КО је ....... Хаџи Драган Антић?

Zbog čega bi se bilo ko u 2009. godini bavio Hadži Antićem?
Njegovo vreme je prošlo. Verovatno se dosta nakrao za vreme kriznih godina i za to može da zahvali porodici Milošević koja mu je to omogućila. Koga briga da li im je bio pravi ili lažni prijatelj i da li su zaista bili bliski kao što on priča ili možda malo manje a on sad preuveličava? Činjenica je da je taj čovek bio blizak Socijalističkoj partiji Srbije, da su mu Slobodan Milošević i njegova porodica provodili vreme sa njim i da su mu oni dali šansu da bude ono što je bio. Očigledno je da je u današnje vreme frustriran zbog značajnog smanjenja moći i medijske pažnje u odnosu na devedesete. Verovatno mu dodatno smeta to što se dobar deo socijalista vratio u žižu javnosti i što su u svim režimskim medijima prikazani kao nekakvi pozitivci a on nije. Zapravo nije prikazan ni kao negativac, jednostavno njime se niko ne bavi, nikome nije važan a takvi kompleksi se ne leče šetanjem mlade i lepe devojke ako je istina gore napisano da je sebi našao takvu. I onda on, u nedostatku važnijih aktivnosti, ide po trećerazrednim televizijama i priča gluposti u emisijama sumnjivog kvaliteta. Verovatno mu je to i želja - da se o njemu ponovo priča i da ponovo bude bitan. Neka hvala, mene ni taj drug ni ostale bivše komunjare, bivši političari i bivši ljudi ni najmanje ne zanimaju a pogotovo neću da se bavim takvim marginalcima u situaciji kada nam se država raspada.
Uostalom, ako Hadži Antić laže, ukoliko ga neko gura i potpomaže, ukoliko je mason, ukoliko se nakrao..... ne sumnjam da će nam drugarica Marković otvoriti oči kada konačno izađe pred lice pravde a ova nesposobna vlast će je sigurno uhapsiti čisto da zamaže oči narodu, pošto od hapšenja Mladića i Hadžića za sad nema ništa.
 
Zbog čega bi se bilo ko u 2009. godini bavio Hadži Antićem?
Njegovo vreme je prošlo. Verovatno se dosta nakrao za vreme kriznih godina i za to može da zahvali porodici Milošević koja mu je to omogućila. Koga briga da li im je bio pravi ili lažni prijatelj i da li su zaista bili bliski kao što on priča ili možda malo manje a on sad preuveličava? Činjenica je da je taj čovek bio blizak Socijalističkoj partiji Srbije, da su mu Slobodan Milošević i njegova porodica provodili vreme sa njim i da su mu oni dali šansu da bude ono što je bio. Očigledno je da je u današnje vreme frustriran zbog značajnog smanjenja moći i medijske pažnje u odnosu na devedesete. Verovatno mu dodatno smeta to što se dobar deo socijalista vratio u žižu javnosti i što su u svim režimskim medijima prikazani kao nekakvi pozitivci a on nije. Zapravo nije prikazan ni kao negativac, jednostavno njime se niko ne bavi, nikome nije važan a takvi kompleksi se ne leče šetanjem mlade i lepe devojke ako je istina gore napisano da je sebi našao takvu. I onda on, u nedostatku važnijih aktivnosti, ide po trećerazrednim televizijama i priča gluposti u emisijama sumnjivog kvaliteta. Verovatno mu je to i želja - da se o njemu ponovo priča i da ponovo bude bitan. Neka hvala, mene ni taj drug ni ostale bivše komunjare, bivši
političari i bivši ljudi ni najmanje ne zanimaju a pogotovo neću da se bavim takvim marginalcima u situaciji kada nam se država raspada.
Uostalom, ako Hadži Antić laže, ukoliko ga neko gura i potpomaže, ukoliko je mason, ukoliko se nakrao..... ne sumnjam da će nam drugarica Marković otvoriti oči kada konačno izađe pred lice pravde a ova nesposobna vlast će je sigurno uhapsiti čisto da zamaže oči narodu, pošto od hapšenja Mladića i Hadžića za sad nema ništa.



Ne bih rekla da vas neinteresuje gospodin Antic s obzirom da ste se pojavili na forum samo da bi napisali nesto u forumu ko je on zapravo?
Zeleli vi to ili ne on vam budi paznju. O mladoj dami je bilo u kontekstu foruma, izgleda da niste dobro ispratili forum.Sto se tice trecorazrednih televizija to se slazem. Ali ni nemamo boljih.....na zalost to djubre od b92 i taj Cosic je ipak gledan.Vidim da niste dobro informisani ali on nikada nije bio *********, cak se protiv njih i borio 80 tih. Ne znam da li ste gledali utisak nedelje? Olja je nekoj doticnoj osobi, vasoj istomisljenici u studiju rekla da je utisak o Anticu pobedio glasanjem, i da ipak ima puno ljudi koje zanima gospodin Antic. Naprimer meni i svetu oko mene je on vrlo interesantan lik.
 
