KINESKI CUBASTI PAS

Auuuu, ala se ova tema uspavala :) Ajde malo da je oživimo :)
Imam zadovoljstvo da vam se pohvalim i da vam predstavim "S" leglo Malog Zmaja :D :D :D Bebice su stigle 26.12.2011. i evo sličica koje smo napravili čim su nam se pridružili :)



Sol Mali Zmaj - bata prvenac - powderpuff



Solaris Mali Zmaj - jedina curica u leglu :) Bela hairless ženkica za koju ne verujem da će ostati bela (mada bi bilo lepo :D )



Sinclair Mali Zmaj - hairless bata koji je sada crn, ali će najverovatnije biti "plave" boje



Soho Mali Zmaj - braon-beli hairless bata :)



Santiago Mali Zmaj - Betman, powderpuff bata :)



Mališani na okupu :)

Iskoristio bih priliku da svima poželim sve najbolje za predstojeće praznike :) Nadam se da ćete dobiti neke lepe poklone, ja sam moje dobio :D :D :D

Pozdravljaju vas Sol, Solaris, Sinclair, Soho, Santiago i Miloš :)
 
Cestitamo na prinovama. :) Ova tema je, na zalost, tako slabo posecena da je i nemam u Pracenjima i tek sam sad videla novosti.

Nego, da iskoristim priliku... Sta je bilo sa onim muzjakom seltija iz vaseg uzgoja koji je oglasen za udomljavanje jer su se vlasnici preracunali? Tad jos nisam bila spremna za novog psa, narocito toliko slicnog mom Gizmu, ali Toby (tako se zvao?) mi se jako svideo.
 
Hvala na čestitkama mimi's mom :) Klinci polako napreduju, već su i progledali, očekujem da polako i prohodaju uskoro :)

Što se drugog dela tiče - čuo sam se sa Zoricom i proverio, mužjak je udomljen, ali će biti jedna "žuta" ženka za udomljavanje :)
Staviću link do sajta pa možete eventualno da se čujete sa Zoricom oko detalja vezanih za šeltiku :)
www.malizmaj.do.am

A ja ću iskoristiti priliku i staviti još neke sličice prinova :) Sličice su malo starije, staviću i nove čim ih budem ponovo slikao :)

 
Hvala na informacijama, baš me je bila potresla njegova priča ali nisam ni onda mogla (iz razloga emotivne prirode) da uzmem njega, niti bih sad mogla da uzmem tu ženkicu, ali ne sumnjam da će otići u dobar dom, naročito što je ženki mnogo manje pa se tu svakako i više pažnje posvećuje izboru budućeg vlasnika.

Jedva čekam sličice malaca. :D
 
Evo nas opet sa zakasnelim sličicama :D Ne stižemo nikako da se bavimo fotkanjem i objavama, skupljamo neke neprijatnje stvarčice po kući :) Ali evo, trudiću se da budem ažurniji :)

Evo malo sličica :)

Mališani dok su još sisali :)


E sad smo malo porasli :)




Sol - prvenac malo zaspao na podu :)



 
A ovde malo klopaju :)













A ovo su neke sveže sličice od sinoć, samo smo prvenca uspeli da "uhvatimo", posle smo išli na lepljenje ušiju :)



Slike su uglavnom slikane telefonom, zato su malo lošijeg kvaliteta :)

Mali braon dečko je rezervisan, a ostali klinci čekaju svoje nove vlasnike :)
 
Hvala, hvala na lepim rečima :) Stvarno su neodoljivi (nije što su moji :D ) Ja do sada nisam imao puffove (oba roditelja su goluždravci), ali sada ne bih umeo da kažem koje više volim - golaće ili obučene :) ali većina ljudi (koja zna koja je rasa u pitanju) ipak pre hoće gole kineze, ipak je to specifičnost rase, ali samo kad bi znali kako su puffovi divni i jednostavni za održavanje ne bi bili tako isključivi :)
Nego da ja postavim koju sličicu :D

Sa mama Lolom :)




Naš mališan Sinclair Mali Zmaj je otišao sa svojim novim vlasnicima i živeće u Bugarskoj :) Dobio je i novo ime/nadimak - Kiko :)



I Soho Mali Zmaj će ovih dana kod svojih novih vlasnika :) Čokoladni dekica će privremno živeti u Makedoniji, pa će, nadamo se, da dođe opet u naše krajeve :)


A ovde su deka i Solaris Mali Zmaj (radni naziv - Curica :D vrlo inventivno, znam :D )



I još malo Curice :)



A ovo je sin prvenac - Sol Mali Zmaj :) On i bata Santiago su na prodaju ali o tome u delu koji je za to predviđen.


I Santiago Mali Zmaj - Betman :) drugi puff :)
 
Kinezi su bili potpuno zapanjeni kada su na ulici ugledali životinju čudnog izgleda.
Vjerovali su da se radi o genetski modificiranoj svinji ili malom konju čudnih boja.
No, bio je to zapravo pas.


b_120610054.jpg


Neobična rasa psa je primijećena na ulicama grada Xinxiang u kineskoj provinciji Henan.
Prolaznici su pomislili da se radi o životinji koja je pobjegla iz obližnjeg istraživačkog centra. Pas je bio roze boje i nije imao krzno.

"Zbog roze boje i neobičnog repa sam pomsilio da se radi o svinji koja je korištena u ekperimentu u istraživačkom centru", rekao je jedan od prolaznika.

Polcija je demantovala da se radi o životinji korištenoj u genetskim eksperimentima.
Saopćeno je da je riječ o vrsti kineskog ćubastog psa.

"To je definitivno pas i to veoma skup", izjavio je glasnogovornik policije.

Ovakve vrste pasa se pojavljuju na takmičenju najružnijih pasa na svijetu, koje se svake godine održava u Kaliforniji.
 
Kinezi su bili potpuno zapanjeni kada su na ulici ugledali životinju čudnog izgleda.
Vjerovali su da se radi o genetski modificiranoj svinji ili malom konju čudnih boja.
No, bio je to zapravo pas.


b_120610054.jpg


Neobična rasa psa je primijećena na ulicama grada Xinxiang u kineskoj provinciji Henan.
Prolaznici su pomislili da se radi o životinji koja je pobjegla iz obližnjeg istraživačkog centra. Pas je bio roze boje i nije imao krzno.

"Zbog roze boje i neobičnog repa sam pomsilio da se radi o svinji koja je korištena u ekperimentu u istraživačkom centru", rekao je jedan od prolaznika.

Polcija je demantovala da se radi o životinji korištenoj u genetskim eksperimentima.
Saopćeno je da je riječ o vrsti kineskog ćubastog psa.

"To je definitivno pas i to veoma skup", izjavio je glasnogovornik policije.

Ovakve vrste pasa se pojavljuju na takmičenju najružnijih pasa na svijetu, koje se svake godine održava u Kaliforniji.

Ta rasa postoji

AkimHzP2003109_0970.jpg
 
Ma kakve gm, to je mutacija koja je slucajno nastala jos pre xy vekova u Africi gde se zbog propasti tadasnjih civilizacija nije odrzala ali je trgovackim putevima preneta u Kinu i srednju i juznu Ameriku gde je u to vreme civilizacija cvetala.
 
Poslednja izmena:

Back
Top