KK Partizan

dobra strana ovog kkp je sto se izostanak 3 startera (sinoc ovih, ranije nekih drugih) ne odrazava na igru.

losa je sto ni njihov povratak takodje nece imati narocitog uticaja.selekcija "za dobar otpor" u svim takmicenjima. momci upravo to i pruzaju. jbg, takva nam sara trenutno.

ja bih u nastavku sezone igrao vako:

1. hecer, pot 2. marinkovic, gordon 3. andric, vrabac 4. ludi birca, nole 5 lukovic, koprivica 11. igrac mali tanaskovic, 12. ratkovica (ulazi ako su prva pleja u faul trabl, ili je jedan u kontra ritmu).

danas bih se odrekao: frenkija, majstorovica, ratkovice i kenana. znam, imam 2x ratkovicu. potreban bi mi bio kao treci plej, a ocima (kosarkaskim) ne mogu da ga gledam od tamo negde... oktobra.
 
Niko ne komentarise bravuru Pota i onaj njegov sut, ako se ono moze tako nazvati, iz ugla... :mrgreen:

Utisak je kako su nas odradile sudije na kraju trece. Simonovic tako flopuje da ne moze biti ociglednije, i umesto bacanja i lopte za nas, oni dobiju isto to. Guduric krece na pijac, pravi jedno 4 koraka i daje trojku. Tu je bio kraj. Ostalo je bilo samo finisiranje zapocetog posla.
 
sta ima da se komentarise; u onom dimu meni je bilo cudno svaki x kad neko pogodi kos.

srbija u kandzama maloumnika svih boja i opredeljenja, na svim nivoima.

p.s. ajde na lokalu, ali kombinacija Batinasenje-flopiranje prolazi i na EL nivou. qracc je kosarka po nivou organizacije. (takmicenja, sudjenja, svega).
 
Znaci gori baklja celo drugo poluvreme, utakmica se ne prekida, ali zato malo se otpeva Nebojsi Dr. Covicu, odmah cika vriska. Lepo je sto se znaju prioriteti.

Slazem se da su uslovi bili apsolutno neregularni za igru. Kao neko ko dobro zna sta znaci baklja u hali, svakom kretenu bih istu nabio u bulju cim je zapali.
 
dobra strana ovog kkp je sto se izostanak 3 startera (sinoc ovih, ranije nekih drugih) ne odrazava na igru.

losa je sto ni njihov povratak takodje nece imati narocitog uticaja.selekcija "za dobar otpor" u svim takmicenjima. momci upravo to i pruzaju. jbg, takva nam sara trenutno.

ja bih u nastavku sezone igrao vako:

1. hecer, pot 2. marinkovic, gordon 3. andric, vrabac 4. ludi birca, nole 5 lukovic, koprivica 11. igrac mali tanaskovic, 12. ratkovica (ulazi ako su prva pleja u faul trabl, ili je jedan u kontra ritmu).

danas bih se odrekao: frenkija, majstorovica, ratkovice i kenana. znam, imam 2x ratkovicu. potreban bi mi bio kao treci plej, a ocima (kosarkaskim) ne mogu da ga gledam od tamo negde... oktobra.

Hecera i Marinkovica si stavio u prvu petorku a prvo si rekao da se njihov izostanak ne odrazava na igru? Naravno da se odrazava. Hecer je bio najbolji pojedinac u pretproslom derbiju a svakako da je duzi roster bitan za svezinu igraca. Kad imas samo 4 izmene nemas luksuz da igras raznovrsno.
Slazem se za Ratkovicu i Majstorovica. Ipak br. 1 za izlazak iz kluba Koprivica.
 
nije tako prosto. hecer nije partizanov ni najbolji (ludi birca) ni najznacajniji (nole), igrac, ali jeste najuticajniji. sto? zato sto je (po trenerovoj zelji) jbni siledzija koji veliki deo utakmice igra sam. pa il` donosi, il` odnosi. a za to vreme neki andric, vanja, ostali... trce gore dole. nema hecera - ostali dobiju prostor da nesto odigraju. i jesu. sad, sigurno bolje on nego ratkovica. ali najbolje bi bilo nijedan. no to je vec druga tema.

vanjin izostanak je bio veci hendi. i napred i pozadi. ali opet i njegov ucinak je nadomesten od gordona (napred).

koprivica > majstorovic. bas kao i pot > ratkovica. a i koprivica i pot nisu ni za drugi tim partizana.

uostalom, imao si najjacu ekipu partizana u zagrebu, pa to ni na sta nije licilo. kao sto nece ni protiv tenerifa (ako stignemo dotle) ni u PO ABA lige. mediokritetski tim, od mediokritetskih igraca, bez prostora za razvoj, bilo tima, bilo igraca. zato sto su takvi, u principu i jeste svejedno kako ih kombinujes. igrace slicno. cast nekolicini izuzetaka.

p.s. tako je kako je. najvaznija stvar je regulisanje duga. pa stvaranje osnova za ponovo jak partizan. pa pravljenje tog partizana. to je proces. mora traje. ova i vrv naredne 2-3 sezone su ... onako; mora se igra pa digramo. mogla je bolje. mogla je i gore. ali u ovim uslovima ne mnogo, ni bolje ni gore.
 