Ne bih rekla da vas neinteresuje gospodin Antic s obzirom da ste se pojavili na forum samo da bi napisali nesto u forumu ko je on zapravo?
Zeleli vi to ili ne on vam budi paznju. O mladoj dami je bilo u kontekstu foruma, izgleda da niste dobro ispratili forum.Sto se tice trecorazrednih televizija to se slazem. Ali ni nemamo boljih.....na zalost to djubre od b92 i taj Cosic je ipak gledan.Vidim da niste dobro informisani ali on nikada nije bio *********, cak se protiv njih i borio 80 tih. Ne znam da li ste gledali utisak nedelje? Olja je nekoj doticnoj osobi, vasoj istomisljenici u studiju rekla da je utisak o Anticu pobedio glasanjem, i da ipak ima puno ljudi koje zanima gospodin Antic. Naprimer meni i svetu oko mene je on vrlo interesantan lik.

Nisam se registrovala zbog njega i nije mi ovo prva poruka već druga (prva u ovoj temi), možda je samo slučajno prva koja se pokazala pošto ne izlaze odmah nego kad ih moderator odobri. Ima ovde mnogo tema koje su mi daleko interesantnije od njega i njegove životne priče, sasvim slučajno je jedna od prvih poruka završila ovde. Utisak nedelje ne gledam osim u slučaju kada su mi gosti naročito interesantni, tako da sam emisiju o kojoj je reč izgleda propustila.
 
КО је бре овај човек

O Хаџију нисам чула ништа, ни добро ни лоше.

Једно је сигурно, човек је на неки начин веома моћан, да ли с тога што је можда масон, да ли због поседовања
веће количине новца, или због чињенице да много зна о појединцима из садашњег режима.....?
Некако најлогичније ми је ово треће, да много зна о појединцима из садашњег режима и да је то депоновано на
сигурном месту, па је због тога сигуран за свој живот.

Данас није уносно, па ни друштвено прихватљиво хвалити се својим пријатељством са Милошевићем и још му
јавно (посмртно) исказивати оданост. Тако да и ова чињеница нешто говори о Хаџију.
 
Zbog čega bi se bilo ko u 2009. godini bavio Hadži Antićem?
Njegovo vreme je prošlo. Verovatno se dosta nakrao za vreme kriznih godina i za to može da zahvali porodici Milošević koja mu je to omogućila. Koga briga da li im je bio pravi ili lažni prijatelj i da li su zaista bili bliski kao što on priča ili možda malo manje a on sad preuveličava? Činjenica je da je taj čovek bio blizak Socijalističkoj partiji Srbije, da su mu Slobodan Milošević i njegova porodica provodili vreme sa njim i da su mu oni dali šansu da bude ono što je bio. Očigledno je da je u današnje vreme frustriran zbog značajnog smanjenja moći i medijske pažnje u odnosu na devedesete. Verovatno mu dodatno smeta to što se dobar deo socijalista vratio u žižu javnosti i što su u svim režimskim medijima prikazani kao nekakvi pozitivci a on nije. Zapravo nije prikazan ni kao negativac, jednostavno njime se niko ne bavi, nikome nije važan a takvi kompleksi se ne leče šetanjem mlade i lepe devojke ako je istina gore napisano da je sebi našao takvu. I onda on, u nedostatku važnijih aktivnosti, ide po trećerazrednim televizijama i priča gluposti u emisijama sumnjivog kvaliteta. Verovatno mu je to i želja - da se o njemu ponovo priča i da ponovo bude bitan. Neka hvala, mene ni taj drug ni ostale bivše komunjare, bivši političari i bivši ljudi ni najmanje ne zanimaju a pogotovo neću da se bavim takvim marginalcima u situaciji kada nam se država raspada.
Uostalom, ako Hadži Antić laže, ukoliko ga neko gura i potpomaže, ukoliko je mason, ukoliko se nakrao..... ne sumnjam da će nam drugarica Marković otvoriti oči kada konačno izađe pred lice pravde a ova nesposobna vlast će je sigurno uhapsiti čisto da zamaže oči narodu, pošto od hapšenja Mladića i Hadžića za sad nema ništa.

:ok::klap::klap::hvala:

Ма одлично...свака ти је златна и пун погодак:ok:

Још да се покаже да су му стварно одузели и ону вилу на углу Кнеза Александра Карађорђевића и Милутина Ивковића и супер :super:
 
Pazi Bombono,posto to tebe toliko zanima (mene apsolutno ne zanima ni Milosevic,ni njegovi ptijatelji,ni njegova kolekcija mirisljavih papirica...)....

