KLUB RELIGION VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je post obrisan, obrisan je sa razlogom. Ili zato što ga je neko prijavio kao uvredljivog, ili zato što je moderator zaključio da je uvredljiv. I sad ti lepo kažem: obrisan je po Pravilniku.

Zašto misliš da mi smetaš? :lol: Ne uobražavaj.

Ko je rekao da u kafani treba da se kaže samo "dobar dan" i da se kače muzički linkovi? :roll:
Ccc ... Svašta. Nisi ti mene čitao, Najviši.

A ja cu tebi jos lepse reci da taj pravilnik vazi samo za plave. Eno, post stoji, citiran je: svako sa (polu)ispravnim vidom i poznavanjem azbuke ga moze procitati i sam zakljuciti cime je Tvoja malenkost toliko uvredjena?... Sem, mozda, nepokoravanjem?...

O, da, smetam... I te kako. A jos te vise boli kad vidis da ih ima jos koji misle slicno ili isto... Cak su ti se jedne noci moderatori listom odusevili mojim postovima... Otelo se ljudima, spontano...

Pa ti bi da je svedes na taj, molekularni nivo.
Da bude sterilna, k'o Analitikova.
Ili barem takva da se plavi kolju... a alieni se smeju.
Nece da mogne.
 
A ja cu tebi jos lepse reci da taj pravilnik vazi samo za plave. Eno, post stoji, citiran je: svako sa (polu)ispravnim vidom i poznavanjem azbuke ga moze procitati i sam zakljuciti cime je Tvoja malenkost toliko uvredjena?... Sem, mozda, nepokoravanjem?...

O, da, smetam... I te kako. A jos te vise boli kad vidis da ih ima jos koji misle slicno ili isto... Cak su ti se jedne noci moderatori listom odusevili mojim postovima... Otelo se ljudima, spontano...

Pa ti bi da je svedes na taj, molekularni nivo.
Da bude sterilna, k'o Analitikova.
Ili barem takva da se plavi kolju... a alieni se smeju.
Nece da mogne.

:klap::klap::klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top