Kladionica, tiketi, tipovi...

Da nešto ispričam što nije sportsko klađenje, ali je blisko (osvrnuću se i na klađenje u drugom delu posta). Sad u petak sam odigrao 2 kombinacija na lotou nakon dugo vremena i pogodio sam 5 brojeva na jednoj. Izvučeni brojevi u zadnjem kolu su 7, 13, 18, 32, 37, 38, 39, a moji su bili 7, 12, 18, 24, 32, 37, 38. Za dlaku mi je promakla šestica (da je izvučen broj 12 koji sam stavio umesto 13), za koju je u ovom kolu dobitak bio 1.938.170 dinara iliti oko 16.500 evra. :lol: Ovako sa peticom sam dobio 9350 dinara.

Pogledajte prilog 1432676


Što se ovog kladioničarskog kola (petak - ponedeljak) danas i juče pukoh nekoliko tiketa za siću (uplate od 50 do 150 dinara), ali na jednom gde sam uplatio 1400 dinara čekam još Romu i Barsu za 6200 (obe duple šanse 1X). Nabio sam 11 parova teških sigurica sa kvotama od 1.04 do 1.23, a na 10 od tih 11 mečeva su duple šanse. :D Sutra samo da Roma i Barsa ne izgube i prolazim. :)

Pogledajte prilog 1432693


@Belgradeboy @Petar_Petrovic @prenosilac por @Luda Srpska Druzina @ambidekster65 @Tarantus 45 @kapetanmark @diletant @Stojkov Menidjer @GreatGatsby @Guede
Svaka čast.🍻

Taj loto nisam igrao nikad. To je loto ili kino? Jel to isto?
 
Svaka čast.🍻

Taj loto nisam igrao nikad. To je loto ili kino? Jel to isto?
Ради се о овоме https://www.lutrija.rs/LottoGame
У прошлом колу је награда за седмицу била око 3.6 милиона евра. Није извучена. Седмица углавном не буде извучена по неколико месеци
 
Da nešto ispričam što nije sportsko klađenje, ali je blisko (osvrnuću se i na klađenje u drugom delu posta). Sad u petak sam odigrao 2 kombinacija na lotou nakon dugo vremena i pogodio sam 5 brojeva na jednoj. Izvučeni brojevi u zadnjem kolu su 7, 13, 18, 32, 37, 38, 39, a moji su bili 7, 12, 18, 24, 32, 37, 38. Za dlaku mi je promakla šestica (da je izvučen broj 12 koji sam stavio umesto 13), za koju je u ovom kolu dobitak bio 1.938.170 dinara iliti oko 16.500 evra. :lol: Ovako sa peticom sam dobio 9350 dinara.

Pogledajte prilog 1432676


Što se ovog kladioničarskog kola (petak - ponedeljak) danas i juče pukoh nekoliko tiketa za siću (uplate od 50 do 150 dinara), ali na jednom gde sam uplatio 1400 dinara čekam još Romu i Barsu za 6200 (obe duple šanse 1X). Nabio sam 11 parova teških sigurica sa kvotama od 1.04 do 1.23, a na 10 od tih 11 mečeva su duple šanse. :D Sutra samo da Roma i Barsa ne izgube i prolazim. :)

Pogledajte prilog 1432693
I Roma i Barsa su dobile sa 1-0, tako da mi je prošao ovaj tiket za 6200.
 
@Petar_Petrovic @Belgradeboy @prenosilac por @ambidekster65 @Tarantus 45
Прошло ми је 6 мечева и остало је још 5 за вечерас. Шта мислите какве су ми шансе да прођем и те преостале?

IMG_20231025_153519.jpg
 
Svaka čast za Sosiedad! Ja da sam juče igrao taj par, stavio bih 1X (mada je vjerovatnije da ga ne bih stavljao uopšte na tiket). Ostalo, sve očekivano.
Stavio sam za večeras taj meč u Njukaslu 1X&2-5. I ostatak djeluje kao sigurica.
Ne bih da te izmalerišem ali mi taj tvoj tiket izgleda... ;)
Sretno !
 