.....
...
jbte,cime se ja bavim,ovo me apsolutno ne zanima....

хе, хе,..занима тебе ово и те како,...:zper:


Oko njega se više ne dešava ama baš ništa :lol:

Можеш да то прижељкујеш, али чињенице су нешто друго.;)
И јуче и данас,..а и сутра ће име Слободана Милошевића бити многима
интересантно!


jednom i ja da se slozim sa tobom :(

Око овага ...просто морамо да се сложимо:)


.

Antić je bio lični prijatelj porodice, čak i intimni prijatelj Marije M. čime se javno ponosi ...
ali je njegova najbitnija uloga bila iznošenje velikih suma novca u Izrael i na Kubu...
a i danas ima ovlašćenje za rukovodjenje tim računima po nalozima Mire,Marije i Marka ...

s tim što je usput odradio raznorazne radnje u sopstvenu korist, naravno ...
.

Чији новац је износио и за кога?

Пошто знаш о томе, напиши и када га је породица овластила да их
по тим питањима заступа :?:


To je jedna budaletina koja misli da je neko i nesto a u stvari je niko i nista,... isti je kao i onaj VUcinic vojvoda od.....:dash::dash::dash:

Заборавио си на велику разлику,
тај Вучинић изгледа к`о црквени миш :zcepanje:,...а за овога Хаџи Д. то не бих рекла!


...

Ne bih rekla da je bezao. Isao je covek da se odmori od dugogodisnjeg rada. Zar mislite da je lako voditi jednu toliku kucu "Politika"?
Cak je pametno sto se sklonio jer nije on ISUS HRIST. On je ipak samo covek. Da li je ako je pametan trebao da ostane i zavrsi kao Milosevic tj. razapet od naroda bas kao Isus.
Mislim da je Antic tu da bi upravo Milosevica i 5. oktobar prikazao u istoriji onakvoj kakva je bila! Zato iza sebe ima i jaka ledja, jer bi ga ovi zuti rastrgli. Jer im je cilj da istorija i VIDOVDAN na koji su ga prodali ili dali zataskaju.

Није добар одговор на моје питање...

ЗАШТО је побегао......КО је њега прогањао,...да ли му је живот и од КОГА и
ЗБОГ чега био угрожен:?:


Небих рекао да је будалетна , а када се још погледа са киме је сад у добрим односима не бих рекао да је нико и ништа , о моралним квалитетима нећу да причам


Добро питање Кисела

Ко је бре он?
Ко стоји иза њега?

Кључна питања:rtfm:


Mozete vi samo da dodjete kod Hadzije na jedan tompus!

Ali pod uslovom da vas primi.


Voli lepe, mlade, zgodne zene. Pa sad ako ste se tu pronasli probajte da dodjete.

Можеш ли ти да обезбедиш да он прими некога од нас;)
(пошто знаш који су његови услови,...а ја бих имала много тога
да га приупитам)


Ne bih rekla da vas neinteresuje gospodin Antic s obzirom da ste se pojavili na forum samo da bi napisali nesto u forumu ko je on zapravo?
Zeleli vi to ili ne on vam budi paznju. O mladoj dami je bilo u kontekstu foruma, izgleda da niste dobro ispratili forum.Sto se tice trecorazrednih televizija to se slazem. Ali ni nemamo boljih.....na zalost to djubre od b92 i taj Cosic je ipak gledan.Vidim da niste dobro informisani ali on nikada nije bio *********, cak se protiv njih i borio 80 tih. Ne znam da li ste gledali utisak nedelje? Olja je nekoj doticnoj osobi, vasoj istomisljenici u studiju rekla da je utisak o Anticu pobedio glasanjem, i da ipak ima puno ljudi koje zanima gospodin Antic. Naprimer meni i svetu oko mene je on vrlo interesantan lik.


Још већи разлог за питање које сам поставила испред ове поруке,
...нешто ми се чини да га добро познајеш,....а
нисам баш имала прилику да чујем некога ко тако помно прати његов
"лик и дело"...!


O Хаџију нисам чула ништа, ни добро ни лоше.

Једно је сигурно, човек је на неки начин веома моћан, да ли с тога што је можда масон, да ли због поседовања
веће количине новца, или због чињенице да много зна о појединцима из садашњег режима.....?
Некако најлогичније ми је ово треће, да много зна о појединцима из садашњег режима и да је то депоновано на
сигурном месту, па је због тога сигуран за свој живот.

Данас није уносно, па ни друштвено прихватљиво хвалити се својим пријатељством са Милошевићем и још му
јавно (посмртно) исказивати оданост. Тако да и ова чињеница нешто говори о Хаџију.

Одлично си ово приметила:ok:

Мене тај тип интригира од тренутка када се
појавио оног тужног марта 2006.....да би присуствовао сахрани
Милошевића!


