Kamioni i autobusi

:super:
52136d56.jpg

Koja je razmera i jel si ti radio natpis. Lepo
 
Slave ja kazem da mi uzmemo jedno kamionce ortacki i da sami pravimo posao:D

Ma nije problrm sad kupiti kamion, ima jedan reno premijum sa visokom kabinom čovek bi ga dao za 5000evra i na čekanje, kamioni su sad nerealno jeftini. Problem je naći posao i naplata i niske cene koje je us..o srboexport. Čuo sam da sada naplata ide čak do 180 dana a 120 dana je normalno. A za 4 meseca ako napraviš 12 ture za Rumuniju treba ti 8-8500 evra da izfinansiraš gorivo, špedicije, putarine, terminale i ostala sr..a!
 
kako je sada u srboexportu, čuo sam da dugo nisu primili platu a jedan lik iz zaječara vozi kod njih i hvali se kao 1200-1500 evra plata zapad, rusija, turska itd a njegova keva priča kad pođe na put daje mu pare za bus do bg-a interesuje me ako znaš nekoga da vozi kod njih koja je prava istina?

Evo ti iz prve ruke vozio sam kod njih jednu turu za budvu.Neplacaju nikom nista,a cisto oko 1000e je ostajao onaj ko je vozio za Rusiju,preko 1000e je tesko ko izlazio,ali to je bilo pre dve godine.Sad dolaze samo klinci koji se uce,pogledaj kamione nema koji nije udaren,kamioni su svi kasko tako da ih bas briga.Srboexport ti je firma koju treba izbegavati u sirokom luku i njihove kamione koji sretnes na putu,retrovizor ode ko nista.
 
znaci pored edija i dunca expeditii
dosao i waberers? odlicno, bas odlicno...

Dunka je iz Temišvara, srpska firma dosta naših vozi kod njih!!! A eddy je rumunski srboexport kad ih sretneš najbolje da staneš da prođe inače ode ogledalo!!!
Ovo je istina, bilo na tv u Rumuniji:
Edijev vozač čuo za tempomat, navigaciju i ostalo i još ga neko napali da kad sve to aktivira kamion ide sam!!! Čovek uključi tempomat, pusti volan, pređe na desno sedište i
sleti sa puta i sj..e novg fh 440. Istina je, nije prazna priča!!!
 
Dunka je iz Temišvara, srpska firma dosta naših vozi kod njih!!! A eddy je rumunski srboexport kad ih sretneš najbolje da staneš da prođe inače ode ogledalo!!!
Ovo je istina, bilo na tv u Rumuniji:
Edijev vozač čuo za tempomat, navigaciju i ostalo i još ga neko napali da kad sve to aktivira kamion ide sam!!! Čovek uključi tempomat, pusti volan, pređe na desno sedište i
sleti sa puta i sj..e novg fh 440. Istina je, nije prazna priča!!!

ma znam sve to, i ja radim rumuniju ;)
a za ovog genijalca od vozaca nisam cuo :lol:
retki su tako glupi ljudi :hahaha:
 
e a znas sta mi je odvratno kod ovih novih man-ova?
ispod ove crne maske, ova dva otvora ispred hladnjaka nemaju nikakvu zastitu
bukvalno mozes rukom tu da pipnes hladnjak

zar to nije malo rizicno? kamencici itd...

T je bio problem i kod 2,3,i4 mana. Svako je mogao da otvori masku i da ubaci nešto u motor. Viđao sam neki su to osiguravali šifrom za biciklu.
 
Evo ti iz prve ruke vozio sam kod njih jednu turu za budvu.Neplacaju nikom nista,a cisto oko 1000e je ostajao onaj ko je vozio za Rusiju,preko 1000e je tesko ko izlazio,ali to je bilo pre dve godine.Sad dolaze samo klinci koji se uce,pogledaj kamione nema koji nije udaren,kamioni su svi kasko tako da ih bas briga.Srboexport ti je firma koju treba izbegavati u sirokom luku i njihove kamione koji sretnes na putu,retrovizor ode ko nista.

Za sve si u pravu, gledao sam to 3 godine. Samo mi nije jasan ovaj pametnjaković odavde, kad dođe sa puta ispred prodavnice gde piju pivo hvali se i pali one ljude za neke pare a kad pođe nazad keva mu daje pare za bus.
 
Pre je Srboexport placao:
Unutrasnji transport 200e na racun i 4cente po kilometru
Ex Jugoslavija,Rumunija i Bugarska 200ena racun i 6centi po km
Evropa Rusija 200e na racun i 8centi po km
Pa sta te to cudi moj drug vozi u stadleru(Austrija),i laze ljude da zaradjuje 2000e i da od paleta i nafte ima jos 1000e,a on mucenik neizlazi ni 1200e uleteo u centar Madrida,nikad pre toga nije ni sedeo u kamion.Zavrsi li mu papire preko poljske njima trebaju takvi indijanci,koji su zadovoljni sa tako malom platom.Pa mucenik im prica kako sipa neku posebnu vrstu goriva i kamion ide ko lud(AaBlue).
 
Pre je Srboexport placao:
Unutrasnji transport 200e na racun i 4cente po kilometru
Ex Jugoslavija,Rumunija i Bugarska 200ena racun i 6centi po km
Evropa Rusija 200e na racun i 8centi po km
Pa sta te to cudi moj drug vozi u stadleru(Austrija),i laze ljude da zaradjuje 2000e i da od paleta i nafte ima jos 1000e,a on mucenik neizlazi ni 1200e uleteo u centar Madrida,nikad pre toga nije ni sedeo u kamion.Zavrsi li mu papire preko poljske njima trebaju takvi indijanci,koji su zadovoljni sa tako malom platom.Pa mucenik im prica kako sipa neku posebnu vrstu goriva i kamion ide ko lud(AaBlue).

Ima dvojica iz zaječara što vode vozače u lkw-augustin. Ista priča!!! Odbijaju sve što stignu ljudi jedva zarađuju 800 evra.
 

Back
Top