kilogrami u trudnoci

22kg. Pred kraj više nisam ni stajala na vagu. Stomak mi je sada potpuno ravan, tako da ta priča da stomak ostaje, kod mene ne važi. Sada sam mršavija 3kg nego kad sam ostala trudna.
 
ebli vas stomaci...šta bićete manje vredne ako stomak ostane? muževi će vas ostaviti zbog neke ravnog stomaka...pa neka kad su kreteni!
ne mislim da treba biti sa 30 kg viška i posle trudnoće ali zaboga...
deca su radost i uživajte u tome i pored stomaka, strija...bla bla bla...
 
a jel neko rekao da uživate u deci?
e ajd šala... nisam tako mislila...

htedoh samo da vam skrenem crne misli s vlastitih nesavršenosti na ono savršeno pored vas ... niste vljada sad natakarene ne mene,a mame?
 
ivab:
Aphroditi:
lady me:
Jel to neko pravilo da se u 9. mesecu dobija najvise kilograma? :?

Kazite da nije pleaseeeeeee :wink:

Nazalost jeste.... :([/quotePotpuno van pameti,tada beba najmanje napreduje,sto znaci da i zena dobija vrlo malo na tezini!

Jeste, apsolutno si u pravu. Tako bi trebalo da bude, ali nekako bih rekla iz konkretnih primera, da se zene najvise ugoje(ok ne bas u devetom) ali tu, osmi, deveti mesec. Mozda se samo previse opuste tada. A mozda ja ipak lupam :? jer kao sto rekoh, ja nisam imala tu srecu da se ugojim toliko. :( Ma, kako god okrenes, sve je to prilicno individualna stvar. I po meni malo nebitna, ali ajde.... :wink:
 
A ja kad bi to moglo, volela bih da mi roda donese jos jedno dete. :? Nikako mi ne pase trudnoca. Povracanje, pa ona briga da li je sve u redu, pa ne mogu da radim sve sto zelim,..... :( A tako zelim jos dvoje klinaca. :wink:
 
Ja sam trudnocu iznela bas lako. Naravno da je stalno bila prisutna briga da li je sve ok, pogotovo sto su me stavili u grupu visokorizicnih trudnoca zbog godina (imala sam 37 kad sam se porodila). Pred kraj trudnoce sam, malte ne, provela vise vremena po ordinacijama nego kod kuce. Stvarno nisam imala nikakvih tegoba i fantasticno sam se osecala. Ne kazu dzabe da je trudnoca "blagosloveno stanje". Meni je stvarno tako i bilo..
 
Ja sam do pocetka 8 meseca dobila 3,5 kg, a koliko cu jos za ova dva meseca videcemo. Noramalno jedem (kao i pre trudnoce), a sto je najcudnije bila sam podlozna gojenju pre nego sto sam ostala trudna. Znaci nema nikakvog pravila. Sve je to individualno.
 

Back
Top