Ko bi od njih bio spas?

Ko?


  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
Само је један био Слободан Милошевић. Данашњи политичари нису му ни прићи.
Хвала ти Слободане што моја родбина има своју државу, Републику Српску. Хвала ти што си чувао и сачувао Војводину у Србији, а ДС, Пајтић и Чанак хоће да је из ње истерају. Свака ти част за добре економске идеје које си хтео спровести, а ниси могао због санкција и рата. Свака ти част што си с обзиром на тешке спољне и унутрашње околности одржао доста низак ниво запослености, већу индустријску производњу него данас.
Покој ти души !
 
Meni se vise svidja on nego "Kluni".... z:hm:




Pa i tema je kretenska, i anketa je kretenska, i postavljac je.... ovajj, khm, khm.... z:mrgreen:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Pa što napisa ovoliko komentara na ovakvoj ...khm... temi. Znači da si veći...khm...od postavljača i teme.

Kakvi ste vi likovi, keve mi, ovo nema na svetu....ali pazi ove što su ozbiljno shvatili glasanje

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

I tema nabila tri strane, a bar još jedna cela strana obrisana :hahaha:
 
Само је један био Слободан Милошевић. Данашњи политичари нису му ни прићи.
Хвала ти Слободане што моја родбина има своју државу, Републику Српску. Хвала ти што си чувао и сачувао Војводину у Србији, а ДС, Пајтић и Чанак хоће да је из ње истерају. Свака ти част за добре економске идеје које си хтео спровести, а ниси могао због санкција и рата. Свака ти част што си с обзиром на тешке спољне и унутрашње околности одржао доста низак ниво запослености, већу индустријску производњу него данас.
Покој ти души !

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

GENIJALNO!!!!! Padoh sa stolice, ebt. Ovo je komentar za anale, nešto najbolje što sam pročitao otkad sam na Krsti

:hahaha: :hahaha: :hahaha:


:worth: :worth: :worth: :worth:
 
Када останете без аргумената, ни не можете бољи коментар да дате.
Е Крстарице, кога си ти имала за модератора...

Malo si pogrešio. Treba - Eee, moderatore, koga si imao za forumaše :hahaha:

A sad možeš i ti da se kandiduješ, vidiš da je ovde k'o na modnoj pisti...mare koma se konačno dočepao pozicije, ebg, cenim da onda možeš i ti. Al' da obećaš da ćeš da otvoriš jednu lepljivu o Slobi :hahaha:
 
комунисти

Није лоша идеја. Ако те неко негде доведе онда он једини зна пут да те одатле и врати. Комунисти су нас довели до овде па верујем да нису заборавили пут којим смо до овде дошли тако да они заиста могу да нас изведу одавде.
 
Гласах за "СЛИЧНЕ"...z:)...Комунизам и Демократија су рекли своје: "општа национална и економска катастрофа".
Једино нас теократија са Божијим благословом може избавити!...

То не може (садашњи) Образ и 1389 јер немају благослов од Бога због припадности екуменистичкој (=јеретичкој) СПЦ.
Само истински православни, поштени и храбри људи, са добром идејом, нас могу избавити...наравно: без Христа се ништа не може!

п.с. јел ово озбиљна тема или се овде завитлавате, да знам?
 
Гласах за "СЛИЧНЕ"...z:)...Комунизам и Демократија су рекли своје: "општа национална и економска катастрофа".
Једино нас теократија са Божијим благословом може избавити!...

То не може (садашњи) Образ и 1389 јер немају благослов од Бога због припадности екуменистичкој (=јеретичкој) СПЦ.
Само истински православни, поштени и храбри људи, са добром идејом, нас могу избавити...наравно: без Христа се ништа не може!

п.с. јел ово озбиљна тема или се овде завитлавате, да знам?
Ма озбиљна, само грувај....
 
Srbija propada, separatisti navaljuju sa svih strana, ode Kosovo, ode Vojvodina, ode srpska Crna Gora, ode Raška iliti Sandžak, odoše Preševo, Bujanovac i Medveđa...prebiše nas strane banke po ušima da uzimamo vrtoglave kredite, kurs vrtoglavo raste, Tadić uništio Srbiju, izvinjava se svima, Hrvati nas mrze, Šiptari nas mrze, muslimani nas mrze, Crnogorci nas mrze, rumunski predsednik hoće da pobuni Vlahe, Bugari rade na otcepljenju jugoistočne Srbije, Mađari traže svoje, vladaju komunisti, narkomani i homići...Amerikanci hoće da nas unište, EU hoće da nas uništi, NATO bi da nas istrebi

Ko bi mogao da nas izvuče iz ove realne i neugodne situacije, što od pokojnih što od živih ljudi?

Nisam ja dzaba ovde rekao, što imbecilnija anketa i post, to više komentara...tako i treba, mislim tako nam treba.
 

Back
Top