KK Partizan

Dakle, veceras se pobediti mora. Olimpijakos je jak i dobar, tezak zalogaj, ali ne i nemoguc kao sto su nam Real i Barselona nedostizni. Umeju i oni da podlegnu i puknu, ali do toga treba doci. Ne znam sta se desava sa Ledejem, nije se pojavio na treningu jer mu je kao kasnio let, bla-bla, otac mu je umro i svakako je s'eban i jos je takav sam po sebi nenormalan.
Ti si poseban bot. Trpaš se tu redovno, svaka analiza gde toboz stručnjaka glumis ravna ti je da proste ostali balegi koju ispljuje jelena karleusa.

Tvoja konstantna opravdanja su fekalija. Ovo je šupak od tima. Ali od kad je jasno da ne mozemo biti sedmi od tada oni prodaju utakmice da bi lovu za sledece transfere imali


Željka vodi kući!
 
Težak poraz ali šta je tu je.. nisam nikog pljuvao 32 kola, neću ni večeras..
Ko pljuje Željka nek mi se napuši..
Ugasili smo se u četvrtoj i to na početku.. 4 lagana poena ..
Gledam tabelu, nije ništa gotovo..
Efes ide Feneru koji gazi sve redom a Baskonija Realu..
 
Težak poraz ali šta je tu je.. nisam nikog pljuvao 32 kola, neću ni večeras..
Ko pljuje Željka nek mi se napuši..
Ugasili smo se u četvrtoj i to na početku.. 4 lagana poena ..
Gledam tabelu, nije ništa gotovo..
Efes ide Feneru koji gazi sve redom a Baskonija Realu..
Ugasili smo se tačno.

PO KOJI PUT???


NEMA VISE PRAVDANJA za očite stvari...

Ostoja zeljko i mocartbet!
 
Inače ovi majmuni dole na 10 razlike zapevali Dino Rađa pčka ustaška al smo ih mi odozgo ugasili sa Vučiću pderu
Narkomanska stoka mamu im jbm..
Tu je nekako i krenuo raspad
Od pozitivne atmosfere gvna napravise sra nje
 
Ko mi je sad kriv? na koga će sad da kmeči i plače ko posle finala kupa?


Ko zna koju po redu PROSPU iz debelog plusa!


Na koga ćeš sada rumeni da se vadis?

Jel i sad vučić drzava Čović?
 
Stagod da je Zelimir hteo sa skracenom rotacijom i netrazenjem tajmauta, nije uspelo, bar ne za ovu utakmicu. Naravno da smo pali posle 3/4 jer ista sestorka igra. Nije mi upalo u oci od nervoze zasto je Smailagic preskocen (bar je bio borben u jednom segmentu), ali nama su se za ovu utakmicu Aleksa i Ledej recimo sami iskljucili. Naneli nije bio prisutan. Olimpijakos je zagrizao i oni sto su igrali nisu izdrzali. Nemam zamerke za njih, prosto nismo ceo tim i to je to.

Olimpijakos sramotna ekipa, jos se Barcokas vidim hvalise odbranom, ali sami smo krivi jer smo ih kontrolisali 3/4. Njih su sudije odrzale u zivotu u prvoj cetvrtini, dozvolili im mesarenje u poslednjoj, ali i nama su sudije iskompenzovale sve to i sami smo krivi sto to nismo materijalizovali nego se raspali. Da sam na mestu Barcokasa, bila bi me sramota da mi igraci onoliko flopuju i bacaju se. Zato opet nece biti nista od njih.

Mi se trebamo boriti dok postoji sansa, ali jasno je da se ne moze ocekivati nista osim okretanja obavezama prema Buducnosti i panterima.

Steta, ocekivao sam vise od ove EL sezone, ali dokle god smo konkurentni do kraja, ne mogu da se zalim preterano. Prosto nekad to ne legde do kraja, i to je to.
 
Stagod da je Zelimir hteo sa skracenom rotacijom i netrazenjem tajmauta, nije uspelo, bar ne za ovu utakmicu. Naravno da smo pali posle 3/4 jer ista sestorka igra. Nije mi upalo u oci od nervoze zasto je Smailagic preskocen (bar je bio borben u jednom segmentu), ali nama su se za ovu utakmicu Aleksa i Ledej recimo sami iskljucili. Naneli nije bio prisutan. Olimpijakos je zagrizao i oni sto su igrali nisu izdrzali. Nemam zamerke za njih, prosto nismo ceo tim i to je to.

Olimpijakos sramotna ekipa, jos se Barcokas vidim hvalise odbranom, ali sami smo krivi jer smo ih kontrolisali 3/4. Njih su sudije odrzale u zivotu u prvoj cetvrtini, dozvolili im mesarenje u poslednjoj, ali i nama su sudije iskompenzovale sve to i sami smo krivi sto to nismo materijalizovali nego se raspali. Da sam na mestu Barcokasa, bila bi me sramota da mi igraci onoliko flopuju i bacaju se. Zato opet nece biti nista od njih.

Mi se trebamo boriti dok postoji sansa, ali jasno je da se ne moze ocekivati nista osim okretanja obavezama prema Buducnosti i panterima.

Steta, ocekivao sam vise od ove EL sezone, ali dokle god smo konkurentni do kraja, ne mogu da se zalim preterano. Prosto nekad to ne legde do kraja, i to je to.
O svaku ti godinu ebem...

Konkurentni?


ZA 13to mesto


Čovićizam je zaraza. Idi kod ciganki pa se teši što si 12 13....
 

Back
Top