Ko će izdati na izborima 2023?

Ko će izdati na izborima i ući u koaliciju sa SNS

  • DSS

  • Ugljanin

  • Mađari

  • Neko iz Srbija protiv nasilja

  • Neko od Dveri ili Zavetnici

  • Šešeljitis

  • Nestorović

  • Miroljub Petrović

  • Jeremić

  • ProGlas


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dok "obrazovani i intelegentni" vladaju Srbijom, neki moraju i da rade. Dok se obrazovani i intelegentni obrazuju o trosku anglofasista i njihovih vojnopolitičkih budžeta Srbija mora da živi, a onda, dok se "obrazovani i intelegentni" izdajnici zadovolje i nahrane političko ekonomske afinitete anglofasista prodje vek robovanja.
Dakle izdaja je zagarantovana, samo nam trebaju oni koji se suprotstavljaju "obrazovanim i intelegentnim" izdajnicima...
 
Delom si u pravu. Mislim ipak da i taj uticaj nije svemoćan. Mislim da ova vlast ni u kom slučaju nije odgovarala Cia i da Zapad iako je gazda da je u CG politički poražen. Ne može neko ko sprovodi slepo tvoju agendu da ti dosadi. To je teza glupa.
Nije on dosadio njima - nego narodu.
35 godina nije vladala većina Kraljeva, ili Faraona.
Otuda oni imaju pragmatičan pristup - zameni jednog svog agenta drugim, dok je još vreme.
 
Zna se ko će izdati

Screenshot_20231105_213000.jpg
 
Naprednjaci sumnjaju da bi eventualno samo Beograd mogli da izgube,sve drugo ubedljivo dobijaju.Jedino da se desi neka apokalipsa svetskih razmera. Ali zestoko ce se potruditi da im ostane i Bgd. Tek izbora nece biti do 2027jer dolazi EXPO i treba da se radi i sva energija ce ici tamo.Moja procena je da ce SNS biti na oko 38%u Bgd ,treba im jos 12%.Gde ih naci,SPS je los u BGD jedva 3-3.5$ .Po Dontovom sistemu od propalih glasova dobice jos neki procenat ali nedovoljno.
Znaci neko mora da preleti da bi Sns pobedio u BGD.
 
Naprednjaci sumnjaju da bi eventualno samo Beograd mogli da izgube,sve drugo ubedljivo dobijaju.Jedino da se desi neka apokalipsa svetskih razmera. Ali zestoko ce se potruditi da im ostane i Bgd. Tek izbora nece biti do 2027jer dolazi EXPO i treba da se radi i sva energija ce ici tamo.Moja procena je da ce SNS biti na oko 38%u Bgd ,treba im jos 12%.Gde ih naci,SPS je los u BGD jedva 3-3.5$ .Po Dontovom sistemu od propalih glasova dobice jos neki procenat ali nedovoljno.
Znaci neko mora da preleti da bi Sns pobedio u BGD.
A ja to gledam ovako:
zapad polako priprema zamenu za Vučića, a to ne može biti niko drugi nego Ćuna, Ćuta, Muta, Ponoš, Djiki, Mariniki, Zeleni,...oni koji su otvoreno njihovi agenti.
Vučiću - Srbija, Djikiju - Beograd.
I Vu(č)k(o) sit i ovce na broju.
 

Back
Top