Kasko osiguranje

Na sajtovima osiguravajucih kuca imas uglavnom sve o kasko osiguranju. Mozes procitati tamo sve sto se tice uslova, sta kasko pokriva, koja pokrica postoje, iskljucenja iz osiguranja i sl. Iscitaj sve sajtove jer ima nijansi u uslovima. Uzmi recimo sa sajta Dunava, DDOR-a i Delta Generali-ja. Mislim da bi ti to pokrilo vecinu.
Sto se tice ostalog slabo tu ima neko obimno stivo oko kasko osiguranja.
Ja imam knjigu iz DDOR-a koju sam dobila dok sam radila praksu na faksu. U njoj ima recimo dodatno istorijat kako je nastao kasko itd. Ako mi das mail mogu ti skenirati stranice oko istorijata i jos mozda sta nadjem pa ti posaljem mailom.
Za sve ostalo sta treba tu sam.
 
Na sajtovima osiguravajucih kuca imas uglavnom sve o kasko osiguranju. Mozes procitati tamo sve sto se tice uslova, sta kasko pokriva, koja pokrica postoje, iskljucenja iz osiguranja i sl. Iscitaj sve sajtove jer ima nijansi u uslovima. Uzmi recimo sa sajta Dunava, DDOR-a i Delta Generali-ja. Mislim da bi ti to pokrilo vecinu.
Sto se tice ostalog slabo tu ima neko obimno stivo oko kasko osiguranja.
Ja imam knjigu iz DDOR-a koju sam dobila dok sam radila praksu na faksu. U njoj ima recimo dodatno istorijat kako je nastao kasko itd. Ako mi das mail mogu ti skenirati stranice oko istorijata i jos mozda sta nadjem pa ti posaljem mailom.
Za sve ostalo sta treba tu sam.

Video sam sta ima na stranicama osiguravajucih kuca, to je ok, ali problem je sto mi fali jos dosta materijala. Sto se tice literature koja nije sa neta tu je najveca frka, jer sem par knjiga sa faksa prakticno nista nisam nasao. Tako da sve sto imas na ovu temu mozes da mi posaljes na z_komljenovic@yahoo.com
Hvala!
 
Samo malo zapazanje,
imao sam fino misljenje o Uniqa osiguranju, jer mi je prosle godine naplata stete po kasko osiguranju prosla brzo, tj. u propisanim rokovima...
Prosle sedmice sam imao sudar, i prilikom predaje obrasca za prijavu stete, receno mi je da cu biti kontaktiran tog , ili mozda narednog dana, da prisustvujem proceni stete, (automobil nije u voznom stanju, pa je odslepan do ovlascenog servisa)
Ali, evo vec je treci dan, ja ih zovem oni kazu da cu biti kontaktiran, neljubazno., u fazonu sto ste nestrpljivi, da bi me kasnije operaterka prebacila na njihovog procenitelja, koji je rekao da nemam sta da brinem, da ce sve biti u redu, tj da ce on tog ili vec sledeceg dana otici do servisa i da ce proceniti stetu, i da ce servis poceti sa radom.... A na moje pitanje da li cu biti obavesten, da i ja prisustvujem, on me zacudjeno pitao :"a zbog cega vi zelite da prisustvujete..."
Stvarno su me razocarali...
I jos jedna stvar, u subotu oko 13h, kada se desio sudar, njihov Call centar (0-24) sam pokusavao min. 15ak puta da dobijem, al se niko nije javljao....
 

Back
Top