Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa, super!!! :D :D :D :D :D
Posle duuuugo, duuuugo vremena sam zaista :D :D :D :D :D :D :D :D i imam utisak da ovaj put zaista vredi.

Nego, oćemo li ići lkad god na neku Zvezdinu tekmu?
Šta uradi Zvezda Partizanu vešeras u košarci?

P.S. Ovaj moj je grobar, ali ispravićemo mu greškom nanetu nepravdu i ukazaću mu na pravi put :wink:
 
Ne volim ići na takve tekme. Navijanje se svodi na tuču i gađanje predmetima. Volim više gledati tekme mojih smotusa u Sremskoj ligi. Tu je mnooogo opuštenije.

Kakva košarka, zar nisu sinoć igrali (čuo sam da smo dobili po tamburi)?
 
Auuuu sta se sve ovde izdesavalo!

Potseti me malo ovo na Slobodana41, a Savremeni? Secas se coveka?

Amebice,
ne radi se to 'vako bre! To kad se razestis prebacis se na PP i objasnis sta si htela. Razmenite par porukica i strasti se smire. Tako je i Slobodan napadao a na kraju molio da ga pozovem kad se budemo nalazili!

Pozdrav svim ljudima dobre volje. Sto se junskog tice, na matematici ne znam sta se desava al cu najverovatnije (jos 2 komada) na Visoj ETF ocistiti godinu! :shock: :lol: Sta reci a ne zaplakati, a? To se bre zove linija manjeg otpora! :lol:
 
Fala, Zemo, na savetima, znala sam to i sama, ali sam mislila da vagina ima gangliju viška u glavi, te da će shvatiti da ne treba da se trpa u isti koš s ljudima koji nisu intelektualci kao ona :wink:
Pravo da ti kažem, sve vreme sam očekivala njen pp, ali ona ništa.

Ja se vama izvinjavam svima što sam se nastavljala javno i naružila ovako vedar klub.

Svejedno, NE MOŽE NAM NIKO NIŠTA, JAČI SMO OD OSMOG B, ups, ajmo ispočetka: NE MOŽE NAM NIKO NIŠTA, JAČI SMO OD SUDBINE (ovde bi se rimovalo i vagine, ali se naglasak ne uklapa, šta ćete, neko ne može ni u pesmu) :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top