Kapiten engleske reprezentacije

MadonnaGirl:
slazem se sa Jekom(mada to nije potrebno posebno naglasiti,zar ne? )
ma kakav narkoman........:roll:

Vidi kako je cakan :-D :
jt_2005_1024-1.jpg
 
Svi Engleski fudbaleri su manje-više pijandure. Tako i Teri voli da popije koju čašu više, pogotovo kad slavi nešto. Idol mu je Toni Adams(bivši štoper Arsenala), inače osvedočena pijandura.
Neki dan smo u školi baš pričali na ovu temu(o engleskim pijanim fudbalerima)i ne znam da li je tačno, ali mi je drug mi je rekao da je Džerard lečeni alkos.I to mi je rekao drug koji baš obožava Džerarda.
 
o boze... pa dal znate koliko je lazi bilo o poznatim fudbalerima u stampi (i ne samo o fudbalerima vec i u drugim sportovima) i to se uvek sve razglasi na pet strana u novinama a posle jedno par nedelja stize izvinjenje za lazi i neistine koje su mozda prouzrokovale stetu pomenutoj osobi, i naravno to izvinjenje nije na pet strana vec na 5cm jedne strane....
 
Alex.L:
Svi Engleski fudbaleri su manje-više pijandure. Tako i Teri voli da popije koju čašu više, pogotovo kad slavi nešto. Idol mu je Toni Adams(bivši štoper Arsenala), inače osvedočena pijandura.
Neki dan smo u školi baš pričali na ovu temu(o engleskim pijanim fudbalerima)i ne znam da li je tačno, ali mi je drug mi je rekao da je Džerard lečeni alkos.I to mi je rekao drug koji baš obožava Džerarda.
vazno je da sam ja pogodio za terija :D :) :lol: :smile:
 

Back
Top