КФОР: Зауставићемо Гарду Цара Лазара

Milos_nbg:
део екипе која је отишла доле

1389%20sa%20ikonom.jpg
Сликали се са разредним у учионици, пред полазак на екскурзију ''доле''.
 
Pijanista:
Ако је и остатак екипе овакав, онда стварно нема зезања. Ко зна шта би било да су ови жестоки момци са асфалта стигли на Газиместан. Милоше, да ли је могуће да си толики морон?

Moron ti mama. Uostalom necu da se raspravljam sa tobom.
 
Није фрка Милоше. Ионако се сва расправа са тобом своди на то да ти ја указујем на тупавост твојих коментара, а ти одговараш са ''морон ти мама'' и сличним ''аргументованим'' коментарима. То само потврђује моје тврдње о твојој незрелости и дебилизму.
 
Milos_nbg:
Nisi mi dorastao. A moram da ti odgovaram tako jer jedino tako mogu da doprem do tvog tupavog mozgica :twisted:
Браво мајсторе, први пут се слажем са тобом: нисам ти дорастао. Да бих ти дорастао треба да будем ретардиран. Него манимо препуцавања.
Кажи ти свима нама једну ствар шта су ти твоји другари урадили за Србију? Нешто си помињао да су они урадили много тога за Србију. А нас неколико те је питало шта су то урадили, али не добисмо одговор.
 
Milos_nbg:
Kao prvo oni mi nisu drugari. Samo jednog,najmladjeg poznajem iz te ekipe. Sta su uradili? Pa mnogi od njih su ucestvovali u ratovima. Mnogo puta su hapseni zbog podrzavanja srpskog heroja Ratka Mladica itd.
Тај српски херој је био официр титове војске.Значи комуњара цео живот, а онда је деведесетих постао велики Србин. Зато се не треба много палити на такве хероје. Он је једини српски херој који је стрељао заробљенике, прави српски хероји и официри то никада у својој историји нису радили.
 

Back
Top