica a ne Stambolic, zasto bi ga Milosevic ubio tri nedelje kasnije - 25 avgusta?! Bezveze, zar ne?

DOS ga je od pocetaka tipovao za ubistvo i to iz jednog vaznog razloga: naime kao i svaki covek, tako i svaki narod ima odredjeni mentalitet i karakter. Da ne idemo sad duboko u analizu, ali jedna od vaznih osobina srpskog mentaliteta jeste veoma visok prag nadrazaja - Srbi su u stanju da dugo trpe zlostavljanje sto cesto puta moze da se granici sa mazohizmom. U tom slucaju da bi ih pokrenuli na delovanje (citaj: puc) bila je neophodna serija mnogo jacih psiho-emocionalnih nadrazaja u vidu serije sokantih ubistava, sto je i dovelo do 5 oktobra.

 
Prvo su ga Djindjic i DOS angazovali za predsednickog kandidata i to su prosirili medju narodom. "To je na suđenju posvedočio Branislav Kovačević, lider Koalicije "Šumadija". Kovačević je rekao da je Stambolić pristao da bude predsednički kandidat ukoliko budu ispunjena dva uslova – da ga podrži cela opozicija i da mu jedini protivkandidat bude Milošević. Ipak, 4. avgusta 2000. odlučeno je da kandidat DOS-a bude Koštunica. Stambolić je nastavio da podržava opoziciju. Po svedočenju Kovačevića, nije bio sujetan."

Ako je vec 4. avgusta odluceno da kandidat na izborima bude Kostunica a ne Stambolic, zasto bi ga Milosevic ubio tri nedelje kasnije - 25 avgusta?! Bezveze, zar ne?

DOS ga je od pocetaka tipovao za ubistvo i to iz jednog vaznog razloga: naime kao i svaki covek, tako i svaki narod ima odredjeni mentalitet i karakter. Da ne idemo sad duboko u analizu, ali jedna od vaznih osobina srpskog mentaliteta jeste veoma visok prag nadrazaja - Srbi su u stanju da dugo trpe zlostavljanje sto cesto puta moze da se granici sa mazohizmom. U tom slucaju da bi ih pokrenuli na delovanje (citaj: puc) bila je neophodna serija mnogo jacih psiho-emocionalnih nadrazaja u vidu serije sokantih ubistava, sto je i dovelo do 5 oktobra.


Procene ko ce biti lider opozicije na tim izborima radjeni su na zapadu.
Ne verujem da lideri DOS-a stoje iz likvidacije Ivana Stambolica, a isto tako ne verujem da stoji tadasnja aktuelna vlast.
A sto se tice poslednjeg pasusa ne slazem se s' tvojim mislenjem, mislim da je neko hteo da oslabi bezbednosni sistem SRJ.
 
Prvo su ga Djindjic i DOS angazovali za predsednickog kandidata i to su prosirili medju narodom. "To je na suđenju posvedočio Branislav Kovačević, lider Koalicije "Šumadija". Kovačević je rekao da je Stambolić pristao da bude predsednički kandidat ukoliko budu ispunjena dva uslova – da ga podrži cela opozicija i da mu jedini protivkandidat bude Milošević. Ipak, 4. avgusta 2000. odlučeno je da kandidat DOS-a bude Koštunica. Stambolić je nastavio da podržava opoziciju. Po svedočenju Kovačevića, nije bio sujetan."

Ako je vec 4. avgusta odluceno da kandidat na izborima bude Kostunica a ne Stambolic, zasto bi ga Milosevic ubio tri nedelje kasnije - 25 avgusta?! Bezveze, zar ne?

