Ko je najbolji igrac Evrope po vama ?

Ne mogu izdvojiti najboljeg ali evo nekih : Vejn Runi,Arjen Roben,Vesli Snajder,David Vilja. po meni cetvorica najboljih . ima tu jos Tores,Cavi,Nani,Ferdinand ali ih nesvrstavam trenutno u naj jer nisu imali bas najbolje sezone ili nisu bili u formi sto zbog neigranja ili zbog povreda...

Vejn Runi
England+v+Andorra+FIFA2010+World+Cup+Qualifier+2AhX0pUDs82l.jpg


Arjen Roben
Arjen-Robben-reacts-after-006.jpg


Vesli Snajder
wesleysneijder_215124.jpg


David Vilja
spainvenglandinternationalfriendly4ivzscafzyzl.jpg
 
Ne mogu izdvojiti najboljeg ali evo nekih : Vejn Runi,Arjen Roben,Vesli Snajder,David Vilja. po meni cetvorica najboljih . ima tu jos Tores,Cavi,Nani,Ferdinand ali ih nesvrstavam trenutno u naj jer nisu imali bas najbolje sezone ili nisu bili u formi sto zbog neigranja ili zbog povreda...

Ferdinand je rupcina nevidjena, tj. vidjena, al' sve jedno je rupcina:D
 
Po trenutno formi, Garet Bejl bez premca. Ne pamtim da je neki igrač pokazivao takvu superiornost u kontinuitetu od nekoliko utakmica. Stvarno se ne sećam. I neverovatno kako je eksplodirao. Koliko na početku sezone bio je maltene nepoznat. Neće moći da održi takav nivo igra na dugačak rok, mislim da je to nemoguće.

Naravno, kada se ocenjuju najbolji igrači, to se radi na nivou cele sezone, tako da tu Bejl nije u kombinaciji.
 
Posteno. Meni se svidja i ponasanje na terenu i van njega. Nije od onih prljavih i podmuklih igraca poput Ronalda koji se sluze prljavim trikovima. Covek je sportista za primer.
Mesi od kad je postao svestan da je najbolji na svetu ponaša se na terenu pomalo bahato, ali ipak to je još uvek u granici normale, ne preteruje kao CRonaldo ...

Što se tiče najboljeg teško je odlučiti između Ćavija i Mesija ... Kao što je Mesi poput Džordana, tako je Ćavi poput Medžika, a to je već stvar ukusa kad je kvalitet u pitanju :D ...
 

Ronaldo je posle ovakve sezone više nego ubedljivo osvojio nagradu za najboljeg, i mnogi je smatraju najboljom individualnom sezonom jednog igrača u Evropi ikada ... Prema tome, ako Mesi osvoji nagradu biće potpuno zasluženo jer je ponovio ono što su svi smatrali da je neponovljivo, davao je golove i levom i desnom, i glavom i grudima, i van 16-erca i unutar, iz slobodnjaka, lobom, posle perfektnih driblinga gde izdribla celu odbranu itd. itd. :worth: ...
 

Back
Top