KO BOLJE LAZE - Muskarci ili zene ?

loop:
Ja mislim da u tim muskom-zenskim odnosima, definitivno sve moze da funkcionise bez lazi
icon_biggrin.gif

Takvu ženu sa kojom si stvorio ovakvo mišljenje HOĆU ODMAH DA ŽENIM , šta god VI mislili o njenoj ružnoći ili gluposti.....
 
Upravo tako, one kad slazu sigurno misle kako smo samo pametne i lukave, i ja to radim za njegovo, nase dobro.
a nju kad slazes onda kako si samo mogao...

to su ona dvojna merila kojih se zgrozavam :mad:

A opet ono sto Ljuba82 kaze
увек кренем с причом за коју се надам да ће бити довољно шармантна или смешна...да се из авиона види да је лаж...надајући се да ћу скренути тему...
Колико пута је пуцала гума, мост био закрчен, тетка ми дошла, отели ме ванземаљци...кад сам каснио...

To opet nije laz, to je samo njegov nacin da kaze istinu i u potpunosti je prihvatljiv.

A
Takvu ženu sa kojom si stvorio ovakvo mišljenje HOĆU ODMAH DA ŽENIM , šta god VI mislili o njenoj ružnoći ili gluposti..
Jednostavno treba biti iskren sa partnerkom i dati joj vremena da se privikne na iskrenost, jer zaista mnogo njih zivi sa lazima svakodnevno.Kazes joj "bolje mi kazi istinu i oprosticu ti to ako me zaista volis.Kazi mi i da si nacinila preljubu, reci mi da me i dalje volis i ja cu ti oprostiti"
Moras da budes spreman na takav stav ako trazis to od nje, a ne da joj kazes ako me prevaris sa nekim ubicu te , onda ce te skoro svaka slagati.
 
kučka:
Licno mislim da mi zene bolje lazemo od Vas muskaraca u odnosu zena-muskarac. Tu smo vestije definitivno.Ali Vi mnogo LEPSE lazete. Umete tako lepo to da radite da se ta iluzija stvorena vasom lazi produzuje ....Dakle..??


ili vi bolje lazete ili vam mi vise verujemo, ebem li ga..
jedan moj drugar uopste ne laze...kad ga zena pita gde je bio, on joj sve isprica: i gde je bio i sta je radio..a ona ga gleda i misli: ovaj nije normalan....i nista mu ne veruje...a sto je najbolje ne mora da razmislja sta je prosli put slagao i nikako ne moze da se zapetlja..
dobra fora, aa?
 
loop:
Jednostavno treba biti iskren sa partnerkom i dati joj vremena da se privikne na iskrenost, jer zaista mnogo njih zivi sa lazima svakodnevno.Kazes joj "bolje mi kazi istinu i oprosticu ti to ako me zaista volis.Kazi mi i da si nacinila preljubu, reci mi da me i dalje volis i ja cu ti oprostiti"
Moras da budes spreman na takav stav ako trazis to od nje, a ne da joj kazes ako me prevaris sa nekim ubicu te , onda ce te skoro svaka slagati.

Ali pazi koliko je lazi ovde receno ili zabluda.Istinu..koju istinu ? Oprostices..varas samo sebe...Da prizna neko preljubu..daj ne verujes ni sam u to...Da kaze da te i pored toga voli...uhhh umrecu definitivno...I na sve to opet Oprost...ma ko koga u takvoj prici laze ..On-Nju..Ona-Njega... ili lazu sami sebe... Inace samo hrabri,zreli i sigurni u sebe ljudi Prastaju..
 
bundeva:
ili vi bolje lazete ili vam mi vise verujemo, ebem li ga..
jedan moj drugar uopste ne laze...kad ga zena pita gde je bio, on joj sve isprica: i gde je bio i sta je radio..a ona ga gleda i misli: ovaj nije normalan....i nista mu ne veruje...a sto je najbolje ne mora da razmislja sta je prosli put slagao i nikako ne moze da se zapetlja..
dobra fora, aa?