DOS ga je od pocetaka tipovao za ubistvo i to iz jednog vaznog razloga: naime kao i svaki covek, tako i svaki narod ima odredjeni mentalitet i karakter. Da ne idemo sad duboko u analizu, ali jedna od vaznih osobina srpskog mentaliteta jeste veoma visok prag nadrazaja - Srbi su u stanju da dugo trpe zlostavljanje sto cesto puta moze da se granici sa mazohizmom. U tom slucaju da bi ih pokrenuli na delovanje (citaj: puc) bila je neophodna serija mnogo jacih psiho-emocionalnih nadrazaja u vidu serije sokantih ubistava, sto je i dovelo do 5 oktobra.


:ok::ok::ok::ok:
:ok::ok::ok::ok:
 
Procene ko ce biti lider opozicije na tim izborima radjeni su na zapadu.
Ne verujem da lideri DOS-a stoje iz likvidacije Ivana Stambolica, a isto tako ne verujem da stoji tadasnja aktuelna vlast.
A sto se tice poslednjeg pasusa ne slazem se s' tvojim mislenjem, mislim da je neko hteo da oslabi bezbednosni sistem SRJ.
Lideri DOS-a ne stoje iza ubistva Stambolica - mislim nisu ga oni licno roknuli, vec je znao Djindjic i (mozda) jos 2-3 poverljiva coveka iz DOS (ne mislim na Zarka Koraca), a ubistvo su odradili DOS-ovi kriminalci - Cume, Bagzi, Siptar, Sijan... il' mozda DOS-ov DB, uz naravno americku logistiku.

15 januara 2000-te ubijen je Arkan
7 februara 2000-te ubijen je Pavle Bulatovic,
26 aprila 2000-te ubijen je Zika Petrovic,
20 maja 2000-te u Novom Sadu je ubijen visoki funkcioner SPS-a Bosko Perosevic,
25 avgusta 2000-te ubijen je Ivan Stambolic
5 oktobra 2000-te godine izvrsen je puc u Srbiji
 
Lideri DOS-a ne stoje iza ubistva Stambolica - mislim nisu ga oni licno roknuli, vec je znao Djindjic i (mozda) jos 2-3 poverljiva coveka iz DOS (ne mislim na Zarka Koraca), a ubistvo su odradili DOS-ovi kriminalci - Cume, Bagzi, Siptar, Sijan... il' mozda DOS-ov DB, uz naravno americku logistiku.

15 januara 2000-te ubijen je Arkan
7 februara 2000-te ubijen je Pavle Bulatovic,
26 aprila 2000-te ubijen je Zika Petrovic,
20 maja 2000-te u Novom Sadu je ubijen visoki funkcioner SPS-a Bosko Perosevic,
25 avgusta 2000-te ubijen je Ivan Stambolic
5 oktobra 2000-te godine izvrsen je puc u Srbiji

Kome je sta skrivio direktor JAT-a Zika Petrovic, radnici JAT-a su ga gotivili ?
 
Kako su počele da sarađuju policije Srbije i RH, saznalo se da su neki Srbi ubili Pukija zbog tamo nekih piskaranja, šta mislite, kolika je verovatnost da uskoro saznamo da je Arkanovo ubistvo organizovano i izvršeno od strane Hrvata!?:D
Pa kaže: Mnogo više Hrvata je imalo mnogo jače motive za takav čin, nego većina Srba!?

pretpostavljam da atentator neće gorit u paklu nego hladit mooda u raju
 
Pa po tebi iz politickih ili kriminalnih razloga je likvidiran ?


Pa da, ja to tako razumem.

U to vreme se novac u džakovima iznosio i pohranjivao na sigurno u banke na Kipru, Kajmanima i sl., a Žika kao direktor JAT-a je morao da obezbedi te avione , a samim tim i mnogo znao o celoj ovoj priči...nezgodni svedoci se uklanjaju i ...dalje smo videli kako se to rešava.

