Kladionica, tiketi, tipovi...

Broj parova: 8
Uslov: 5 pogodjenih parova
Na parovima 1-4 min. 2 jedinice
Na parovima 5-8 min. 2 jedinie
Garancija: 4 pogotka
Broj kombinacija: 12

1. tiket
1.- 1
2.- 1
5.- 1
6.- 1
2. tiket
1.- 1
2.- 1
7.- 1
8.- 1
3. tiket
1.- 1
3.- 1
5.- 1
7.- 1
4. tiket
1.- 1
3.- 1
6.- 1
8.- 1
5. tiket
1.- 1
4.- 1
5.- 1
8.- 1
6. tiket
1.- 1
4.- 1
6.- 1
7.- 1
7. tiket
2.- 1
3.- 1
5.- 1
8.- 1
8. tiket
2.- 1
3.- 1
6.- 1
7.- 1
9. tiket
2.- 1
4.- 1
5.- 1
7.- 1
10. tiket
2.- 1
4.- 1
6.- 1
8.- 1
11. tiket
3.- 1
4.- 1
5.- 1
6.- 1
12. tiket
3.- 1
4.- 1
7.- 1
8.- 1
 
Upravo je zavrsen novi sistem tiketa koji moze da bude menjan kada se ulogujete..www.jedan-nula.com
Kada se ulogujete, sa desne strane ce vam se pojaviti tiket kola koji mozete da ispunite i da ga editujete sve dok ne bude zakljucan. (Pola sata pre prve utakmice) Posle zakljucavanja mozete pratiti rezultate i po zavrsetku kola isplacujemo korisnika sa najvise pogodaka. tj. korisnika koji je imao najveci sabrani koeficijent.
Dobitnik koji je nagradjen ce biti objavljen nakon zavrsetka kola. (uglavnom Ponedeljak)
Pridruzite i proverite nas...
 
Startuje kolevka fudbala. Na forumu www.kladionica-ps.com mozete videti najnovije vesti iz sveta fudbala. Procitajte nesto vise o mecu Mancester Junajte - Portsmut i odlucite da li se vredi kladiti na taj mec. Preuzmite BESPLATNI program Engleska 2. Pre svakog kola po jedan besplatni program i to po vasem izboru. Ucinite kladjenje profitabilnim. Postanite nas clan i videcete da kladjenje nije samo vid zabave, vec i nacin zarade.:rtfm:
 
KLADIONICA-PS besplatni program na www.kladionica-ps.com
Zbog velikog interesovanja nekih nasih clanova, odlucili smo da program za kladjenje, u kome su sadrzane sve aktuelne lige, damo besplatno na koriscenje do 01.09.2008. Ako ste zainteresovani za koriscenje ovog programa, potrebno je samo da se registrujete na forumu i posaljete e-mail na info@kladionica-ps.com kako bi dobili dalja uputstva za preuzimanje programa.
P.S. Program kladionica-ps, koji se nalazi na nasoj download stranici je samo demo verzija. Ovo o cemu vam pricamo je kompletno uradjena verzija za lige cija su prvenstva u toku, ZATO POZURITE i iskoristite 20-ak dana besplatnog koriscenja, kako bi ste se sto bolje upoznali sa nacinom upotrebe, pre nego startuje Italija, Spanija, itd.......
 
Ovaj ... ja sam nesto slucajno istipovao kad sam se vracao s posla kuci .



Oko 20 soma na 200 kinti , sistem 8 kombinacija

Anortozis Olimpijakos 2+ I , X 3:0
Galata Steaua 2+ I , X 2:2
Sparta P - PAO 2 +, X 1:2

Standard - Liverpul X 0:0
Partizan - Fener X 2:2
Gimaraes - Bazel X2 0:0
Barsa - Visla 4+ 4:0

Tako da eto
 
Poslednja izmena:
Braco,
nevazi se tipovanje posle odigranih meceva,dajte nesto pre pocetka,
sto se tice Bromapojkarna 1X video sam na vise sajtova,npr.prosoccer.gr itd........
ali tipujem po svom misljenju,kao sto je bilo 1X moglo je biti i X2.a za Vasbi-Landskrona-G/G
je doslo [1:1] tako da nema potrebe ispravljati,nazalost nicija prognoza nije sigurna 100%
Sto se tice mojih prognoza,nemojte ih svatiti kao Sveto Pismo one su predlozi da bi svako odabrao
mec koji se podudara sa njegovim misljenjem.


Dajte svoje predloge,kako bi imali vise uspeha.
Srdacan pozdrav
 
Braco,
nevazi se tipovanje posle odigranih meceva,dajte nesto pre pocetka,
sto se tice Bromapojkarna 1X video sam na vise sajtova,npr.prosoccer.gr itd........
ali tipujem po svom misljenju,kao sto je bilo 1X moglo je biti i X2.a za Vasbi-Landskrona-G/G
je doslo [1:1] tako da nema potrebe ispravljati,nazalost nicija prognoza nije sigurna 100%
Sto se tice mojih prognoza,nemojte ih svatiti kao Sveto Pismo one su predlozi da bi svako odabrao
mec koji se podudara sa njegovim misljenjem.


Dajte svoje predloge,kako bi imali vise uspeha.
Srdacan pozdrav

Sto se onog 100% tice sasvim si u pravu. Ni metereolozi, sa svim onim satelitima u vasioni neznaju sta ce dalje biti. Evo ti predlog:
Svi engleski favoriti pobede sto znaci
Arsenal 1
Celzi 1
Man. Jun. 1
- Liverpul 2
u Nemackoj sigurni
Bajern M. 1
Ajntraht Fr. 1
Malo li je?
 

Back
Top