kakvog je ukusa pi*ka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
KO HOCE DA VODI LJUBAV U SLEDECIH PAR NEDELJA BOLJE DA PRESKOCI OVAJ POST!!! (posebno vazi za muski deo populacije)

daklem... ode decko kod doktora jer ga svrbi patka...
pokupe mu tamo neke uzorke i kazu mu da se javi za par dana po rezultate... dolazi decko i doktori nece da mu kazu sta je vec ga pitaju sa koliko je devojaka bio pre nego sto je jadnika pocelo da svrbi.. kaze on sa jednom... dobro, kazu doktori, ajde dovedi je pa cemo da pricamo...
dovede jadnik devojku, ali doktori i dalje nista ne pricaju o stanju... pitaj udevojku sa koliko je jos partnera ona bila u proteklih mesec i nesto i ona kaze sa jos dvojicom pored ovog pacenika. dobro, kazu doktori, dovedite nam i njih dvojicu pa da vidimo...
dovedu i njih dvojicu i doktori kazu... dragi moji muskarci... vi nosite posebnu vrstu neznamnnijavise cega koje je uobicajeno za zivotinje, narocito pse, i nema efekata kod zena vec samo kod muskaraca... poceli oni da se raspituju medjusobno i provale da se devojka, u jednom trenutku, ka.ala sa svojim psom koji joj je preneo neku bolestinu... naravno, odmah je pala zabrana sexovanja u narednih 6 meseci...
... na zalost, ovo je istinita prica...
kad sam cuo bila mi je muka celih nedelju dana... pa ko voli nek izvoli...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Ne znam kojih si godina, ali propustio si najlepšu stvar na svetu,....
Još kada se pomeša ka*anje i 69, uz to ti stojiš, ona pu*i, pa onda ona napravi sveću sa raširenim nogama a ti se zaletiš kao neki sivonja, jelte da istražiš okolinu kao kakav izviđač, pa uz to malo meda po kići i recimo (smisli već nešto zanimljivo) njena vulva malo zaslađena, ali u kasnijim varijantama, ....
ČUDO JEDNO NEOPISIVO...

Međutim, biraj sa kojom ćeš to da radiš, radi to sa puno ljubavi, pored sexa, i Pošteno ja obožavam prirodne mirise, normalno uz dobru dozu lične higijene....

Probaj i puno sreće, uživaj ako umeš.......

Držim ti palčeve (na nogama, he he he he he :P :P :P )
 
Valentina:
Keeper:
Ivica:
nikad nisam probao pa me interesuje kakvog je ukusa *
Neznam koliko imas godina ,ali trebao bi da probas,to je vazna predigra u sexu.Na ukus se muskarci ne koncentriraju,
tako da i neznaju kakav je ukus .Malo slankast.SRETNO:

8) 8) 8) Znaci i ti si probala... Cestitam, priznaj da je nemoguce odoleti njenoj aromi, bila muzjak ili zenka ! :P :P :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top