:ok::klap::klap::hvala:

Ма одлично...свака ти је златна и пун погодак:ok:

Још да се покаже да су му стварно одузели и ону вилу на углу Кнеза Александра Карађорђевића и Милутина Ивковића и супер :super:

...има и то:confused:

.
 
И јуче и данас,..а и сутра ће име Слободана Милошевића бити многима
интересантно!

Koji su to mnogi i gde su to oni? :lol: Uostalom, njegovo ime i rasprava o njemu ne znači da se sa njim nešto dešava. Možemo samo da pričamo šta se dešavalo (akcenat je na prošlom vremenu) pošto je odsvirao svoje :lol:
 
И јуче и данас,..а и сутра ће име Слободана Милошевића бити многима
интересантно!

Pa ne znam da li je prava rec "interesantno",

Sigurno ce ga pamtiti dok su zivi oni koje je u crno zavio.

A kad se budu proucavali krvavi ratovi 90-tih, tu ce njegov lik i delo biti zanimljivi i istoricarima i psihijatrima,
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam da li je prava rec "interesantno",

Sigurno ce ga pamtiti dok su zivi oni koje je u crno zavio.

A kad se budu proucavali krvavi ratovi 90-tih, tu ce njegov lik i delo biti zanimljivi i istoricarima i psihijatrima,

Имаш ли ти нешто да нам напишеш о Хаџи Д. Антићу:think:
или ти је Милошевић и преко очију "завио" црно,
па не видиш шта је тема!

.
 
:ok::klap::klap::hvala:

Ма одлично...свака ти је златна и пун погодак:ok:

Још да се покаже да су му стварно одузели и ону вилу на углу Кнеза Александра Карађорђевића и Милутина Ивковића и супер :super:

Тренутно је издаје једној ''компанији'', можда кад прође закуп, милсим десиће се Никад, као и све друго!!!
 
Ukusi su različici, ti misliš da ne glumi?:mrgreen:

Не мислим ја ништа, пошто о њему и не знам ништа!
Он је врло чудан и загонетан, па бих да макар нешто сазнам.
(Знаш да сам осетљива када неко лаже о мом убијеном председнику)

.
 
Не мислим ја ништа, пошто о њему и не знам ништа!
Он је врло чудан и загонетан, па бих да макар нешто сазнам.
(Знаш да сам осетљива када неко лаже о мом убијеном председнику)

.

Загонетан? Признај да ти се свиђа:per: :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
logicno razmisljajuci---svojevremeno 1 covek politike...velika moc u tom vremenu usmerena na mediski marketing vladajuce partije i kreiranje javnog mnenja a istovremeno kompromitovanje opozicije...zbog kompromitovanja opozicionih lidera sigurno je imao uvida preko DB u tajne zivota opozicionara...u prilog ovoj tvrdnji je i ne otvaranje tajnih dosijea iako je DOS to obecao pre 5 oktobra....pitanje je samo sta to bivse vodje DOS-a kriju....i ko to sve zna i ucenjuje ih po potrebi...sta se krije od naroda ???? a ako se nista ne krije sto se dosijea ne otvore....ako vec bratija nije unistila dosijea...A MOZDA JE NEKO PAMETAN TO KOPIRAO I UMNOZIO ??? zamisli koji je to sad kapital....
 
Poznajem ga, imala sam prilike vise puta da sedim u jednoj kafanici. Kazem vam ljudi vrlo interesantan lik, patriota je i vrlo je svestran.Ja sam stvorila utisak da zna zasto zivi.Zna da iskoristi trenutak a da pritom ostane castan.

Е слатко ме насмеја, да је знао да искористи тренутак, јесте.........преко леђа народа државних пара, лоповлука.......нема шта частан је!!!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Да није помагао Гјбичару да носе гајбице заједно, па од те лове купио ону кућерину........:evil: :evil: :evil:
 
хе, хе,..занима тебе ово и те како,...:zper:



Није добар одговор на моје питање...

ЗАШТО је побегао......КО је њега прогањао,...да ли му је живот и од КОГА и
ЗБОГ чега био угрожен:?:

Pa vidis Bombonice, u ovoj drzavi nije tesko biti ubijen a da se nikada ne sazna ko te je ubio.
Kao sto vidis ima raznih budaletina. Pa cak i na forumu ima ljudi koji su povrsno sagledali njegov lik i delo, izvukli sta im se svidja i ocenili ga kako to njima odgovara.
Koliko sam ja shvatila njemu jednostavno nije odgovarala atmosfera koja je vladala. Milosevicu nije mogao da pomogne pa je otisao na malo duzi odmor. Koliko znam nije bezao, imao je pasos odleteo je sa Beogradskog aerodroma.
 

Back
Top