Meni to i zvuči logično.;)...ono, đavoli i tikve, a tada su na takvim mestima- pozicijama dovođeni samo poverljivi ljudi koji su i sami deo svega toga ...sve isto kao i danas, sjašio Kurta da uzjaše Murta...:lol:
 
Presretac:
Kome je sta skrivio direktor JAT-a Zika Petrovic, radnici JAT-a su ga gotivili ?
Glupo je posle svega sto nam se dogadjalo '90-ih praviti od Milosevica andjela sa krilima, jer on to u svakom slucaju nije bio, kao uostalom ni jedan politicar. U pitanju je nesto drugo - svi koji su proteklih godina ziveli u Srbiji mogli su da ga vole ili mrze, ali niko ne moze reci da je bio glup, mozda neki potezi koje je povlacio nisu dali ocekivane rezultate, mozda su procene bile pogresne, ali kada su protiv tebe najvece svetske sile i obavestajne agencije sa zaledjinom od 800 milona gradjana, onda verovatno sve ne moze ici po kao po loju. I posle svega toga, kao Milosevic je odjednom poludeo i za 8 meseci ubio svojih 5 najpouzdanijih ljudi. Mislim, stvarno.

Zasto je ubijen Zika tesko je znati, mozda je ubijen iz razloga da se pusti prica kako Milosevic sprema bekstvo sa ukradenim novcem ili ko zna iz kog razloga. Mozda jednostavno da unesu paniku u redove SPS-a, jer je poruka bila ocigledna: "Nema vise zezanja, ubijacemo vas jednog po jednog dok nam ne predate vlast".

http://forum.krstarica.com/threads/287788&highlight=novi+svetski+poredak+ime+boga
 
SANDRINAbgU pitanju je serija atentata koju su sproveli Amerikanci kako bi najzad skinuli Milosevica: posle Arkana (koga je tipova Djindjic), 7 februara 2000-te je ubijen Pavle Bulatovic, 26 aprila 2000-te ubijen je Zika Petrovic, 20 maja 2000-te u Novom Sadu je ubijen visoki funkcioner SPS-a Bosko Perosevic... sto su sve bili ljudi koji su mu bili odani, a propaganda je bila: "Eto moj narode, vidite da je Milosevic poludeo i poceo da ubija svoje ljude". Ove sto su preostali amerikanci su kupili, a par godina kasnije vecinu njih pobili ili poslali u Hag.


Sto ne uzmes hekler koji krijes iza tegli sa zimnicom, umesto na nogu stavis carapu na glavu, upadnes joj u kucu i opljackas "mafijske pare" koje je nasledila od Arkana, ali i one koje je zaradila pevajuci. Naravno da bi i zbog nekoliko hiljada pljacki koje je rezim odradio u zadnjih 9 godina, verovatno trebalo optuziti Arkana.

Ja u špajzu iza zimnice , eventualno mogu da pronađem heklicu , a hekler teško:lol:

Ako si ozbiljan, što bih ja robijala mafijašku udovicu-najobičniju kafansku pevaljku do udaje ...pa nije samo meni maznula milione...?:roll:

Maznula je i tebi samim tim što je državu oštetila za ogroman iznos na ime poreza...o ostalom da ne pričamo...bespravno im dodeljenom vilom u kojoj živi ova mafijašica, nađenom oružju, eksplozivom od nedavno gde mi je ceo komšiluk sa sve sa mnom , mogao biti dignut u vazduh i da ne nabrajam...:evil:

Da nisi pismen pomislila bih da si u najmanju ruku jedan od onih paćenika što joj dreždi pred kućom sedeći na onom zidiću i po najvećem kijametu kao i najgoroj žezi...i to isto i o MOM trošku...:roll::thumbdown:
 
SANDRINAbg:
Da nisi pismen pomislila bih da si u najmanju ruku jedan od onih paćenika što joj dreždi pred kućom sedeći na onom zidiću i po najvećem kijametu kao i najgoroj žezi...i to isto i o MOM trošku..
Nasi imaju ruzan obicaj da se svete udovicama onih muskaraca, kojih su se plasili dok su bili zivi. To jednostavno nije lepo.
 

Back
Top