kasting

vesna1356:
Kao prvo da svima javno kazem ja ne lecim svoje bolesne ambicije ja ono sto sam htela i zelela u zivotu ja sam i ostvarila prema tome to nije moja zelja nego zelja mog deteta i ja se izvinjavam ne moze niko od vas suditi koliko i sta moze jedno dete koje ne poznajete. Ja sigurno kao majka nebih dozvolila da maltretiram soje dete bez veze povlaceci je po koje kakvim audicijama i kastinzima i veoma sam kriticna bez obzira i sto je moje dete ako nema talenta nema medjutim ja ne zelim posesivno da tvrdim nesto sto nije tako . Medjutim zao mi je ovim nevernima sto nemogu da pokazem sta ona zna pa bi im dah stao .Samo podatak da je igrala pred tri hiljade ljudi kada je imala samo 4 godine i deset meseci bez imalo srama i stida i da je svima zastajao dah ali necu vas vise daviti sa tim .To nije moja bolesna ambicija
Knez Mihajlova br. 19 u pasazu odmah desno,Mika Aleksic drzi skolu glume.Audicija za decu uzrasta 15 god. je bila prosle nedelje a za mladje zaista ne znam kada je,ali bez obzira mozes slobodno da odes i porazgovaras sa njim ili njegovom suprugom i ako ti je dete zaista talentovano bice primljena a ti sigurno neces pogresiti sto si je tamo odvela.Ponedeljkom,sredom i petkom uvece od pola devet ces sigurno tamo naci nekog ko ce ti dati potrebne informacije.Pozdrav i srecno.
 
Hej, ako je Beograd, imaš dramski studio u Domu pionira takođe. Kad sam ja bila dete, vodila ga je gospođa Zora Bokšan. Jako lepa zabava za dete, kreativno je i zanimljivo.
Pokušaj da se raspitaš i tamo.

P.S. Nadam se da ove moje vesti nisu zastarele... provela sam nekoliko godina tamo, ali to je bilo davno. A audiciju obavlja vođa studija kada dete dođe prvi put. Nas su vodili "čoporativno" sa školom, i od 30 dece izabraše nas 3...
 
Emily_Bg:
Mislim da je jasno sta je zena htela da kaze.Samo hocu da pitam cemu tolika rezerva prema tome da dete ima neku aktivnost?Sta treba po celi dan da sedi i bleji?Ne razumem,zar nije lepo kada na vreme otkrijemo talente svoje dece?
I ja se pitam kuda ide ovaj svet ako nastavimo da se ponasamo kao da zivimo u periodu prvobitne ljudske zajednice...........
Nije mi bilo jasno. A pozdravljam svaku vanskolsku aktivnost koja kod dece razvija umetnicke, sportske, jezicke i ostale talente.
 
Pa ako nije manekenstvo u pitanju, :P evo par informacija:
-Muzička igraonica
-Atelje za primenjenu umetnost
-Animirani film
-Džez balet
-Baletski studio
-Kako se pravi knjiga
-Radionica stripa
-Likovni atelje
-Dramski studio
Sve to 3-5 puta nedeljno (zavisno od izbora oblasti) u Dečjem kulturnom centru u Domu pionira u Takovskoj, kod RTS-a, ispod Glavne pošte, po sasvim pristupačnim cenama. :) Bez kastinga, s tim što je letnji raspust bilo udarno doba. Vode poznata, proverena imena, a reći će svoje mišljenje o detetovim sposobnostima sasvim otvoreno, nezavisno od želja deteta i roditelja, tj.plaćanja, i ev. preporučiti nešto specifičnije, ukoliko je dete izuzetno talentovano. :D
 
ha vidi sta sam pronasla
zanemaricu napade i pljuvanja

zanima me sta znate o dramskom studiju nenada nenadovica?
i o studiju zore boksan?

ako neko ima neke informacije, bila bih vam zahvalna ...
 
Pozovi UMS, ali kasting je vec prosao. Ne znam sta ima lose u tome. Moj sin ima 18 meseci, ja sam ga vodila i prosao je kasting. Kakvu drugu aktivnost tako malo dete moze da ima? Bolesne ambicije roditelja?! Slazem se, ima i toga, ali ja mislim da detetu treba dati priliku da se oproba u svemu, pa nesto ce valjda izabrati
 

Back
Top