Kiša

nesons:
fali jos samo Aleksej da kaze kako i na kisi treba kesha za ribe :lol:

i dan je totalno smoren :) ;) :p
Pa tek kad kisa pada treba kesh. :lol: Necete se valda setati po kisi? :shock:

Pa treba, ako te vidi da si bez kesha na kishi (znaci ne vozis se kolima), padnes u njenim ocima.
Pa naravno da nema izlaska po kisi bez kola,zar da pokisne,pa jos i da se razboli? :-(
 
:lol:...nije jos kasno...jos uvek pada ;)
a sad si me zbunila.....jedan dan kazes da si crna...sledeci dan si plava....:shock:...kako onda da te prepoznam? ;)
 
jacques:
:lol:...nije jos kasno...jos uvek pada ;)
a sad si me zbunila.....jedan dan kazes da si crna...sledeci dan si plava....:shock:...kako onda da te prepoznam? ;)
Puna mi kuca perika,kupujem ih na kile u kineskim radnjama i onda stavljam onu koja mi odgovara u tom trenutku,pa kad nesto ne skontam,onda stavim plavu,pa se tesim. :wink:
 
bojan p:
Što volEm kada čujem interpretaciju onoga što sam rekao.
Pa zato je tu jacky da nam kaze sta smo hteli da kazemo.E zbog toga sam ja pitala sta je on,cisto da znam ako mi stigne racun. :roll:
Jesi li ti sinoc proverio kakva je romantika po sinocnjem pljusku?
 
marina-b:
Puna mi kuca perika,kupujem ih na kile u kineskim radnjama

Е баш сам пре пар дана видела у једној кинеској радњи натпис да је забрањено пробати перике. Па мислим, како ћеш да је купиш, ако је не пробаш!? :roll:
 
Znaci ako hoces periku,moras da je kupis,pa kad dodjes kuci i vidis da ti ne odgovara,naravno ne mozes da vratis i onda moras da kupis drugu.Mozda idu tom logikom,jer je kod kineza jeftinije,pa za pare koje ces kupiti u drugoj radnji,ovde mozes dobiti 2 ili 3.Pa ko voli,nek izvoli,ali bas je glupo.
 

Back
Top