Ja sam nekad pikao kladionicu, davao prognoze i pogodio par prelaza iz 2 u 1 i obrnuto, 1-x, 2-x.

Znači nisam davao dojave nego sam pratio medjusobne mečeve, pa onda koliko često neki tim dolazi prelaz i još mnogo toga te sam na fejsbuku pisao analize i predlagao šta da stave. Nikad nisam stavljao kvote ispod 2.20.



Kasnije sam ubacio hokej na tiketu i verujte mi, tu se lakše uzima novac od fudbala.

Prestao sam da se kladim jer sam našao normalan posao pa mi više nije moranje da se kladim. No, ponekad dobijem volju ali brzo splasne da odigram neki tiket.
 
Svaka čast za Sosiedad! Ja da sam juče igrao taj par, stavio bih 1X (mada je vjerovatnije da ga ne bih stavljao uopšte na tiket). Ostalo, sve očekivano.
Stavio sam za večeras taj meč u Njukaslu 1X&2-5. I ostatak djeluje kao sigurica.
Ne bih da te izmalerišem ali mi taj tvoj tiket izgleda... ;)
Sretno !
Odlično si pogodio parove od juče. Što se tiče parova od večeras rekao bih da mi je najproblematičniji PSG. Ako ti on dođe velike su šanse da dobiješ 10 hiljadarki. :)
Падох на Атлетико и Њукасл за 10.000.
Али ми је прошао други тикет за 5700, на томе сам уложио 600. Нешто ме телефон зеза па не могу приложити фотку, кад усликам слика ми испада мутна.
 
Падох на Атлетико и Њукасл за 10.000.
Али ми је прошао други тикет за 5700, на томе сам уложио 600. Нешто ме телефон зеза па не могу приложити фотку, кад усликам слика ми испада мутна.
Super što ti je drugi tiket prošao.Vratilo se za ono što te izmalerisalo na prvi.
 
Postoje dani koji su bolji od drugih po pitanju nekog plusa od igara na sreću.I jeste i nije mudrost.Obzirom da imam iskustvo praćenja ove teme od preko 12 godina svjedok sam da postoji zakonitost u tome.Juče npr su se poklopila dva povoljna faktora za novac.To sam morao da ispratim na svoj način.
Često "vidim" rezultat kroz brojeve.Uočio sam Dortmund sinoć na taj način.To "radi" na čistu utakmicu,takva je bila ova.Znači,može da favoritu igra najjači tim,da bude na papiru sve u njihovu korist,ali ako mi brojevi koje koristim kažu da vuče na suprotno,ja biram da vjerujem onom što pokažu brojevi.
 
Kad su izvlačenja,tj kojim danom?
Idu direktno ili ne?
Izvlačenja su utorkom i petkom u 20:00 na TV Prva. Ja kad odigram ne gledam izvlačenje na TV-u, nego kasnije vidim na netu.

Pre 15-ak godina sam pogodio 5 brojeva, isto kao i u prošli petak. Tada sam sanjao brojeve. 5 brojeva iz sna sam zapamtio i izvučeno je svih 5, a 2 koja sam nasumice dodao nisu došla ali jedan bi bio vrlo blizu. Tako da mi je dva puta za dlaku izmakla šestica.
 
Poslednja izmena:
@pop80 @prenosilac por @Tarantus 45 @ambidekster65
Дајте неке предлоге за данас за Лигу Европе и Лигу Конференција. :) Та такмичење су ми тежа за погађање у просеку од ЛШ и националних првенстава.
Ja ću danas pauzirati poštujući princip.I inače mi LE ne leži godinama.Toliko mućkaju da mi je bolje da sačekam eliminacije tamo.
 

Back
Top