Poslednja izmena:
Znaci gori baklja celo drugo poluvreme, utakmica se ne prekida, ali zato malo se otpeva Nebojsi Dr. Covicu, odmah cika vriska. Lepo je sto se znaju prioriteti.

Slazem se da su uslovi bili apsolutno neregularni za igru. Kao neko ko dobro zna sta znaci baklja u hali, svakom kretenu bih istu nabio u bulju cim je zapali.
Као прво: честитке момцима.Као друго:јесу судије направили ДВЕ крупне очигледне грешке када се резултат ломио.И као треће: можда би изгубили ионако.Можда ...
А сад ово.И мени то није јасно.Бакље,дим,лудило и игра се...А кад се помене име неког тамо...прекид ?
А још ако се сетимо :
1.вређање Слободана Милошевића (покој му души, и ништа више не пишем,нећу политику овде ) који је био председник државе (или рецимо његове супруге) и нису
никада прекидане утакмице због тог.А сада се прекида утакмица због неке тетке Весне (ко је она ? ) или неког бизнисмена,бившег политичара ?
2.утакмица се није прекидала ни кад су навијачи једног тима једном приликом висили на кошевима, а сада се прекида када се скандира о секс. опредељењу једног човека,
добро он јесте председник,али који се не љути због тог,тако је рекао сам.А и дозволио ту болест...
 
nije tako prosto. hecer nije partizanov ni najbolji (ludi birca) ni najznacajniji (nole), igrac, ali jeste najuticajniji. sto? zato sto je (po trenerovoj zelji) jbni siledzija koji veliki deo utakmice igra sam. pa il` donosi, il` odnosi. a za to vreme neki andric, vanja, ostali... trce gore dole. nema hecera - ostali dobiju prostor da nesto odigraju. i jesu. sad, sigurno bolje on nego ratkovica. ali najbolje bi bilo nijedan. no to je vec druga tema.

vanjin izostanak je bio veci hendi. i napred i pozadi. ali opet i njegov ucinak je nadomesten od gordona (napred).



Brate mozda je bolje da pratis nas rukometni ili odbojkaski klub.Nije za tebe kosarka
 
Tuga, vodili 6 razlike i izbacili ih iz bonusa sa 2 minuta..i od tad smo dali 4 poena. Zato sa druge strane ovi kamenjari pogadjaju, mislim da su pogodili vise nego u grupi ukupno. Vazno da je na tribinama svadba.

Majstorovicevu i Frenkovu platu bolje da smo na tiket stavili, bar bi potencijalno imali korist.

Ne znam sto Gordon ne ulazi..
 
Ovi nasli da igraju kosarku 1:20 pre kraja a kurir nas vec izbacio iz LS 5 minuta pre kraja..

2.jpg


Steta sto neko nije sutnuo makar, Andric je izglupirao samo tako. Istrosio je 20 sekundi napada na nekakvu jurnjavu umesto da je osinuo trojku pa sta bude. Imali smo sansu ali smo se usrali.
 
Jbg dugacak je spisak gluposti koje da smo izbegli, prosli bi, pocetno sa nonsalancijom na kraju prosle utakmice. Hvala im za ovu borbu na kraju, cak i Frenklinu koji je uspeo da prikaze kompilaciju best-of kako se ne igra kosarka. Bravo za Lukovica i Mihu koji su stisli zube da ne bismo igrali sa 7 igraca. Bravo i za Pota, definitivno je zapecatio da zavredjuje mesto, nek ga produze vec veceras. Ratkovica i dalje u kanalu. Majstorovic nema mu.da za ovo, igrac za neku Rumuniju. Novica kapiten standardan, uveo je sebe ubproblem sa faulovima bas bez razloga.

Canak izbozicovao veceras, pratio utakmicu sa strane. Ne kapiram sta nam je bila taktika, da njihov najbolji suter promasuje!? Natrpa nas covek, a svi sem njega su teski kamenjari. Mada mislim da je za njega bio zaduzen Frenk, sto bi objasnilo..

Teraj dalje! Ovako bolesni samo bi se maltretirali sa Tenerifima..imamo oko mesec dana da se oporavimo za gane.
 
necemo mi videti fmp ( u abi ). a kad ih vidimo u kls bice ko peti jensen kad je videla crnca.

nego na leto pametnije. ova sezona je dusu dala da se na njoj uci. msm da nijedna greska koja je mogle biti napravljena, nije ni propustena da se napravi. bilo i nekih dobrih stvari. analiza, zakljuci, pamet uglavu.
 

Back
Top