Ko je najbolja teniserka?

MakiRF:
ja gotivim Amelie, KIm i nasu JJ!
a Sharapova je mnogo napaljena, ako mene pitate...
I ja gotivim JJ,ali Amelie ne volim nikako,Kim onako....a sto je Sharapova napaljena? Ona je super teniserka,super izgleda,a pored toga nije uopste losa osoba.Ne znam sta to ljudi imaju protiv nje,mislim razumem da su devojke ljubomorne,ali nisu valjda i momci isto?
 
Tako je Milane, care

Za one koje interesuje nesto vise evo link

http://www.anaivanovic.com/?path=start/news&detailpage=490

Za one koji ne znaju da saznaju, a za one koji su culi da podsetim:

''ANA IVANOVIĆ, NAJSEKSEPILNIJA TENISERKA U 2005.

Beograd - Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović proglašena je za najseksepilniju teniserku sveta u 2005., prema glasanju sprovedenom na Tennisreporters.net, jednom od vodećih internet sajtova posvećenih tenisu. Ljubitelji belog sporta, trećinom ukupnih glasova pozicionirali su Anu Ivanović ispred Marije Šarapove i Serene Vilijams. "Veoma sam počastvovana što su ljubitelji tenisa glasali za mene. Iako mi veoma laska ova titula, sigurna sam, da je, pre svega, zasnovana na mojim rezultatima na terenu i zato mi je još draže kada dobijem takvo priznanje, pogotovo jer je ovo nagrada koju dodeljuju ljubitelji tenisa i moji obožavaoci čija mi je podrška veoma važna", rekla je Ivanovićeva. Tennisreporters.met (www.tennisreporters.net) je rangiran kao drugi najbolji internet sajt u SAD, tokom 2005. godine.''
 
Ja sam upoznala Anu pre par godina,u vreme dok sam aktivno igrala tenis,tj.igrala sam protiv nje na jednom turniru..Probila se i dobra je.. A sto se pitanja tice,ne postoji najbolja teniserka,jer danas svako svakog moze da pobedi,pa tako ako si broj 1,niko ne kaze da si nepobediv,a cim si pobediv,odmah nisi najbolji..
 
Rujevit:
Tako je Milane, care

Za one koje interesuje nesto vise evo link

http://www.anaivanovic.com/?path=start/news&detailpage=490

Za one koji ne znaju da saznaju, a za one koji su culi da podsetim:

''ANA IVANOVIĆ, NAJSEKSEPILNIJA TENISERKA U 2005.

Beograd - Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović proglašena je za najseksepilniju teniserku sveta u 2005., prema glasanju sprovedenom na Tennisreporters.net, jednom od vodećih internet sajtova posvećenih tenisu. Ljubitelji belog sporta, trećinom ukupnih glasova pozicionirali su Anu Ivanović ispred Marije Šarapove i Serene Vilijams. "Veoma sam počastvovana što su ljubitelji tenisa glasali za mene. Iako mi veoma laska ova titula, sigurna sam, da je, pre svega, zasnovana na mojim rezultatima na terenu i zato mi je još draže kada dobijem takvo priznanje, pogotovo jer je ovo nagrada koju dodeljuju ljubitelji tenisa i moji obožavaoci čija mi je podrška veoma važna", rekla je Ivanovićeva. Tennisreporters.met (www.tennisreporters.net) je rangiran kao drugi najbolji internet sajt u SAD, tokom 2005. godine.''
pa da tu titulu mozda i opet osvoji, ali titulu najbolje teniserke tesko ;)
 
Tzar:
Po toj logici Nadal je mnogo bolji od Federera, jer ga dobija svaki put.

hmmm...da li je?

Ko je uspeo ove godine da pobedi Federera? Samo Nadal i Murray, i jos ga ovo deriste ne bi ni pobedilo da Federer nije bio preumoran od Montreala i od 12 meceva kojih je odigrao za tih 13 dana.
A ko je sve uspeo da pobedi Nadala ove godine? Da li je to bio samo jedan igrac ili, eventualno, dva igraca? NE! Nadal ove godine ima 8-9 poraza i to od mnogih igraca pocevsi od Federera, pa preko Ferrera, Juznhy-a... :-D

:wink:
 

Back
Top