KK Partizan

Sezona koja još nije završena?

Kako si zamislio da to procenim u aprilu?
.. tako što npr. ja da sam navijač Partizana bih zabio glavu kao noj u zemlju da sa OVAKVIM timom nisam uspeo da izborim top 10 u Evroligi ...
To je neuspešna sezona da sad osvojite sve ostale trofeje ...

Žoc kao trener, onakva postava sa onolikim pojačanjima ... i ništa ... neuspeh 1 kroz 1

Ne, ne kažem da Zvezda nije imala uspešnu sezonu ali ... mogli ste 100 puta bolje i da, već sada u aprilu, se može reći itekako mnogo toga.
 
To kao moj drug juce, kaze da bi Zvezdi odgovaralo da se mi zamajavamo dalje sa EL, ionako ne mozemo nista spec, ja rek'o moze njima da odgovara sta god hoce, oni ne mogu. Rekreativo iz Zeleznika koji moze da uradi nesto samo tamo gde Covic urgira, pa protiv takmicarske ekipe koja se za nesto bori, suludo je bilo ko se uopste nadao iznenadjenju.

Mi da se posteno oprostimo sutra, zal je sto su ispred nas ostale ipak malo slabije ekipe na papiru poput Baskonije i Virtusa, zasto su oni bolje igrali od nas, a za ovo sto su preskupe i jake ekipe poput Efesa prosle dalje nemamo sta da zalimo.
 
1000005336.jpg
 
Najjace mi je sto na tom spisku Pantera 1 nema jos Treja Tompkinsa. :mrgreen: Porodicna firma koja dovodi uglavnom renomirane evroligaske kosarkase kao da dovoze Dodikove glasace iz RS, autobusima. I u svojim najjacim ligama su na fazon pretposlednjem mestu.

Mi ne bismo doveli Smita da se Aleksa nije povredio. A to sto smo doveli smo sve otprilike omasili. :mrgreen: Bar za EL nivo. Bice mi zanimljivo koja ce biti procena, da li ce Ponitka, PJ, Kaboklo i Kaminski ostati ako se ceni da imaju potencijala, jer ga imaju, ali pitanje je procene da li se moze ocekivati napredak ili ne. PJ pri tom ima samo jednosezonski ugovor. I da li ce Jaramaz ostati na fazon samo zato sto je domaci igrac.

Ja bih nekog od njih ostavio svakako, ali pitanje je koga. Ako se moze ocekivati napredak Kaminskog pre svega defanzivno, obe ruke gore za njega.
 

Back
Top