Najbolja..:razz:
 
kučka:
Ali pazi koliko je lazi ovde receno ili zabluda.Istinu..koju istinu ? Oprostices..varas samo sebe...Da prizna neko preljubu..daj ne verujes ni sam u to...Da kaze da te i pored toga voli...uhhh umrecu definitivno...I na sve to opet Oprost...ma ko koga u takvoj prici laze ..On-Nju..Ona-Njega... ili lazu sami sebe... Inace samo hrabri,zreli i sigurni u sebe ljudi Prastaju..


Nisam nista slagao kad sam to rekao, ali dobro znas i sama da sam ja totalno drugciji od drugih, tako da nema razloga da mi ne verujes
icon_wink.gif
 
Loop , moj post je upućen tebi, tvoje jednostrano gledanje na vezu je upravo to jednostrano.

Ne postoji ženska osoba u današnje vreme koja prilazi sistemom koji neće iznedriti laž....Dokaz je malo duži....

Ako sumnja , ta sumnja raste i pritiska, ako ne sumnja, onda joj svi serviraju da je naivna.
Ako je ljubomorna , automatski izaziva da je lažeš.
Ako je 199% poslušna i razložna, a ako nije potpuno SIGURNA U SEBE I BEZ NESIGURNOSTI I KOMPLEKSA onda može u dalju analizu. Ali čim se javi nesigurnost (ekonomska, fizička, sugestivna, razmaženost, kreativna) imaš ili samoobmanu (radi povećanja sigurnosti i uspešnosti) ili kompleks (pasivne ličnosti) ili laž.

Laž polako prerasta u naviku jer se zbog logike ličnosti i društva jedna nadovezuje na drugu....

I tako dalje i dalje......
----------------------------
Nastavak je pitanje da li muškarac mora da laže u vezi, jer praktičnost ženi servira da "manipuliše odgovorima" i to je nešto što je i nasledje , ali i pozitivno u dipolu M-Ž.....Ja lično volim nadopunjavanje koje M i Ž mogu da ostvare, a ne merenje i osudjivanje oba kroz kriterijume jednih ili drugih.....
.......naravno da se kad krene osudjivanje , svako stavljanje drugačijeg ugla na tas SHVATA kao osudjivanje sa druge strane , što može , ali i ne mora da bude.....
 
Ti lutko ne kapras jednu stvar :arrow: Sa muskarcem mozes da manipulises samo kad ti to on dozvoli, a dozvolice ti mnogo puta jer mu se jako svidja kako ti to radis.To ipak ne znaci da je on glup i da ne kapira nista.

Eto naprimem sad je meni tvoja igra jako simpa, i 100% bih popustio i nasmejao se :D ,
ali ipak moras da znas da nece uvek biti tako kad su neke ozbiljnije stvari u pitanju ;)
 
loop:
Ti lutko ne kapras jednu stvar :arrow: Sa muskarcem mozes da manipulises samo kad ti to on dozvoli, a dozvolice ti mnogo puta jer mu se jako svidja kako ti to radis.To ipak ne znaci da je on glup i da ne kapira nista.

Eto naprimem sad je meni tvoja igra jako simpa, i 100% bih popustio i nasmejao se :D ,
ali ipak moras da znas da nece uvek biti tako kad su neke ozbiljnije stvari u pitanju ;)

Kapiram...i ne mislim da su muskarci glupi, naprotiv.. ali...znam da to lepo radim i da mu se svidja i uzivam u tome sto on misli da je sa njegovom dozvolom ;-) ..ustvari uvek se potrudim da se tako oseca..tada nam je najlepse.:-D .i znam da nece uvek biti tako..i ne treba..nije prirodno, ozbiljne stvari su ozbiljne.. ali kada se igra desi mora biti na obostrano zadovoljstvo..ma koliko se ti koprcao i otimao...i ne lazem te sto je u svemu najlepse..;-)
 
kučka:
Licno mislim da mi zene bolje lazemo od Vas muskaraca u odnosu zena-muskarac. Tu smo vestije definitivno.Ali Vi mnogo LEPSE lazete. Umete tako lepo to da radite da se ta iluzija stvorena vasom lazi produzuje ....Dakle..??

Sve si rekla sama,ali to mi lepse??....Pa neznam,, mene su lagale tako da i danas neznam pravu istinu. Zene su ipak neprevazidjeni lazovi
 

Back
Top