Kawasaki FX5900XT

12286 3DMark2001
4639 3DMark2003

MSI FX5600-TDR 128... Ne-overklokovana, poprilicno tiha, i za te pare bolje se ne moze ;)

A meni i onako i to previse, obzirom da sam zadnji put igrao neku igricu pre par meseci, kad sam uzeo karticu da vidim kako radi (Morrowind 3: Elder Scrolls, ide uz karticu)... I to samo par sati ;)
 
Incognito:
12286 3DMark2001
4639 3DMark2003

MSI FX5600-TDR 128... Ne-overklokovana, poprilicno tiha, i za te pare bolje se ne moze ;)

A meni i onako i to previse, obzirom da sam zadnji put igrao neku igricu pre par meseci, kad sam uzeo karticu da vidim kako radi (Morrowind 3: Elder Scrolls, ide uz karticu)... I to samo par sati ;)

Slažem se da snažnije nije potrebno. Nisam još našao način da je opteretim da počne da se guši. Ali čemu to? Isdresirali su nas da kupujemo sve jače, a da ustvari ne znamo ni zašto. Jače od FX5600/5900 ili Radeon 9600XT, definitivno nije potrebno. Bar za sada.
 
StORM48:
Slažem se da snažnije nije potrebno. Nisam još našao način da je opteretim da počne da se guši. Ali čemu to? Isdresirali su nas da kupujemo sve jače, a da ustvari ne znamo ni zašto. Jače od FX5600/5900 ili Radeon 9600XT, definitivno nije potrebno. Bar za sada.

Kako nije potrebno... pa kako covek da se hvali u svom selu da ima 4fps vise u svojoj omiljenoj 3D bljuvacini, hocu reci pucacini???

Zato se kod nas prodaje oprema koju ni najbogatiji ljudi na zapadu ne kupuju. Zbog naseg cuvenog komsijskog rivaliteta... A posle trazimo od istog tog zapada da nam daje finansijsku pomoc... Da bi se i dalje luksuzirali i koristili ono sto nikome nije potrenbno.

Quo vadis, Serbie!
 
Incognito:
StORM48:
Slažem se da snažnije nije potrebno. Nisam još našao način da je opteretim da počne da se guši. Ali čemu to? Isdresirali su nas da kupujemo sve jače, a da ustvari ne znamo ni zašto. Jače od FX5600/5900 ili Radeon 9600XT, definitivno nije potrebno. Bar za sada.

Kako nije potrebno... pa kako covek da se hvali u svom selu da ima 4fps vise u svojoj omiljenoj 3D bljuvacini, hocu reci pucacini???

Zato se kod nas prodaje oprema koju ni najbogatiji ljudi na zapadu ne kupuju. Zbog naseg cuvenog komsijskog rivaliteta... A posle trazimo od istog tog zapada da nam daje finansijsku pomoc... Da bi se i dalje luksuzirali i koristili ono sto nikome nije potrenbno.

Quo vadis, Serbie!

:D :D :D Tačno to sam hteo da kažem. Mada su malo krivi i programeri (ako nekad budeš programirao igre, trudi se da ne budeš takav). Jer koliko god da oni ubrzaju čitavu stvar, pojave se programeri da tu brzinu opet svedu na pređašnju meru (čitaj: uspore). I to je, kao što se da primetiti, svojevrstan perpetuum mobile. Sve se beskonačno vrti u krug, jedino što je NAŠ novac pokretačka snaga. :(
 
Incognito:
Zato se kod nas prodaje oprema koju ni najbogatiji ljudi na zapadu ne kupuju.
Pa sa tim se jedino ne bih složio, da vidiš kako se na Zapadu prodaje skupa roba - ima klinaca koji u redovima čekaju da izađe ultra-mega-najnovija kartica o kojoj znaju samo iz vesti, i znaju da će biti najbrža...

...a ima i onih koji uopšte ne pitaju šta je najbolje za njih, već kupuju ono što vide da je najskuplje.

Mada, istina je - da prosečan Srbin ima para koliko i prosečan Amer, mogu misliti kako bi se ovde kupovalo... :D
 

Back
Top